تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه سومین سالگرد زادروز خانوم گل
خانوم گل های عزیز درود FlowerysmileFlowerysmile

با توجه به نزدیکی به سومین سالگرد زادروز خانوم گل امسال هم مانند سال های پیش مسابقه ای به همین منظور تدارک دیدیم اما امسال کمی متفاوت هست .

موضوع مسابقه تولد هست اما این بار هر کاربر با هر هنری که داره می تونه در مسابقه شرکت کنه . هر کس به هر نحوی دوست داره و می تونه خانوم گل رو به تصویر بکشه و تصویرش رو به مدیر بخش ، خانم نگین (negin.s) ارسال کنن تا در مسابقه شرکت داده بشن . مثلا آشپزی ، عکاسی ، نقاشی ، بافتنی ، .....

شرایط تصویر :

* عکس رو بدون واترمارک آپلود کنید
* کنار اثرتون باید روی خانوم گل واضح نوشته شده باشه : مسابقه زادروز خانوم گل
* محض احتیاط چند عکس از مراحل کار هم داشته باشید تا اگر شک و شبهه ای بود بعدا ارسال کنید
* جوایز نفرات اول تا سوم رو هم بزودی اعلام می کنم
}
توضیح بیشتر :

کارتون باید مرتبط با خانوم گل باشه . می تونین غذایی با تزیین نوشته یا لوگوی خانوم گل تهیه بفرمایید ، یا مثلا بافتنی با طرحی از نوشته یا لوگو و ...
}
نوشتن متن....با احساس میتونم بنویسم...شعر هم میگم...(1782)
(1782)برای همه کسانی که دوستشان داریم..خواه مجازی یا واقعی
}
مشکلی نیست فقط لطفا سعی کنید با شکل مناسبی نوشته یا چاپ بشه بهمراه شرایط اشاره شده

Flowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ)carpet نوشته:  ببخشید این سوال رو میپرسم...میخوام مطمئن بشم!!! لوگوی خانوم گل همون عکسیه که بالای صفحه هستش (همون خانومه) یا اون نوشته،کدومش؟؟؟؟Dunnof
و اینکه تا کی وقت داریم؟ Flowerysmile

وقت همه بخیر خانوم گل های عزیز FlowerysmileFlowerysmile

پایان ارسال تصاویر پنج شنبه این هفته هست . لوگو هم همون عکس هست که در زیر هم ارسال می کنم برای استفاده با سایز کمی بزرگتر که شاید استفاده کنین :

[عکس: Logo2.jpg]
}
دوستای عزیزم ، کارهای گرافیکی برای مسابقه قابل قبول نیست
لطفا عکسها کار و سوژه ی خودتون باشه
ممنون
Flowerysmile
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=58...rried%20in]
Insta Id: negin.sanatkar
}
گشنه وخسته روبروی لپ تاپ نشته بودم که بین صفحات اینترنتی نام خانم گل برابر چشمانم رژه رفت پیش خود گفتم لابد یکی از این سایت های زنانه اشک واحساسی است از سرکنجکاوی صفحه را باز کردم وبه سوالات سیستم برای ثبت نام جواب دادم از آنجایی که بشدت گرسنه بود(ماه رمضان) نام درخواستی سیستم را زدم "گشنمه "تا زیاد مرا برای ورود اذیت نکندو درنتیجه لحظاتی بعد ....
وارد خانم گل شدم آخرین ارسالی ها را که باز کردم صفحاتی چون بفرمایید افطاری و سحری برایم جالب بود از بچگی عاشق آشپزی وتنوع در آشپزی بودم در نتیجه وارد صفحات شدم...
روزهای بعد این کار تکرار شد ومن شب روز را به امید باز کردن صفحات جدید از خانم گل سپری کردم وامروز چند ماه از آشنایی من با خانم گل می گذردو خوشحالم که بگویم چیزهایی که من از خانم گل آموختم باعث افتخارم شده.
بگذارید موضوع را باز کنم
مهمانی پاگشای پسرخاله بود وطبق معمول دلمان می خواست سورپرایز باشد خداراشکر که خانم گل را داشتم دستور پخت یک کیک، ژله نیمرو و کیک مرغ خانم گل واقعا حفظ آبرو کرد وهنوزکه هنوز است عروس خاله وخانواده اش تعریف ها از دستپخت ما می کنند.
یادم هست برای چند مهمانی نیز ازاین آموخته ها استفاده کردم وهمیشه مادرم شاد می شد مادرم تودنیا از کیک مرغ دستور خانم گل خیلی خوشش اومده وهمین برای من بسه که با پخت این کیک دلی مادری را شاد کنم.
حالا که تولد خانم گل نزدیکه دوست دارم دست همه آنهایی که خانم گل را ایجاد کردند وزمینه آموزش های جدید در هر حوزه ای را برای ما فراهم کردند تشکر کنم.
من خبرنگارم وبدلیل مشغله کاری زیاد وقت برای سایت های مختلف ندارم اما تنها سایتی که هر روز روی لپ تاپ من باز است خانم گل عزیز.
خانم گل تولدت مبارک الهی هزار ساله بشی دست همه مدیران گل ومدیر یارها نیز درد نکندو متشکریم.
(1782)برای همه کسانی که دوستشان داریم..خواه مجازی یا واقعی
}
دوستای عزیزم ... طی صحبتم با گیسو جون گفتن که عکسهای گرافیکی هم قابل قبول هست
Flowerysmile
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=58...rried%20in]
Insta Id: negin.sanatkar
}
گوناگون از وب
loading...
منم شرکت کردم امیدوارم از طرف میران سایت پذیرفته شه FlowerysmileClapuhumHi5
فـرهنـگ لـغـتهــا
نـیـاز بـه ویــرایــش دارند