تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 2.78 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معایب و محاسن اپیلاتورها
یکی از روشهای از بین بردن موهای زائد برای خانمها استفاده از اپیلاتورهاست ...... اگه کسی تجربه استفاده از اپیلاتور داره اینجا تجاربشو بنویسه ....تا ببینیم اپیلاتور گزینه مناسبی برای خذف مواهای زائد هست یا نه؟ بخریم یا نخریم ؟ha
پاسخ }
البته که خوبهhih
من 8 ساله که مدام استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم،[عکس: 00020692.gif]امیدوارم خدا هم ازش راضی باشه[عکس: 000203FC.gif]
البته یکسری رو دیدم که می گن حساسیت دارن یا اینکه با پوستشون سازگاری نداره
پاسخ }
چه مارکیه عاطفه جون.....؟..یعنی تو کلاً به جای بند انداختن یا تیغ ای اپیلاتور اسفاده می‌کنی؟
پاسخ }
اره عزیزم
مال من فیلیپس 1 کاره استhehe
اون موقع ها از این سوسول بازی ها که چراغ دار باشه یا چند سره نبود،همینش هم تو کیش که گرفته بودم واسه همه نا اشنا بود و یکسری سرم غر زدن که این چیه خریدی و پولت حروم شد اما حالا که نتیجه اش رو دیدن پشیمونن که چرا همون موقع نگرفتن و استفاده نکردنhih
من اصلا از تیغ استفاده نمی کنم عزیزم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من هم 8سالی هست که دارم اما نمیتونم بطور مداوم ازش استفاده کنم چون موهای زائدم زیرپوستی میشهVahidrk از اون بدتر اینه که با تیغ فوق العاده حساسم و بعد 1بار مصرف تیغ پوستم پر جوش میشهHangheadمجبورم از کرمهای موبر استفاده کنم که از اونها هم زیاد راضی نیستم کار با موم رو هم بلد نیستم هرکاری میکنم موهام رو به طور کامل برطرف نمیکنه crying
پاسخ }
بچه ها من از موم استفاده ميكنم هميشه

ميخوام ليزر كنم به نظرتون خوبه يا نه ؟ha
چه معنی داره تو این دنیا کسی با کسی قهر باشه !
چه معنی داره تو این دنیا کسی تنها باشه !
چه معنی داره تو این دنیا آدم ها یک روز بیان و یک روز برن !
چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها اینقدر تنگ باشه !
اصلا چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها از سنگ باشه !
پاسخ }
منم اپیلیدی دارم. مارک براون هست.
راضی هستم.
زیر پوستی هم در نمیاد.hih
نمیدونم هر کدوم از دوستام که استفاده میکنن میگن زیر پوستی میشه.
نمیدونم یا بخاطر پوستشونه یا به خاطر ناصحیح استفاده کردنشون.
من خودم قبل از حمام و در جهت مخالف موهام اپیلیدی میکنم. . بعد از حمام هم از لوسیون استفاده میکنم.Consoling
شاید بخاطر همین باشه.Clap
پاسخ }