تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مارک رنگ مو
با سلام
دوستان رنگ موی ایرانی چی پیشنهاد می کنید که ماندگاری داشته باشه روی مو.
ممنون میشم کمک کنید
اینم وبلاگ منه دوستان که میتونید کلی مطلب و آشپزی ازش یاد بگیرید:

http://life-topic.blogspot.com/
پاسخ }
من رنگهای خارجی مارک های مختلف زیاد استفاده کردم اما سه دوره است "مدیا " استفاده می کنم ایرانیه هم خوب به موهام رنگ میده هم موها رو بر خلاف رنگهای دیگه خشن نمی کنه، حتی نرم تر هم می کنه. Flowerysmile

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
میشه این تاپیک رو فعال کنید.. من خودم بیس میزنم خوبه
اگه برای دنيا يه نفری٬برای يه نفر يه دنيايی (1782)
پاسخ }
منم ریتون استفاده می کنم واقعا عالیه .Wavesmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من اوکتای استفاده کردم تا الآن که خوب بوده حالت موهامو عوض نکرده رنگشم مث بعضی از رنگا نیست که به کاتالوگ فرق کنه چون بدون دکلره زدم تقریبا همون رنگیهVeiledsmile2
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
من خودم که رنگ نمیکنم... رنگ موم رو دوست دارن هنوزhih ولی دوستم آتوسا استفاده میکنه... خوب بوده
پاسخ }
من موهامو رنگ نمیکنم اما مامانم مارکهای مختلفی رو امتحان کرده اما از مارک اولیو بیشتر از همه شون راضیه
پاسخ }
من تقریبا ۵ سالی هست موهامو رنگ میکنم رنگ ایرانی ۱ بار گذاشتم که افتضاح بود اسمش کمند بود فکر کنم رنگ موی خارجی به ترتیب از بس(bess),اولیو(olive), اسکرین(screen) راضی بودم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
[/color][/size][/b] دوستان رنگ مو الان تو ایرانی یک مدل اومده خیلی جدید با 8 آنزیم 120 میل روغن زیتون و کنجد و ویتامین ث ................ داره مارک پیلون
بعد تو خارجی ها بس عالی که خیلی براق میکنه
ریتون هم خوب براق و همینطور الیو
من خودم بیشتر از بس استفاده میکنم جدیداً هم پیلون عالی میزنی موها کاملا نرم و لخت میشه
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }