خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مامانای گل:ایا حاضرین بخاطر بچتون کارو رها کنین؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 68

ارسال: #1
مامانای گل:ایا حاضرین بخاطر بچتون کارو رها کنین؟
سلام به همه ی مامانای عزیز و مهربون
یه سوال اساسی از خدمتتون دارم و دلم میخاد همه تو این بحث حضور پیدا کنین تا بتونین به من کمک کنین؟
ایا حاضرین با فردی ازدواج کنین که بهتون بگه وقتی بچه دار شدین دیگه نباید بری سر کار؟
میخام بدونم بنظر شما چه مزایا و چه معایبی داره؟
مرسی از همه ی شما مامانای گل
راستی دوستای مجردم شرکت کنن لطفاً چون میخام نظر همه رو بدونم حتی اقایون سایتمون
سپاس بیکران
FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
امضای فرشته8210
[تصویر:  ApVkm8.png?WvXsxVZM]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ عصر، توسط فرشته8210.)
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 13

ارسال: #2
RE: مامانای گل:ایا حاضرین بخاطر بچتون کارو رها کنین؟
سلام دوست خوبم من هنوز مامان نشدم اما متاهل هستم
به نظر من بستگی داره که چه زمانی بخوای بچه دار بشی اگه بلافاصله بعد ازدواج بچه دار بشی که خیلی بد میشه اما اگه چند سال بعد ازدواج
باشه بهتره شاید بتونی همسرت رو راضی کنی که تو میتونی از پس هر دو (هم کار هم بچه)بر بیای و مسلما هم باید سعی کنی که همسرت رو راضی نگه داری اگر واقعا به کارت علاقمندی،اما اگر تحت هیچ شرایطی همسرت راضی نشد من فکر میکنم که زندگی و تربیت یک بچه که همیشه نیازمند توجه و محبت پدرومادر هست مهمتره.
مزایای رفتن سرکار:کمک به اقتصاد خانواده و برخوردار بودن از امنیت اقتصادی بیشتر، برخورداری از امکانات کارو..
معایب:خستگی ،گاهی کم توجهی به خانواده ،اوقات کمی را با خانواده سپری کردن و...البته این نظر من بود امیدوارم بتونم کمک کرده باشم
امضای mahdokht
زندگی چون گل سرخی است پر از برگ، پر از خار، پر از عطر لطیف، یادمان باشد اگر گلی چیدیم عطرو برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار هم اند.gol
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 291

ارسال: #3
سلام من به خاطربچه جون از همه چی میگذرم -شاغل نیستم ولی بچه جون به همه چیزم ارجحیت داره-چون فرصت کودکی بچه ها خیلی زود تموم میشه واین ما هستیم که باید بچگی اونارو به نحو احسن بسازیم-اتفاقا همین امروز خاله م که معلم ودانشجو هست پسر6ساله رو دوست شوهرش ازمهدبرداشته بود-البته به شفارش باباش-آورده بودخونه بابابزرگم-خونه اونام کسی نبود-که ازبچه نگهداری کنه-بناچاربرداشتیم باخودمون بردیم خریدبعد2-3ساعت بچه رو خاستیم بدیم به ننه باباش-که اوناهردوسرکارودرس بودن-وبچه اواره کوچه هابود-آخرش خالم باخودش بردخونه ئشون تایکی بیاد اونو ببره-ببخشیدا ولی گور بابای درس وکار=بچه بزرگ بشه چی میگه-این خاطرات بدهیچوقت ازیادش نمیره-بچه باید درکنارپدرمادربطورطبیعی بزرگ بشه ورشد کنه
امضای zahrareza
سنی اولدوزلارا بنزتیرم....اونلار کیمی پارلاغ.....اونلار کیمی معنالی
آما بیر تک فرقی نیز وار.......
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

[تصویر:  20131227015152_2222.jpg]
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2212

ارسال: #4
من یه دختر دایی دارم شوهرش مشکلی با کارش نداره ... بعد اینکه بچه دار شد بازم سرکارش رفت و بچه شو گاهی خونه مادرشوهرش میذاشت و گاهی مهد .... دور از جونتون بچه ش انقد بیتربیته ... انقد بی تربیته که حد نداره .... اصلا مامانش و آدم حساب نمیکنه ...چرا ؟ چون مادرش واقعا رو تربیتش نظارت نداشت ...

زن داداش خودم با اینکه داداشم هیچ قید و شرطی واسش نذاشته ولی میگه بچه دار شم به هیچ عنوان سرکار نمیرم ...
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 453

ارسال: #5
من خودم قبل به دنیا اومدن پسرم مربی مهد بودم اما وقتی پسرم به دنیا اومد تا 6 ماهگی هم رفتم ولی پسرم اذیت میشد تازه اونو با خودم میبردم که اسیب نبینه اما مگه بچه ها تا چند سال میتونن از اغوش گرم مادرشون بهره ببرن پدر بزرگ ومادر بزرگ ومهد جای خودش اما بچه ها تا 3/5 حتما باید پیش مادر باشن منم رها کردم با اینکه هنوز خوابش رو میبینم وجزئ بهترین روزهای زندگیم بوده اما امیدوارم بزرگ تر که شدن بتونم ادامه بدم اما الان راضیم ومطمئنم همه مادرها اگر این تصمیم رو بگیرن پشیمون نمیشن یا حداقل بتونن 6 ماه تا یک سال مرخصی بدون حقوق بگیرنhih
امضای ehsan83
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 254

ارسال: #6
عزیزم من هنوز مامان نشدم.خانه دارم.اما به نظر من مامانی که سر کار میره وقت خیلی کمی برای رسیدگی به بچه اش داره.پس بچه اش خیلی آسیب میبینه.
امضای sepideh.h
کتاب زندگی چاپ دوم ندارد.پس عاشقانه زندگی کن...

[تصویر:  07slqft2sj.png]
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد