تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تعریق زیاد
سلام
من یک دختر 10 ساله دارم که سرش تعریق زیادی میکنه چند بارهم دکتر بردم وآزمایش دادن وخدا رو شکر مشکلی نداشته اما این موضوع هم خودش وهم منو خیلی آزار میده روزی یک تا دوبار دوش میگیره اما باز هم سرش به شدت بوی عرق میده حتی تو خونه زیر کولر هم همیشه سرش خیس عرق است اگر کسی راه حلی داره تو روخدا بگه(1782)
پاسخ }
دوست عزیزم ایشالله که هیچ مشکلی دخمل نازمون نداره اما بد نیست پیش یه فوق تخصص قلب کودکان برید
[عکس: 13.gif]
پاسخ }
خانمی پزشک متخصص قلب هم بردم الحمد لله مشکلی نداشت

کسی راه حلی ندارهDunnof
پاسخ }
سلام عزیزدلم . باید پیش دکتر پوست و مو ببری . چون دکترهای دیگه تایید کردن مشکلی نداره احتمالا" بخاطر اینه که هرکسی یه نقطه از بدنش ممکنه دارای غدد عرق زیادتری باشه . و ممکنه دخمل گلتم این ناحیه از پوستش دارای این غدد باشه دکتر محلولی میده که سرشو باهاش بشوره تا مشکلش حل بشه Flowerysmile
*هر از گاهی دریا هوس میکنه به ساحل سری بزنه مهم نیست که ساحل دستشو میگیره یا نه مهم اثبات وفاداری دریاست*

[عکس: 5ux2v5pvw1tzbe4gx4i.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزم خدا را شکر که دخمل نازم هیچ مشکلی نداره چون خواهر منم وقتی کوچیک بود خیلی عرق میکرد که وقتی بزرگتر شد کاملا بهتر شد البته فکر میکنم اون موقع دکتر آمپول dc بهش داده بود
همیشه شاد باشید گلمFlowerysmile(1782)(1782)(1782)gag
[عکس: 13.gif]
پاسخ }
سلام به همه ی خانوم گلای عزیزWavesmile راستش در مورد تعریق زیاد ازتون کمک می خوامcrying من تعریق شدید دارم اونم تو کف دستها و پاهام اونقدر شدیده که چکه می کنه cryingتابستونها دو برابر میشه هر چیزی تو دستم باشه اونقدر خیس میشه که کسی ندونه فکر میکنه شستمش gagلطفا یک دکتر خوب معرفی کنیدDreamyeyesf من ساکن مشهدم راستش به دکتر پوست مراجعه کردم ولی نتیجه ندیدمDunnof خواهش میکنم کمکم کنیدDreamyeyesfچند وقت پیش همینجا یک دکتر معرفی کردن منم یادداشت کردم ولی متاسفانه گمش کردم بعد هم اومدم دوباره ببینم که خذفش کرده بودن Swearخلاصه خواهش می کنم کمکم کنیدDreamyeyesf
باران که میبارد....دلم برایت تنگترمی شود....راه می افتم....بدون چترمن بغض می کنم....اسمان گریهSigh
پاسخ }
عزیزم دختر خواهر شوهر من دستاش به شدت عرق میکنه شاید بدتر از تو... دیگه دکتری نیست که نرفته باشه... آخرسر بهش گفتن ارثیه و کاریش نمیشه کرد... شاید با بالا رفتن سن کم بشه ولی از بین نمیرهDunnof
منم و مزه مزه کردن ثانیه های مادری... خدایا شکرت
پاسخ }
سلام عزیزم
تعریق زیاد ممکنه ناشی از کم کاری یا پرکاری تیروئید هم باشه میتونی به متخصص غدد مراجعه کنی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خانمی عرقییات سرد بهش بده شاید طبعش گرمه

سیر وپیاز کلا چیزهای گرمی بهش نده

عرقیات کاسنی بید بهش بده
اللهم الرزقتی شفاعة الحسین، یوم الورود
و ثبت لی قدم صدق
عندک مع الحسین
و اصحاب الحسین
الذین بذلوا مهجهم دون الحسین علیه السلام
پاسخ }
ممنون از همدردیتون(1782)(1782) ولی مشکل من فراتر از این چیزاست اخه الان 22 سالمه وبا بالاتر رفتن سنم اونم بیشتر میشه از بچگی بوده ولی دیگه داره خیلی غیر قابل تحمل میشه خیلیا میگن با قطع اعصاب سمپاتیک دست وپا این مشکل بر طرف میشه اگه بدونم حتما جواب میده عمل میکنم از این وضع که بهتره برای همین یه دکتر خوب تو مشهد میخواستم اگه به تونین کمکم کنین ممنون میشمFlowerysmileFlowerysmile
باران که میبارد....دلم برایت تنگترمی شود....راه می افتم....بدون چترمن بغض می کنم....اسمان گریهSigh
پاسخ }