خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرغ زغالی

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 969

مرغ زغالی
سلام دوستان طاعات و عباداتتون قبول.
من یه روش مرغ روتازه یاد گرفتم که فوقالعاده هست.وهرچی هم جستجو کردم چنین تاپیکی به این اسم ندیدم.
مواد لازم.تکه های مرغ.سس مایونز.2ق غ.زعفران 3ق غ.اب 1 لیوان.نمک به میزان لازم.پیاز دوعدد.زغال هرچه بیشتر بهترhihرب انار 2 ق غ.ادویه جات.کاسه استیل یا المینیومی
طرز تهیه:ابتدا تکه های مرغ رو بانمک میزاریم حدود ده مین تا مزه دار بشه .بعد اونا رو با رو غن داغ دغا خوب سرخ میکنیم .در ظرف دیگه پیازها رو خلالی خوب سرخ میکنیم تا سوخاری بشن سپس مرغ روبه همراه پیازداغ در قابلمه کوچکتری گذاشته .دی یک لیوان اب و سس مایونز و زعفران رو باهم خوب مخلوط میکنیم وبه مرغ و پیازداغ اضاف میکنیم.ومیزاریم باشعله خیلی کم مغزپخت بشه.به هراندازه ای که دوست داشتین میزارین مرغتون ابدارباشه بعد 2 ق رب انار رواضاف کرده و بعد از اینکه مرغمون پخت و اماده شد نزدیک به زمان سرو یه کاسه استیل یاهم با فویل یه کاسه کوچیک درست میکنیم و میزاریم روی مرغها وزغالهارو میزاریم تاخوب اتیشی بشن بعد میزاریم تو کاسه و یه قطره روغن مییزیم روی زغال تا دودش بلند شه و سریع در قابلمه رومیزاریم تا مرغامون دودی بشن.توصیه میکنم حتما درست کنین.واقعا مزه فوقالعاده ای داره.اینم عکسی که خودم واسه اولین بار درستیدم
[تصویر:  20140706000708_2014-06-2313.35.17-1.jpg]
امضای چشم عسلی65
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
9 کاربر از چشم عسلی65 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mahgolak, mozhgan57, 1368Sheri, ساینا70, گلسان, پرستار مهربون, 123456bahar, Atefe joon, کوثر خانم
خانوم گل کدبانو

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 4292

ارسال: #2
RE: مرغ زغالی
مرسی دوستم بخاطر پیشنهاد این غذای خوشمزه 27 البته مثل غذای خودت خوشگل نشد 20خیلی خوشمزه شد فقط دفه دیگه میذارم غلیظ تر بشه و روغن بندازه 20
[تصویر:  20150514230441_DSC_1693.JPG]
امضای ساینا70
[تصویر:  20150713015122_sayna.jpg]
۲۴-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
24 کاربر از ساینا70 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, mahsan3, maryam_1, monamona, nazgitta, نسرین کوچولو, mayok, fereshteh2012, ایران دخت, vidia, گلسان, مریم خانومی 1, mozhgan57, االناز, مهرناز مامانی, پرستار مهربون, الهه بانو93, رز ابی12, Atefe joon, azam1360, laleh joon, کوثر خانم, فاطي جووون, بالاکس

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد