تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مات و یک دست کردن پوست های چرب و براق
مات و یک دست کردن پوست های چرب و براق
Wavesmile

برای مات و یکدست نمودن توام با حفظ درخشندگی پوست، آرایشگران از پدهای مات کننده استفاده می کنند؛ اما یکی از ترفندهای غیر معمول و مورد استفاده مدیر هنری Gucci Westman، آغشته کردن نوک انگشت با مقدار کمی دئودورانت و سپس آغشته کردن قسمتهای چرب و براق صورت مانند پیشانی، بینی و چانه با ضربات آرام انگشت است. به گفته وی، با استفاده از مقدار کمی دئودورانت در زیر چشمها و نقاط براق صورت، جلوه مات و زیبایی به چهره داده می شود.Flowerysmile
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
(۳۰-۰۷-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ق.ظ)2723976 نوشته:  دئودورانت چیه ؟

Wavesmile :دئودورانت اسپری ، رول یا کرمی هست که برای جلوگیری از بوی بد عرق بدن استفاده می شود
Flowerysmile
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
Ksmiletris 
(۳۰-۰۷-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ)mis gold نوشته:   مات و یک دست کردن پوست های چرب و براق
Wavesmile

برای مات و یکدست نمودن توام با حفظ درخشندگی پوست، آرایشگران از پدهای مات کننده استفاده می کنند؛ اما یکی از ترفندهای غیر معمول و مورد استفاده مدیر هنری Gucci Westman، آغشته کردن نوک انگشت با مقدار کمی دئودورانت و سپس آغشته کردن قسمتهای چرب و براق صورت مانند پیشانی، بینی و چانه با ضربات آرام انگشت است. به گفته وی، با استفاده از مقدار کمی دئودورانت در زیر چشمها و نقاط براق صورت، جلوه مات و زیبایی به چهره داده می شود.Flowerysmile

میشه کمکم کنید...نمیدونستم سوالمو کجا باید بپرسم...آخه در مورد همین دئودورانت هستشHanghead
من موقعی که از پنکک استفاده میکنم، بعد از یه ساعت تموم صورتم خصوصا بینی و پیشونیم براق میشه و خیلی ناجور، اگه از همین دئودورانت استفاده کنم، جواب میده؟؟؟crying
یه سوال دیگه اینکه...ببخشید من توی لوازم آرایشی ماهر نیستم، میخواستم بپرسم ما توی خونه اینو داریم، میتونم از این استفاده کنم برای همین موردی که شما گفتید؟؟؟!!!ahh
ممنونم

http://uploadcenter.khanoomgol.com/resul...to0397.jpg
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }