تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تغییر رنگ پوست با کمترین فعالیت
من یه مشکلی دارم که حتی نمیدونم بیماریه یا نه دوستان خانوم گلی اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنماییم کنید.من صبحا که از خواب بیدار میشم صورتم فوقالعاده سفیده و پوستم عالیه ولی بعد از بلند شدن و کمی راه رفتن پوستم تغییر رنگ میده قرمز میشه و پوستم افتضاح میشه به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟و چطور میتونم برطرفش کنم؟جالبتر هم اینکه در طول روز وقتی خسته میشم و در حد چند دقیقه دراز میکشم دوباره صورتم سفید میشه.Dunnof
پاسخ }
دوستان کسی جوابشو نمیدونه؟
پاسخ }
خب منم بعد از بیدار شدن پوستم خوبه و در وسط روز متوجه میشم تیره شدم
بخاطر فعالیت روزانه است دیگه
بعد از خوابیدن چون پوست خوب استراحت کرده
قشنگ میشه
اگه خیلی حساسی به دکتر پوست مراجعه کن
دو چیز را همیشه از یاد ببر؛
- به کسی خوبی کردی
- کسی به تو بدی کرد.
پاسخ }
[quote='mehrnaz91' pid='933366' dateline='1386343345']
من یه مشکلی دارم که حتی نمیدونم بیماریه یا نه دوستان خانوم گلی اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنماییم کنید.من صبحا که از خواب بیدار میشم صورتم فوقالعاده سفیده و پوستم عالیه ولی بعد از بلند شدن و کمی راه رفتن پوستم تغییر رنگ میده قرمز میشه و پوستم افتضاح میشه به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟و چطور میتونم برطرفش کنم؟جالبتر هم اینکه در طول روز وقتی خسته میشم و در حد چند دقیقه دراز میکشم دوباره صورتم سفید میشه.Dunnof
[/quot
اگر حس میکنی قرمزی پوستت بیش از حد و بیشتر روی بینی و گونه هات قرمز میشه ممکنه روزاسه داشته باشی که نزدیک بودن عروق خونی به سطح پوسته و با بالارفتن سی بیشتر میشه .اما با لیزر درمانی قابل کنترله وهمینطور پمان آنتی ردنس مارک ساسکین. به هر حال بهتره اول بری پیش متخصص
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
Ksmiletris 
من هم همینطور هستم. صبحها که بیدار میشم صورتم صاف و تمیزه و هیچ جوشی روش نیست ولی بعد کم کم این حالت از بین میره. فکر میکنم شما پوستتون سفید یا گندمگونه و این حالت بیشتر توی صورتتون مشخصه.
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }
ببینید دوستان من جوش نمیزنم(که از علایم روزاسه میتونه باشه) وفقط صورتم سرخ میشه و اون حالت شادابیش رو بلافاصله از دست میده با اینکه حتی وقتی میرم حموم صورتمو صابون نمیزنم تا تشدید نشه ولی بازم این اتفاق برام می افته بازم اگه کسی مورد مشابهی سراغ داشت و روش درمانش رو میدونست خوشحال میشم راهنماییم کنید
پاسخ }
روزاسه همیشه با آکنه همراه نیست.البته این فقط یه حدسه در مورد شما.من خودم سفید پوستم و سالهاست که در شرایط خاص مثل قرار گرفتن تو گرما و سرما و....پوستم قرمز میشد و همینطور به شدت به وسایل آرایشی و کرم حساسم برای مورد دیگه ای به متخصص پوست مراجعه کردم که این تشخیصو در مورد من داد.تا حالا 2 جلسه لیزر کردم خیییلیی بهتر شدم.هر کس دیده میگه پوستت عوض شده .
اینم از تجربه ی من
پاسخ }
گیلدا جان میشه در مورد هزینه درمانت هم بگی عزیزم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...