تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لوازم آشپزخانه سفید؟
Error 
سلام دوستان
راستش من میخواستم یه سری از لوازم آشپزخونمو بگیرم(مجردم)ولی نمی دونم سیلور بگیرم یا سفید؟!
هرکی یه چیزی میگه اونایی ک سفید دارن میگن همش مده و سیلور خش میافته ولک میشه بعضیام میگن خوبه،خودم سیلور بیشتر دوست دارم و سفید اصلا دوست ندارم ولی نمیدونم چرا دودل شدم یهو!
کسایی ک سیلور دارن راهنمایی کنن لطفا...
تقوا چیزی نیست که بایک تق،وا برود!
پاسخ }
منم سیلور دوست داشتم ولی وقتی رفتم برای خرید عاشق سفیدا شدم اصن یه وعضی16
بعد به نظر من هر دو تمیز کردن و مراقبت می خوان اجاق گاز سیلور تو فروشگاه مارک آلتون هم بود ولی همون جا جای انگشتاشون مونده بود اصلا خوشم نیومد برا همین همه رو سفید برداشتم20
البته همش به سلیقه خودت بستگی داره من خودم عاشق سیلور بودم
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
عزیزم منم یه چیزی که در مورد سیلور شنیدم رو میگم شاید تو تصمیم گیریت کمک کنه بهت،من شنیدم سیلور به مرور زمان و تمیز کردن قسمتای زاویه دار و کنجش رنگش میره.
پاسخ }
لک روی سیلور خیلی خودنمایی میکنه و گاهی اصلا از بین نمیره وسایل من همش سفیده ولی مال عروسمون سیلور بود یه لکه آب روی فِر گازش افتاده و اصلا پاک نمیشه
با تمام وجود گناه کردیم اما نه نعمت هایش را از ما گرفت نه گناهانمان را فاش کرد.
بیندیش اگر اطاعتش کنیم چه می کند؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
1من تمام وسایلم سیلوره اصلا با تمیز کردنش مشکل ندارم یه دستمال نم دارم بکشم سریع تمیز میشه اصلا قدیمی نمیشه همیشه شیک و باکلاسه باز ببین چی دوست داری هرکسی تو خونه خودشه باید ببینه با چی بیشتر حال میکنه من که عاشق وسایلامم
[عکس: 20150206140110_ghgjm.jpg]
پاسخ }
سلام عزیزم من وسایلام سفیده همیشه مرتبه ولی واحد کناریمون چیزاش سیلوره خیلی عاجزه حتی خاک روشم پیداست
پاسخ }
به نظر من سیلور بهتره از ما که همش روی کابینت ها هست تا حالا هم براش هیچ اتفاقی نیفتاده توی تمیز کردنش هم مشکل نداریم ولی سفید بعد از یه مدتی زرد میشه حتی فریزر عمه ام اون طرفی از آشپز خونه بود که نور خورشید زیاد بود حالا رنگش عوض شده!!!!در کل هر وسیله ای مراقبت میخاد و یه توصیه به دوستان از هر وسیله ای که استفاده میکنید باید بعد از هر بار استفاده اون رو تمیز کنید که جرم نگیره...202016
پاسخ }
ممنون دوستان
خودم هس میکنم ب جنس اونم بستگی داره مثلا برندهایی مثل فیلیپس و.... سیلورش نسبت به برند های سطح پایین بهتره...
نمیدونم حالا...
تقوا چیزی نیست که بایک تق،وا برود!
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
به نظر من بستگی به جنسشون داره جنسای خوب نه سفیدش زرد میشه نه سیلورش لک
دختر خاله ها و خواهرم همشون سفید دارن (بجز یکیشون 22) هیچکدومم زرد نشده خونه خودمونم سفیده ولی زرد نشده 50
سیلورها هم بعضیاش تو کاتالوگش هست که ضد لک هستن اونا خوبن یادم نمیاد بهشون چی جی میگن 1384
امضا ندارم انگشت میزنم !!laf

پاسخ }