• 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مادران کودکان پیش دبستانی بیاین با هم در مورد بچه هامون صحبت کنیم
من مامان نگارم.او پیش دبستانی هست.دوست دارم با شماها آشنا بشم و درمورد آموزش -غذا و... با هم تبادل اطلاعات کنیم.مرسی
  پاسخ
برای صبحونه تو مدرسه چی برای بچه هاتون می ذارید؟با عکس و تزیین
  پاسخ
سلام مامان نگار
منم یه دختر پیش دبستانی دارم hih
من خودم تو خونه براش صبحانه حاضر میکنم تو خونه یه چهار پنج تا لقمه میخوره برای مدرسه اش هم بیسکویت و ابمیوه یا شیر یا شیرکاکائو و کیک میذارم
توی مدرسه هم خودشون هم لقمه نون و پنیر میدن و هم سیب و بیسکویت یا شیرینی
[تصویر:  20130113141729_111.jpg]
  پاسخ
(1782)
(۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ عصر)گل سرخ نوشته است: سلام مامان نگار
من خودم تو خونه براش صبحانه حاضر میکنم تو خونه یه چهار پنج تا لقمه میخوره برای مدرسه اش هم بیسکویت و ابمیوه یا شیر یا شیرکاکائو و کیک میذارم

سلام عزیزم.مرسی از راهنماییت.اخه نگار صبح صبحونه تو خونه نمیخوره.مدرسه هم گفته کیک وبیسکویت نیارید.منم موندم صبحونه خوب چی بذارم.گفتم از افرا ماهر کمک بگیرم که هم صبحونه خوب و هم با تزیین زیبا براش بذارم(1782)
  پاسخ
سلام گلا من مامان مهدیه هستم
پیش دبستانیشون برای صبحانشون برنامه غذایی داده ولی من با مهدیه مشکل دارم صبحانه نمیخوره تغذیشم دست نخورده برمیگردونه نمی دونم چکار کنم
دوستم بدار شاید فردایی نباشد
  پاسخ
(۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ عصر)negar86 نوشته است: (1782)

سلام عزیزم.مرسی از راهنماییت.اخه نگار صبح صبحونه تو خونه نمیخوره.مدرسه هم گفته کیک وبیسکویت نیارید.منم موندم صبحونه خوب چی بذارم.گفتم از افرا ماهر کمک بگیرم که هم صبحونه خوب و هم با تزیین زیبا براش بذارم(1782)
پسر من هم پیش دبستانیه وتوخونه صبحانه نمیخوره من هم برای صبحونه اش رولت نون وپنیر وگردو.نون وپنیر وکره.نون وکره وخرماویانون و پنیر وسبزی درست میکنم چون هر روز یک مدل است وتنوع مزه داره دوست داره گاهی هم با قالبهای شیرینی لقمه هایش را به شکل پروانه وقلب وگل و.. در می آورم وبعضی از روزها هم تخم مرغ اسپایدر ویا تخم مرغ به شکل جوجه می گذارم ومیخوره نوشیدنی هم شیر یا شیرنارگیل براش میزارم

پاسخ
(۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ عصر)سیلور رز نوشته است:
(۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ عصر)negar86 نوشته است: (1782)

پسر من هم پیش دبستانیه وتوخونه صبحانه نمیخوره من هم برای صبحونه اش رولت نون وپنیر وگردو.نون وپنیر وکره.نون وکره وخرماویانون و پنیر وسبزی درست میکنم چون هر روز یک مدل است وتنوع مزه داره دوست داره گاهی هم با قالبهای شیرینی لقمه هایش را به شکل پروانه وقلب وگل و.. در می آورم وبعضی از روزها هم تخم مرغ اسپایدر ویا تخم مرغ به شکل جوجه می گذارم ومیخوره نوشیدنی هم شیر یا شیرنارگیل براش میزارم

