خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مات و یک دست کردن پوست های چرب و براق

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #1
Wavesmile

برای مات و یکدست نمودن توام با حفظ درخشندگی پوست، آرایشگران از پدهای مات کننده استفاده می کنند؛ اما یکی از ترفندهای غیر معمول و مورد استفاده مدیر هنری Gucci Westman، آغشته کردن نوک انگشت با مقدار کمی دئودورانت و سپس آغشته کردن قسمتهای چرب و براق صورت مانند پیشانی، بینی و چانه با ضربات آرام انگشت است. به گفته وی، با استفاده از مقدار کمی دئودورانت در زیر چشمها و نقاط براق صورت، جلوه مات و زیبایی به چهره داده می شود.Flowerysmile
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
۳۰-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
الینا85, زهرا61, arella
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #2
RE: مات و یک دست کردن پوست های چرب و براق
(۳۰-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ صبح)2723976 نوشته شده توسط:  دئودورانت چیه ؟

Wavesmile :دئودورانت اسپری ، رول یا کرمی هست که برای جلوگیری از بوی بد عرق بدن استفاده می شود
Flowerysmile
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
۳۰-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
زهرا61
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 340

ارسال: #3
Ksmiletris RE: مات و یک دست کردن پوست های چرب و براق
(۳۰-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ صبح)mis gold نوشته شده توسط:   مات و یک دست کردن پوست های چرب و براق
Wavesmile

برای مات و یکدست نمودن توام با حفظ درخشندگی پوست، آرایشگران از پدهای مات کننده استفاده می کنند؛ اما یکی از ترفندهای غیر معمول و مورد استفاده مدیر هنری Gucci Westman، آغشته کردن نوک انگشت با مقدار کمی دئودورانت و سپس آغشته کردن قسمتهای چرب و براق صورت مانند پیشانی، بینی و چانه با ضربات آرام انگشت است. به گفته وی، با استفاده از مقدار کمی دئودورانت در زیر چشمها و نقاط براق صورت، جلوه مات و زیبایی به چهره داده می شود.Flowerysmile

میشه کمکم کنید...نمیدونستم سوالمو کجا باید بپرسم...آخه در مورد همین دئودورانت هستشHanghead
من موقعی که از پنکک استفاده میکنم، بعد از یه ساعت تموم صورتم خصوصا بینی و پیشونیم براق میشه و خیلی ناجور، اگه از همین دئودورانت استفاده کنم، جواب میده؟؟؟crying
یه سوال دیگه اینکه...ببخشید من توی لوازم آرایشی ماهر نیستم، میخواستم بپرسم ما توی خونه اینو داریم، میتونم از این استفاده کنم برای همین موردی که شما گفتید؟؟؟!!!ahh
ممنونم

http://uploadcenter.khanoomgol.com/resul...to0397.jpg
امضای carpet
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد