تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 3.07 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مامانا کمک نی نی تون رو چطوری پوشکش و گرفتید
Package_favorite 
سلام
مامانا کمک کنید چطوری پوشک نی نی هاتون رو گرفتید دختر من الان 2 سال و نیمشه اصلا همکاری نمیکنهDash2cryingDunnof
پاسخ }
عزیزم یه مدت پوشکش نکن خودت ببر ش دستشویی کمکم عادتش بده که هروقت دستشویی داره بره اونجا . بچه خودش شرطی میشه که جیش داره باید بره دستشویی. باید بهش آموزش بدی. باید صبور باشیWavesmile
1 (49)
پاسخ }
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)نازگل2012 نوشته:  عزیزم یه مدت پوشکش نکن خودت ببر ش دستشویی کمکم عادتش بده که هروقت دستشویی داره بره اونجا . بچه خودش شرطی میشه که جیش داره باید بره دستشویی. باید بهش آموزش بدی. باید صبور باشیWavesmile
اصلا باهام همکاری نمیکنه تا از دستشویی میایم بیرون میره پوشکش و میاره میگه من و پوشک کن من دستشویی نمیرمDunnof
پاسخ }
چه نازه. براش جایزه بخرید.سر بچه ها رو با این چیزا میشه گول مالید. یا مدت پوشکشو کم کنید.
1 (49)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مامان نیروانا جونم (1782)من انقد میترسیدم دخترمو از پوشک و پستونک
بگیرمDunnofخلاصه بخیر گذشت...

شاید سختشه مث بزرگترا بشینه نه؟!

ببین یه کاری کن اگه صندلی دستشویی خوشکل داره که هیچ اگه نداره یه خوشکلشو واسش بگیر که قیمت مناسبم باشه چون مدت زیادی استفاده نمیکنه.ببینتش علاقه مند میشه بره سراغش.منتظر نظرتم

[عکس: 20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
پاسخ }
خانمي من مامان نيستم ولي بهت توصيه ميكنم از علم روانشناسي كودك استفاده كني
به قول يه روانشناس دوست داشتني(شوشو خودم) به وسيله بازي ميشه خيلي چيزارو به بچه ها ياد داد
بازي پيشنهادي:
يك زنگ يا آلارم از هر نوعي تهيه كنيد و از كودكتون بخواهيد هر وقت دستشويي داشت اونو به صدا در بياره تا مسابقه دو ميون مامان و كودك تا دستشويي برگزار بشه و هركي زودتر برسه برنده شده. همين حس مسابقه كودك رو تشويق ميكنه حتي زودتر از مادر به دستشويي بره
و يا اينكه با خريدن دمپايي دستشويي مدل دار و يا نصب عروسك مورد علاقه كودك در دستشويي رغبت اونو براي رفتن به دستشويي بالا ببريد
موفق باشي مادر مهربانFlowerysmile
پاسخ }
عزیزم خیلللللییییی دیر کردی
اول از همه باید همه پوشکاشو جمع کنی
بعدم هر یه ساعت ببر دستشویی
شرطی بشه
حتی اگه نداره ببرش بذار کلافه بشه
خودش اینجوری کوتاه میاد
ولی زور و خشونت نباشه هاااا
با بازی و مسابقه
و اینکه اگه دستشویی شو بگه و شبا جاشو خیس نکنه قول یه عروسک یا چیزی که دوست داره رو بهش بده

شبا هم پوشکش نکن فقط زیر ملحفه رو تشکیش یه پلاستیک مخصوص بکش که خودشم نفهمه
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
مامان نیروانا جان الان متوجه میشه بهش بگو داره تابستون میشه هوا گرم میشه پاهات اوف میشه کمی از پاهای خوشگلش و اینکه چقدر شبا بهت میگن گرممونه بگو بذار احساس کنه پاهاش پوشکو دوست ندارن و دیگه اینکه بگو بزرگ شده خانوم شده و ... بچه ها تو این سن وقتی کسی بگه بزرگ شدن احساس غرور میکنن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ب.ظ)نازگل2012 نوشته:  چه نازه. براش جایزه بخرید.سر بچه ها رو با این چیزا میشه گول مالید. یا مدت پوشکشو کم کنید.

عزیزم جایزه هم خریدم هیچ اثر مثبتی نداشت crying
پاسخ }
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ)Galaxy نوشته:  عزیزم خیلللللییییی دیر کردی
اول از همه باید همه پوشکاشو جمع کنی
بعدم هر یه ساعت ببر دستشویی
شرطی بشه
حتی اگه نداره ببرش بذار کلافه بشه
خودش اینجوری کوتاه میاد
ولی زور و خشونت نباشه هاااا
با بازی و مسابقه
و اینکه اگه دستشویی شو بگه و شبا جاشو خیس نکنه قول یه عروسک یا چیزی که دوست داره رو بهش بده

شبا هم پوشکش نکن فقط زیر ملحفه رو تشکیش یه پلاستیک مخصوص بکش که خودشم نفهمه

یعنی گیسو جون الان 5 ماهه همه این کارا رو کردم میره دستشویی میگه مامان جیشم دیگه رفته hih همین که میارمش بیرون جیش میکنه تو شلوارش Just_Cuz_15
پاسخ }