ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
خوش آمدید ورود یا ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لباس مدل گره ای روی سینه

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 173

Package_favorite لباس مدل گره ای روی سینه
سلام این عکسو توی همین سایت دیدم خوشم اومد گشتم مدل گره روی سینشو پیدا کردم بقیشم که کاری نداره

( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

http://www.khanoomgol.com/uploadcenter/r...902_11.JPG

http://www.khanoomgol.com/uploadcenter/r...40_221.JPG

علت ویرایش: بزرگ بودن عکس ولی سایز کم عکس بدرد نمیخورد برای همین لینک تصویر را جاگذاری کردم
امضای مهام
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ عصر، توسط sima.)
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از مهام به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ladybirds, mahnazxv
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 17

ارسال: #2
RE: لباس مدل گره ای روی سینه
خانوم گلا کسی الگوی لباس گره ایی روی کمر رو بلده؟
اگه کسی بلده لطف میکنه به زبان خیلی خیلی ساده بیان کنه البته با الگو اینکه میگم خیلی ساده برا اینه که من تو خیاطی خیلی مبتدی هستم
ممنون میشم
امضای محنا025
گریزانم از این مردم که با من به ظاهر همدم و یکرنگ هستند...

ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستند...

از این مردم که تا شعرم شنیدند به رویم چون گلی خوشبو شکفتند...

ولی آن دم که در خلوت نشستند مرا دیوانه‌ای بدنام گفتند....
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از محنا025 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
fifi651

مدال ها

عزیزم گره روی کمر تقریبا مثل همون گره روی سینه هست که بجای اینکه از قسمت سینه افافه بگزاری از خط کمر اضافه مگزاری سعی می کنم الگوشو برات بگزارم
۲۹-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

ارسال: #4
RE: آموزش لباس مدل گره ای روی سینه
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ عصر)محنا025 نوشته شده توسط:  یعنی بین این همه خانوم گل خیاط یه نفرشون گره روی کمرو بلد نیست دیگه دارم نا امید میشم ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

بلوز گره ای روی کمر :
برای برش این بلوز نیاز به ( یک قد + 10 س ) پارچه داریم و از انجایی که از پارچه ریون استفاده می کنیم پس حتما باید اندازه ای سینه (حتما) ، باسن و کمر ( را در صورتی که بخواهیم جذب قرار گیرد) را کاهش بدیم .که در این صورت هرکدام از اندازه ها را 6 ، 8 ، 10 س کم کرده ( متناسب با نوع کشش پارچه) به عنوان مثال اگر اندازه دور سینه 98 باشد منهای 8س می شود 90 حالا 1/4 اندازه 90 را حساب می کنیم و با این اندازه های کم شده الگوی بالاتنه را می کشیم .
2- پس از کشیدن الگو های بالاتنه جلو وپشت ، در الگوی جلو برای ایجاد گره خط کمر را برش می زنیم به گونه ای که تنها دریک نقطه متصل باشد.
3- الگو جلوی برش خورده را به گونه ای روی پارچه قرار می دهیم که نیمه بالایی خط کمر صاف ودر راستای پارچه و نیمه پایینی با اوزمان 20تا 25 س که در پهلو ایجاد می کنیم روی پارچه قرار بگیرد.
4- از آنجایی که می خواهیم این بلوز دارای برگردان یقه هم باشد ( چون گره روی کمر میخوره یقه زیادی باز می شه) که برای جلوگیری از باز بودن یقه جلو درست مثل یقه های سرخود به اندازه 1/2 هلال یقه پشت علامت زده و بعد پهنای یقه 10 س و برای جلوگیری از کشش یقه 1.5 س بیرون رفته و به پایین بلوز وصل میکنیم و سپس با زاپاس دوخت 1 س برش می زنیم ( حتی قسمت های اوزمان دار راهم با 1 س زاپاس برش می زنیم چون این قسمت ها دستکهای ایجاد گره می باشند)
روش دوخت :
1- ابتدا پهنای یقه را که 10 س بود را می دوزیم.
2- دور تا دور یقه را که با 1 س زاپاس برش زده بودیم ، را تو میزنیم.
3- دقیقا مثل دوخت گره روی سینه ابتدا یک طرف را تا حدود1 س مانده به انتها می دوزیم و قسمت دومخ را از اون 1 س باقی مونده رد می کنیم
4- درز پهلو ها و هلال یقه پشت و درنهایت آستین را متصل می کنیم.
امیدوارم خوب توضیح داده باشم

http://uploadcenter.khanoomgol.com/resul...21219_.jpg

علت ویرایش: بزرگ بودن عکس ولی سایز کم عکس بدرد نمیخورد برای همین لینک تصویر را جاگذاری کردم
امضای fatemeh mosa
آی آدما که نشسته بر ساحل ، شاد و خندانید یک نفر دارد می سپارد جان .....................................................................
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ عصر، توسط sima.)
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از fatemeh mosa به دلیل این ارسال سپاس کرده.
دریا64, parva321, نیلوفرزرد, sarafarima, mahnazxv, bajinegin
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

ارسال: #5
(۱-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر)محنا025 نوشته شده توسط:  مرسی خانمی ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
راستش یه الگو دارم نمیدونم همونه یا نه من تو دوخت گره اش مشکل دارم هر کاری میکنم گره اش جور در نمیاد ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

عزیزم میتونی از آموزش های خانم عمرانی استفاده کنی اگه آموزشا رو نداری می تونی از بخش فیلم سایت www. tebyan.net استفاده کنی . اونجا هم میتونی آموزشا رو دانلود کنی و هم به صورت آلاین ببینی.
امضای fatemeh mosa
آی آدما که نشسته بر ساحل ، شاد و خندانید یک نفر دارد می سپارد جان .....................................................................
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد