تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل افزایش اشتهای زیاد با خوردن قرص ال دی
با سلام من چهار پنج ماهه قرص ال دی مصرف میکنم مدام احساس گرسنگی شدید دارم بخصوص صبح ها.با مشورت پزشک قرصمو عوض کردم و دزوسپتو استفاده میکنم که هیچ تغییری نکرده. 4-5 کیلو افزایش وزن پیدا کردم با اینکه ورزش میکنم.واقعا نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید
[عکس: 61262334081204031950.gif]
پاسخ }
قرص ال دی شدیدا افزایش اشتها میاره اما قرص دزوسپتو رو من یکسال خوردم ورزش کردم وزنم کم هم شد
به نظر من اثر ال دی هنوز نرفته که هنوز اشتهاتون زیاده
[عکس: wg__66__11rG0000B036MDAxMzk0Mmh8MDAwMjU4...NhbiA4.gif]
پاسخ }
منم همین مشکل رو دارم، ال دی میخورم و وزنم داره زیاد میشه، هر کس 3 هفته منو ندیده باشه بعد ببینه میفهمه که دارم چاق میشم Dash2 صبح ها انقدر گرسنه هستم که دلم میخواد بجای صبحانه یه دل سیر غذا بخورم Dunnof خوشبختانه سرکار هستم و خونه نیستم، وگرنه نمیدونم تا الان چقدر چاق شده بودم Hanghead
[عکس: 1a98fd0t2ye2a.png][/img]
پاسخ }
(۱۸-۰۷-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ)meemo نوشته:  قرص ال دی شدیدا افزایش اشتها میاره اما قرص دزوسپتو رو من یکسال خوردم ورزش کردم وزنم کم هم شد
به نظر من اثر ال دی هنوز نرفته که هنوز اشتهاتون زیاده

یعنی ممکنه هنوز اثر ال دی باشه؟ خدا کنه همینطور باشه.البته دکتر به من گفت دزوسپیتو نا حدی از ال دی اثر اشتها آور کمتری داره ولی نه زیاد.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۸-۰۷-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ)فرنیا نوشته:  منم همین مشکل رو دارم، ال دی میخورم و وزنم داره زیاد میشه، هر کس 3 هفته منو ندیده باشه بعد ببینه میفهمه که دارم چاق میشم Dash2 صبح ها انقدر گرسنه هستم که دلم میخواد بجای صبحانه یه دل سیر غذا بخورم Dunnof خوشبختانه سرکار هستم و خونه نیستم، وگرنه نمیدونم تا الان چقدر چاق شده بودم Hanghead

فریبا جون من خیلی متناسب بودم، توی فامیل به خوش اندامی معروف بودم. الان هرکی منومیبینه میگه چی شده چرا تپل شدی؟اولین باره به این وزن رسیدم.واقعا موندم چکار کنم. همیشه احساس گرسنگی شدید دارم حتی یکساعت بعد از ناهار یا شام.با این حال خیلی جلوی خودم و میگیرم قبلا سر کار میان وعد میخوردم الان اونم حذف کردم و سعی میکنم گرسنگی و تحمل کنم ولی اخرش وقتی خونه میام دوبرابر قبل باید غذا بخورمahhSigh
پاسخ }
ما دوستام من رفتم دکتر زنان برای نی نی دار شدن برام سونو نوشت گفت pcco داری باید ۳ ماه ال دی بخوری از وقتی خوردم شروع کردم به لاغر شدن هی لاغرو لاغر تر الانم خوب نشدم خارجیشو برام نوشت اونم لاغرم میکنه اما سینه هام ورم میکنه بزرگه بزرگ میشه درده شدید دارن جوری که خوابو اززم گرفته
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خدا هستFlowerysmile
پاسخ }
(۱۸-۰۷-۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ)صاحبه نوشته:  ما دوستام من رفتم دکتر زنان برای نی نی دار شدن برام سونو نوشت گفت pcco داری باید ۳ ماه ال دی بخوری از وقتی خوردم شروع کردم به لاغر شدن هی لاغرو لاغر تر الانم خوب نشدم خارجیشو برام نوشت اونم لاغرم میکنه اما سینه هام ورم میکنه بزرگه بزرگ میشه درده شدید دارن جوری که خوابو اززم گرفته

چون این قرصها هورمونیه میتونی چاق کننده یا لاغر کننده باشه از عوارضش هست. ولی اغلب چاق میکنه شما استثتنا هستی ولی خوشبحالتSigh
نمیدونم روشی که مثل قرص راحت ومطمئن باشه ولی این عوارضو نداشته باشه نیست
پاسخ }
منم 3 دوره خوردم چاق شدم الان نمی دونم چی کنمcrying
1 (49)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من قبل از ازدواجم انقدر لاغر بودم که بهم میگفتن باربی تو فامیل
اما بعدش تو فاصله ی 6 ماه از 57 کیلو رسیدم به 73 کیلو Dunnof بخاطر قرصهای ال دی
قرص یاسمین که خارجیه عوارض خیلی کمتری داره اما متاسفانه الان دیگه تو بازار نیست
شما اگر قص رو بعنوان جلوگیری از بارداری میخورید گویا آمپول روش بهتری هست(باید از پزشکتون سوال کنید) من فقط دربارش شنیدم و تجربه ای ندارم
اما اگر برای تنظیم هورمون ها باشه سیپروترون کامپاند هستش که دکتر من گفت ملایم تر هستش و عوارض کمتری داره و من رو اصلا چاق نکرد میتونید از پزشکتون بپرسید
[عکس: wg__66__11rG0000B036MDAxMzk0Mmh8MDAwMjU4...NhbiA4.gif]
پاسخ }
meemo جان قرص ال دیو قطع کردی؟بعد از قطع کردنش به وزن قبلی برگشتی؟
پاسخ }