تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مامانای مهربون کسی از پدیاشور برای تپلی بچش استفاده کرده؟
Package_favorite 
سلام مامانای گل
پسر من 1 سال و 9 ماهشه و وزنش کمه : 11.800
میخوام بدونم کسی از پدیاشور استفاده کرده؟ میگن تپل میکنه بچه رو.
و tres orix چطور؟ میگن واسه اشتها خوبه.
اگه استفاده کردین راضی بودین؟
توروخدا جواب بدین
مرسی(1782)
به فکر گذشته بودن همچون دویدن به دنبال باد است...
پاسخ }
سلام من براي بچم استفاده كردم به نظر بچه ات وزنش خوبه آخه بچه من 2 سالشه 9 كيلوئه اين بستگي به استعداد بچه ها براي چاقي و ارثيتي داره بچه من زياد وزن نگرفت با هزار بدبختي براش شير گير آوردم ولي چندان فايده اي نداشت. هيچ مشكلي هم نداره ولي وزن نمي گيره زياد در اين مورد به خودت استرس وارد نكن ولي از دومي استفاده نكردم .
دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند
پاسخ }
مرسی خانومی.
درسته ارثیه ولی باباش تپله منم با قد 167
وزنم 74 کیلو هست لاغر محسوب نمیشم.
ولی نمیدونم چرا رهام اینجوریه.
شما بچتون قدش بلنده؟
آخه میدونی بچه های اطرافیان تپلند اونوقت همه به من میگن تو به رهام نمیرسیVahidrk
به خدا میرسم تازه 1 ماهه که داره غذا میخوره به کمک شربت سندروس.
خسته شدم به خدا...
پاسخ }
من هم همین مشکلو دارم
من از شربت ویتاریکس استفاده میکنم خواب اورم هست خوبه
اخه بچه های همسنش تپلن یا لااقل وزنشون کم نیست پسر من 14کیلو
اگه اون شربت هایی که میگین خوبه از اون بخرم براش
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
بچه من قدش 84 البته موقع تولدش 2700 گرم بود ولي در كل وزنش كمه اگه كره يا خامه دوست داره بيشتر توي غذاهاش استفاده كن دختر من اينها را هم نمي خوره من با مركز بهداشت خيلي مشكل دارم همش باهام دعوا مي كنند كه بچه ات كم وزنه ولي دكترش كه هر ماه براي چك آپ مي برم ميگه رشد بچه به وزنش نيست به استعداد هم هست مثلاً الان بچه من دامنه كلماتش خيلي زياده مثل يك آدم بزرگ ميمونه كلي شعر بلده قصه مي گي دكترش ميگه اين نشونه رشدشه پس مشكلي نداره ولي بچه هاي هم سن خودش اينجوري صحبت نمي كنه مثلاً ديروز به خالش ميگه خبر داري قيمت سكه رفته بالا؟ بچه ها اينجورين همش بايد حرصشون را بخوري
دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند
پاسخ }
عزیزم بچت چند سالشه؟
پاسخ }
من براي بچه‌هام مكمل خاصي استفاده نكردم بهترين چيز براي بچه‌ فكر ميكنم همون شربت آهنش باشه من از شربت ميم استفاده كردم
البته براي پسرم شربت كيدي‌كير استفاده كردم خيلي خوب بود
ولي زياد وزن نگرفت تنها چيزي كه باعث شد به غذا خوردن بيفته و از لاغري ونزاري در بياد شير و عسل بود
يعني شير رو روزي سه ليوان ميدادم ولي يا با نبات يا شيره‌ي خرما شيرين ميكردم ولي هيچ اثري نداشت تا اينكه يه بنده خدايي بهم پيشنهاد عسل طبيعي رو داد بهش دادم شد مثل آب روي آتيش ماشاالله رشدش خيلي خوب شد و ديگه حرص نخوردمhih
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
تو غذاش کره میندازم برنجش هم همین با کره میدم... گاهی میخوره گاهی نه...
من شنیدم اینا خوبه ولی میخوام با دکترش مشورت کنم بعد بدم بهش.
سوپ درست میکنم توش (برنج گوشت جو پرک عدس دال عدس هویج سیبزمینی سبزی ) میریزم . گاهی میخوره ولی بعضا" نمیخوره میریزمش دور.

لب به خامه نمیزنه لب به تخم مرغ آب پز نمیزنه سرخ کرده میخوره عاشق سیبزمینی سرخ کرده هست آب پز نه!
برنج رنگی نمیخوره فقط ساده
من کره میریزم توش با گوشت جدا بهش میدم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تو شیرش عسل میریزم
تو شیر موزش مغز گردو بادوم پسته و فندق میریزم(اینو از دیروز شروع کردم)
پاسخ }
پسر من3سالشه
هزار ماشااله خیلی باهوش نمیتونم حتی گولش بزنم که غذا بخور
حانیه جان من فکر میکنم بچه هامون بد غذا هستن هر چیزی که دوست دارن میخورن وما هم حرص
من فقط از این میترسم که بنیش ضعیف بشه و زود مریض بشه
پاسخ }