خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطفا همه بخونین !

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 7

لطفا همه بخونین !
با سلام و درود .
دیشب خانوم بنده گفتن که فایلی رو از این سایت دانلود کرد انده که وقتی باز کرده وب کم خود به خود روش شده !
خوب اول این که پیشنهاد بنده هر فایلی دانلود و اجرا نکنید قرار نیست که سیستم شما آنتی ویروس داره دیگه بگیم 100% امن هست نه عزیزان با یه کریبتر ساده می توان فایل را از دید هر آنتی ویروسی مخفی نگاه داشت .
اسم فایلی که دیروز سیستم خانوم بنده را آلوده کرده بود model بود خوب کار این ویروس چی بود و چطور باید پاکش کرد !
1: این ویرس که شما با یک بار اجرا کردن آن دیگه برای همیشه برا خودش تو استارت منو جا باز می کنه و خوش به حالش میشه پروسسی با نام Mozilla Firefox ; که با آیکون سبز رنگ مشخس می باشد قرار می گرد .
خوب ابتدا برنامه Process Explorer را که حجم 1-2 مگابایت دارد از اینترنت دانلود کنید . سپس اجرا کرده و به دنبال Mozilla Firefox بگردین ( پیشنهاد می کنم همه برنامه هاتونو ببیندید ) پس از پیدا کردن این آیکون Mozilla Firefox بر روی آن راست کلیک کنید و حالا بر روی گزینه image رفته و explore اولین گزینه رو کلیک کنید به داخل فولدر خود ویروس می روید . و حالا طبق عکس زیر بر روی kill Process کلیک کنید
[تصویر:  Untitled.jpg]
که به این عمل ویروس پاک میشه از سیستم شما حالا به فولدری که ویروس در آن بود رفته بودین یه back بزنین برگردین عقب یه فولدری با اسم logdc یا logds یا .. وجود داره حالا به داخل آن رفته و فایل موجود در آن را باز کنید !!!!!!!!!!!!
خواهید دید که هر چی شما تایپ می کردین رو تو یه txt ذخیره می کرد و حجم فایل به حد مورد نظری که از پیش به ویروس دستور داده شده بود میرسید برای نویسمده ویروس ارسال می کرد .
این ویروس با نام پرسس Ashiyane می باشد که بازم بچه های به قول خودمون لاشیانه ( همشون (ویرایش) تشریف دارن ) بچگی کردن
اپی که به این ویروس وسل می باشد 188.245.114.130 آی پی valid می باشد به راحتی می توانید با یک شکایت ساده که اطلاعات شما را کش رفتن صاحب این آپی رو پیدا کنین !
مطمئن باشید اطلاعات خیلی از کسانی که این برنامه رو دانلود کرده اند تا حالا رفته .

من تو فروم خودم اینقدر تایپ نکرده بودم !!!!!
مشکلی بود بگین ادمین هم به همه کاربرا تذکر بده و آی پی که من گذاشتم رو با آپی کاربری که اون فایل رو گذاشته بود چک کنه

موفق و سر بلند باشن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ عصر، توسط admin.)
۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ عصر
یافتن
2 کاربر از b3hz4d به دلیل این ارسال سپاس کرده.
MAMANKAREN, افسون
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

RE: لطفا همه بخونین !
با سلام و خسته نباشید دوست گرامی

بله 3 روز پیش 2 کاربر ... اینکارو کرده بودن و در تاپیکا لینک دانلود گذاشته بودن . من بعد از تذکر کاربرا فایل رو دانلود کردم و اسکن کردم و تشخیص داد تروجان هست . بابت همین هم بالای سایت در بهترین جایی که دید داره دکور رو بهم ریختم و تدکر دادم که کسی فایل دانلود نکنه .

خسته شدم از بس تذکر دادم به کسی ایمیل ندن ، شماره ندن ، و ... کلا کاربرا خودشون باید کمی با تامل رفتار کنن

مجددا ممنون بابت راهنمایی تون
۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ عصر
وب سایت کاربر یافتن
10 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
firo0ze, tannaz.m, jik jik, افسون, رضوانه خانم, maryam.n.g, عصیانگر, Linda, mamane kiana, Galaxy
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2349

ارسال: #3
Wavesmile
امضای Linda
[تصویر:  sunflower3.gif]
۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ عصر
یافتن
1 کاربر از Linda به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

up
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ عصر
وب سایت کاربر یافتن
2 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, mamane kiana
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد