خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل پسرم با مهد کودک

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 34

ارسال: #1
مشکل پسرم با مهد کودک
کودک و مهد کودک
سلام عصیانگر عزیز.

پسر 3 سال و 8 ماهه من دوست ندارد به مهد کودک برود. می گوید آنجا ح.صله اش سر می رود. می گوید شما ممکنه دیر بیاید دنبالم. میگه بچه ها دوست ندارند با من بازی کنند. اینها عمده دلایل نرفتن اش است.
از دو سالگی به مدت 1-2 ساعت مهد رفتن را برایش شروع کردم. مدتی خیلی راحت می رفت. البته من هر روز نمی بردمش. از مهد امسال که 3 سالش تمام شده بود و من هم مجبور بودم از 8 تا 5 سر کار باشم مجبور شدم از 8 تا 1 ظهر او را در مهد بگذارم و پدرش او را با خود به خانه یا خانه پدر بزرگش می برد...ولی اکثر روز ها با گریه از من جدا می شد و حاضر نبود بماند. مربیش می گوید بعد از رفتن من آرام است و بهش خوش می گذره..ولی اکثرا نمایش ها خیالی خودش را اجرا می کند و کمتر در جمع دوستانش بازی می کند. روز هایی که خودش اسباب بازمنی ببرد با دوستانش بازی می کند نسبتا راحت تر از من جدا می شود.
عکس من و حتی خز پالتویم که پسرم می گوید وفتی صورتم رو بهش می زنم انگار تو پیش منی، را داخل کیفش گذاشته ام که هر وقت دلش برایم تنگ شد به آنها نگاه کند. حتی روز هایی که در مهد باشد وسط روز تلفنی باهاش حرف می زنم و توضیح می دهم که بعد از اینکه او ناهارش را بخورد من خواهم آمد و هرگز نه من و نه پدرش دیر به دنبالش نرفته ایم.
محیط مهد از نظر من دلباز، بزرگ و شاد است. مربی ها و تمام پرسنل واقعا با محبت و گشاده رو و با حوصله هستند..
اگر ممکنه راهنماییم کنید که چه بکنم.
البته پسرم به عنوان جایگزین روزهایی که به مهد نمی رود، خانه مادر بزرگش، مادرشوهرم، می رود. ایشان هم با محبت و مهربان هستند ولی من دوست ندارم کس دیگری مسولیت ام را انجام دهد (مادر شوهرم) و مستقل بودن را ترجیح می دهم و برای همین دوست دارم پسرم به مهد برود.
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ عصر
وب سایت کاربر یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #2
RE: مشکل پسرم با مهد کودک
خانم عصیانگر ممکنه بهم جواب بدین؟
۲۹-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ عصر
وب سایت کاربر یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #3
(۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ عصر)پال نوشته شده توسط:  کودک و مهد کودک
سلام عصیانگر عزیز.