عزیزم تخم مرغ اسپایدر چی هست؟عکس صبحونه یا غذاهایی که واسه پسر گلت تزیین میکنی می تونی بذاری؟
  پاسخ
عزیزم تزیین کنی مربی ایراد نمیگیره؟
چون همهمه و شلوغی تو کلاس به وجود میاره. بعدشم چه تزیینی می خوای انجام بدی که تا میرسه اونجا و وقت خوردنش میشه بهم نریزه؟!
می تون بپرسم مربی شون چرا گفته بیسکویت و سیب براش نذاری؟ نگفتن به جاش چی بذاری؟
تو خونه خوراکش خوبه؟ اول بررسی کن که چرا اونجا نمی خوره....Flowerysmile
من خودم مجردم و بچه ندارم. تو دبستانی کار می کنم. بچه ها با خودشون ناهار میارن. یکی از بچه های کلاس ششم(بله ششم نه پیش دبستانیfak) غذای خودش رو دست نمیزنه بلکه میره و یکی یکی جلوی همکلاسی هاش دست دراز می کنه و از هرکدوم یه قاشق میگیره!!!! یعنی چی؟! گدایی Dunnof
در صورتی که بچه ای که میگم در رفاه هست. مادرش غذایی که دوست داره رو براش میذاره.
تا جایی که می دونم مدرسه به خانواده اش اطلاع دادن و هفته پیش مامانش بردش مشاوره. نمی دونم چی گذشته ولی این کار برای شخصیت بچه خیلی بده. خودش متوجه نیست. Hanghead
اول بررسی کن که چرا نمی خوره. البته به مربی اش هم بستگی داره. اون هم باید به شما کمک کنه تا دختر گلتون بخوره. Flowerysmile
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
  پاسخ
مامان نگار عزیزم سلام
مامانای بچه های پیش دبستانی گل سلام
منم یه دختر پیش دبستانی دارم
واسشون برنامه تغذیه دادن منم طبق همون واسش میذارم حالا یکم بیشتر یا کمتر... ممکنه تغییر کنه
اینم از بر نامه میان وعده که تایپش کردم واست:

شنبه====ساندویچ پنیر+شیر پاکتی1عدد+1عدد میوه+مقداری مغز گردو
1شنبه===کیک+شیر پاکتی1عدد+1عدد میوه+مقداری نخود و کشمش
2شنبه===سیب زمینی سرخ شده یاآب پز+1عدد میوه+مقداری مغز فندق
3شنبه===بیسکویت سبوس دار+شیرپاکتی1عدد+1عدد میوه+مقداری مغز بادام
4شنبه===ساندویچ تخم مرغ+شیرپاکتی1عدد+1عددمیوه+مقداری مغز پسته
5شنبه(بچه هایی که مادرهای شاغل دارن میان)===کلوچه+آب میوه+مقداری انجیر خشک یا توت

برنامه دادن که همه بچه ها یک شکل تغذیه بخورن
من تزئین نمیکنم یعنی نمیشه تزئین کنم به چند دلیل
1-ممکنه تو ظرف تغذیه تزئینش خراب شه
2-ممکنه بچه ها ببینن و بقیه هم اینجور بخوان و درست نیست همونطور که من دلم نمیخواد این اتفاق واس دخترم بیفته

قبل از رفتن هم صبحانه میخوره ولی ن زیاد در حد چند لقمه ولی مغز گردو یا یکی 2تاخرما بش میدم بخوره
[تصویر:  20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
  پاسخ
سلام من مامان نازنین فاطمه هستم هیچ علاقه ای نداره بره پیش دبستانی هم گریون میره هم گریون میاد . توی کل هفته دو روزم نمیره چکار کنم؟
اپلود[img][url=http:[تصویر:  20131031154337_C9BC2251-2799-4CB2-883A-609D2C51C3E1.JPG]
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا تنهای شبگرد 114 87,410 ۱۲-۴-۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ صبح
آخرین ارسال: لیلا آبادان
  اسم و تاریخ تولد و عکس بچه هامون فاطمه خانوم 103 42,811 ۱۰-۹-۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: asra75
  عکس و قیمت جدیدترین وسایلی که برای نی نی هامون خریدیم Galaxy 263 201,441 ۲-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ عصر
آخرین ارسال: negare
  خانوم گلایی که تجربه سقط ناخواسته داشتن بیان باهم صحبت کنیم mehri joon 125 32,000 ۱۰-۷-۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: golnaz1393
Ksmiletris تبادل نظر بین مادران کودکان کلاس اولی negar86 28 4,074 ۷-۱۱-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ صبح
آخرین ارسال: مامی ایلیا و الینا
  اتاق گفتگوي مادران باردار دوقلو sara55 0 655 ۱۸-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: sara55
  فهرست تاپیکهای موجود در زیر انجمن اتاق گفتگوی مادران خانوم گل رويا صادقي 0 1,032 ۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ عصر
آخرین ارسال: رويا صادقي
  مادران شاغل چطوری به بچه هاتون شیر میدین kazeroon 4 756 ۲۳-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: kazeroon