تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مبخوام تزیینات مجالس انجام بدم میشه راهنماییم کنین
سلام دوستان من و دوستم میخوایم با هم بریم تو کار تزیینات مجالسی مثل تولد کودکان وجشن دندونی و این جور چیزا ...
میشه راهنماییم کنین و مشورت کنیم با هم که چه طور شروع کنیم و نرخ کارمون چطور باشه از چقدر و کجا شروع کنیم
اگر تجربه دارین تو این کار ممنون میشم راهنماییم کنین که ببینم میتونیم از پس این کار بر بیایم فعلا تو مرحله تحقیق هستمDunnof
تمام دنیا به کنار ،
خدا را عشق است ...

[عکس: 20120815215254_eli_869_thumb.jpg]
پاسخ }
کسی نیست که راهنمایی کنه Dash2Dash2Dash2
تمام دنیا به کنار ،
خدا را عشق است ...

پاسخ }
خانومي دوست منم تو اينكاره ولي اون يه چندباري تو جاهاي خوب شهر نمايشگاه زد و خانوما اومدن كاراشو ديدن و بعدشم كارت فراووون چاپ كرد و به همه مغازه هايي كه اجناس تزييناتي ميفروختن پخش كرد و الان خيلي سرش شلوغ پلوغه مخصوصا شبهاي خاص مثل يلدا و ...
ولي دوست من حرفش اين كاره و روز به روز هم خودشو اپديت ميكنه و براي اينكه شناخته بشه هراز گاهي نمايشگاه هاي كوچيك ميزنه ...
بعدشم بايد تم هايي كه ميخواي استفاده كني منحصر به فرد باشه ...
اميدوارم كمك كرده باشم ... Flowerysmile
كارگر خسته اي سكه اي از جليقه ي كهنه اش بيرون آورد تا صدقه بدهد ، ناگهان جمله ي روي صندوق را ديد و منصرف شد ...
" صدقه عمر را زياد مي كند. "
پاسخ }
مرسی مهرنوش عزیزم راهنمایی خوبی بود متشکرم گلم (1782)
تمام دنیا به کنار ،
خدا را عشق است ...

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
به نظر من شما باید بیشتر به تبلیغات توجه کنی.این روزا تبلیغات حرف اول رو میزنه. با تبلیعات خوب خونواده ها به سمتتون جذب میشن و اگه بتونی خواسته های اونا رو به خوبی براورده کنی خونواده ها شما رو به دیگران معرفی میکنن (بدون هیچ هزینه ای3 ).
پاسخ }