پسر 3 سال و 8 ماهه من دوست ندارد به مهد کودک برود. می گوید آنجا ح.صله اش سر می رود. می گوید شما ممکنه دیر بیاید دنبالم. میگه بچه ها دوست ندارند با من بازی کنند. اینها عمده دلایل نرفتن اش است.
از دو سالگی به مدت 1-2 ساعت مهد رفتن را برایش شروع کردم. مدتی خیلی راحت می رفت. البته من هر روز نمی بردمش. از مهد امسال که 3 سالش تمام شده بود و من هم مجبور بودم از 8 تا 5 سر کار باشم مجبور شدم از 8 تا 1 ظهر او را در مهد بگذارم و پدرش او را با خود به خانه یا خانه پدر بزرگش می برد...ولی اکثر روز ها با گریه از من جدا می شد و حاضر نبود بماند. مربیش می گوید بعد از رفتن من آرام است و بهش خوش می گذره..ولی اکثرا نمایش ها خیالی خودش را اجرا می کند و کمتر در جمع دوستانش بازی می کند. روز هایی که خودش اسباب بازمنی ببرد با دوستانش بازی می کند نسبتا راحت تر از من جدا می شود.
عکس من و حتی خز پالتویم که پسرم می گوید وفتی صورتم رو بهش می زنم انگار تو پیش منی، را داخل کیفش گذاشته ام که هر وقت دلش برایم تنگ شد به آنها نگاه کند. حتی روز هایی که در مهد باشد وسط روز تلفنی باهاش حرف می زنم و توضیح می دهم که بعد از اینکه او ناهارش را بخورد من خواهم آمد و هرگز نه من و نه پدرش دیر به دنبالش نرفته ایم.
محیط مهد از نظر من دلباز، بزرگ و شاد است. مربی ها و تمام پرسنل واقعا با محبت و گشاده رو و با حوصله هستند..
اگر ممکنه راهنماییم کنید که چه بکنم.
البته پسرم به عنوان جایگزین روزهایی که به مهد نمی رود، خانه مادر بزرگش، مادرشوهرم، می رود. ایشان هم با محبت و مهربان هستند ولی من دوست ندارم کس دیگری مسولیت ام را انجام دهد (مادر شوهرم) و مستقل بودن را ترجیح می دهم و برای همین دوست دارم پسرم به مهد برود.

سلام عزیزم

2 ساعتی که تو 2 سالگی میزاشتیش مهد چه ساعتی بود؟
پسرت دچار اضطراب جدایی هست.
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۱-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ صبح
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
حدودا بین 10تا 12 ظهر.
پسرم خونه فامیل بدون حضور من بدون مشکل، تنها می مونه.
توی مهد از اینکه تکلیف مشخصی داشته باشه که مجبور باشه انجامش بده و بعد هم نتیجه کارش رو مقایسه کنن چندان خوشش نمی آد. جزو ویژگی هاش هم می تونم بگم که دوست داره در مرکز توجه و مورد تشویق باشه.
۱-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ عصر
وب سایت کاربر یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #5
(۱-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ عصر)پال نوشته شده توسط:  حدودا بین 10تا 12 ظهر.
پسرم خونه فامیل بدون حضور من بدون مشکل، تنها می مونه.
توی مهد از اینکه تکلیف مشخصی داشته باشه که مجبور باشه انجامش بده و بعد هم نتیجه کارش رو مقایسه کنن چندان خوشش نمی آد. جزو ویژگی هاش هم می تونم بگم که دوست داره در مرکز توجه و مورد تشویق باشه.

10 تا 12 ساعت چیه بچه ها بود ؟بازی بود؟ غذا بود؟ چی بود؟
خودت تا حالا پسرت رو تو عرصه ی رقابت گذاشتی؟
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۲-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ صبح
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
ساعت بازی بود.
متوجه منظورتون از عرصه رقابت نشدم. پسرم بار ها توی مهد بدون حضور من مونده و با دوستاش بازی کرده. خاطرات خوبی هم تعریف می کنه. مربیش هم می گه لحظه اومدنش سخته و بعد از رفتن من راحت بازی می کنه.
کلاس زبان مهد رو هم می رفت که معلمشون همیشه ازش راضی بوده و همیشه نمره عالی ازش گرفته. توی کلاس موسیقی پارسال تابستون من بیرون کلاس منتظر می موندم و اون می رفت تو کلاس. 3 تا بچه و یک مربی باهم تو کلاس بودند.
روز هایی که عمو موسیقیشون می اومد که باهم شعر تمرین کنند پسرم با کیبرد کوچیکش کنار عمو موسیقی و رو به بچه می شینه و عمو موسیقیشون هم اجازه می ده اون هم با کیبورد کوچیکش برای بچه ها بنوازه و با میکروفن با بچه ها حرف بزنه. خجالتی نیست که تو جمع نتونه خودش رو نشون بده.
۲-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ عصر
وب سایت کاربر یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد