تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 29 رای - 2.48 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معجزه سركه سيب در زيبايي

هزاران سال پيش سركه سيب به صورت تصادفي از شرابي كه در مخازن فراموش شده بود كشف گرديد . فكرشو ميكردين كه اين سركه كشف شده براي لكه هاي روي جلد - اضافه وزن و موهاي كپك دارو نا براق - و حتي رگهاي واريسي مفيد باشه ؟

اين چند نكته اي كه در بهشون اشاره ميكنم هم خيي ساده است و هم اينكه ارزون تموم ميشه.

براي براق شدن و تمام كردن مسئله كپك از موها تو حموم قبل از ابكشي اخر موها تو يه كاسه اب نصف فنجان سركه سي بريزين و موها تونو با اون ماساژ بدين بعد چند مدت ميبينين هم از كپك اثري نمونده و هم اينكه موهاتون مثل گلهاي بهاري براق براق ميشن .

براي از بين بردن جوش هاي صورت كمي سركه سيب رو با اب مخلوط كنين و با پنبه روي صورتتون بكشين و بعد از اينكه صورتتون خشك شد با اب بشورين . هم پوستتونو نرم ميكنه هم اينكه ميكروبايي رو كه باعث جوش ميشن رو از بين ميبره .

براي از بين بردن لكه هاي صورت :توي يك چهارم ليتر اب ۳ ق غ سركه سيب بريزين وبجوشونين و بعد با اين محلول صورتتونو بوخور بدين بعد از اتمام كار با محلول نصف به نصف اب و سركه صورتتونو پاك كنين مثلا ۲ ق سركه سيب با ۲ ق اب . هفته اي دوبار اين كارو انجام بدين .
بهار داره مياد كمي به خودمون برسيم ........من همين الان امحان كردم اون گزينه دوم رو پوستم خيلي نرم شده

.
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
پاسخ }
مرسي گلم از مطلب مفيدتClap
1 فايده ي بسيارعالي سركه سفيد نيز از بين برندهي چربي پوست سر:
روزي يكبار به اندازهي 15 قطره سركه سيب را باقطره چكان به مغز سر زده وبا انگشت پوست سر را خوب ماساژ دهيد بعداز 1 ماه معجزه اش را ميبينيدgag
پاسخ }
مرسی از راهنمایت....
یکی از مزایای سرکه سفید هم اینه که شیر آلات رو از جرم و لک آب پاک میکنه...چند قطره رو روی پنبه بریزید و به شیر بزنید...میبینید که جرمشون از بی میره و براق میشن...
پاسخ }
ممنون از راهنماییتون
یکی دیگه از فواید سرکه سیب در هموار کردن صورته اونایی که تو صورتشون جوشاشون را کندند و حالا جاش فرورفتگی داره این دستور را حتما انجام بدن تا تاثیرشو ببینند
دو قاشق نعنای تازه خورد شده را در نصف استکان سرکه سیب بریزید و بگذارید تو یخچال
به مدت دو هفته روز دو بار مخلوطش کنید
بعد یک لیتر اب جوشنده سرد را به این مخلوط اضافه کنید و روزی یکبار با پنبه به صورتتون بزنید و بذارید بمانه
بعد یکماه خودتون میبینید چقدر فرق کردیدCancan
[عکس: 20130113141729_111.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
از همه مهمتر :
سرکه سیب تو لاغری خیلی تاثیر داره ولی چون تنده واسه همین من 1ف غ عسل رو با کمی سرکه سیب مخلوط کردم و روزی 1 یا 2 بار میخوروم خیلی فرق میکنه واگه نرتب انجامش بدین و به خوردنتون دقت کنید ماهی 4تا5 کیلو کم میکنید
پاسخ }
(۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ق.ظ)رزالیندا نوشته:  از همه مهمتر :
سرکه سیب تو لاغری خیلی تاثیر داره ولی چون تنده واسه همین من 1ف غ عسل رو با کمی سرکه سیب مخلوط کردم و روزی 1 یا 2 بار میخوروم خیلی فرق میکنه واگه نرتب انجامش بدین و به خوردنتون دقت کنید ماهی 4تا5 کیلو کم میکنید

سلام عزیزم میشه بگی قبل غذا یا بعد غذا میخوری ؟و مقدار کم سرکه یعنی نصف لیوان کافیه؟ Flowerysmile
بعلت سایز بالا حذف شد
پاسخ }
(۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ق.ظ)رزالیندا نوشته:  از همه مهمتر :

ولی عزیزم بازم خطرناکه خاله من برا چربی خونش همین کارو میکرد بعد یکسال میگفت معده درد گرفته بود رفته بود دکتر بهش گفته بود از همون سرکه هست چوناسید معده رو زیاد میکنه به نظره من نباید زیاده روی کرد
پاسخ }
سلام خانمها من هم الان حدود پنج هفته ست كه سرك ي سيب و با عسل ميخورم روزي سه بار و تا به حال هم مشكلي پيدا نكردم ولي بايد دوقاشق غذاخوري سركه و يك قاشق مرباخوري عسل و در يك ليوان اب نيم گرم بريزيد و نيم ساعت قبل از غذا بخوريد تنها سركه با عسل براي معده مشكل درست ميكنه يه چيزي رو بگم حتما سركه ي سيب بايد ارگانيك باشه سركه سيبي كه بيرون ميفروشند اسيد بالايي داره و بسيار تنده . خودتون درست كنيد و يا سركه ي سيب خانگي بخريد كه املاح سيب توي سركه مشخص است .
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۴-۰۱-۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ق.ظ)nahid26 نوشته:  سرکه سیب چطوری درست میشه ؟ ایا راسته میگن سرکه سیب رو روی سر بزیزین شوره سر رو از بین میبره ؟ایا ممکنه مضر باشه؟

سركه ي سيب مثل سركه هاي ديگه درست ميشه ولي سركه ي سيب سرخ خيلي بهتره . سيبها را بشور خرد كن ( تيكه هاي درشت) داخل يك شيشه ( به اندازه اي كه ميخواهي) بريز تا نصف شيشه را اب بريز درش و ببند ودر جاي گرم بذار بمونه تا چهل روز و اصلا تو اين مدت باز ش نكن البته اگر بيشتر از چهل روز هم بمونه بهتره . بعد از اين مدت مايع را صاف كن سركه اماده ست . پيشنهاد ميكنم براي شروع از دوتا سيب استفاده كن . براي شوره ي سرهم خوبه حدود سه قاشق غذاخوري سركه را درنصف ليوان اب بريز و داخل ظرف اسپري بريزو نيم ساعت قبل از حمام به موها اسپري كن و كمي ماساژ بده تا تمام سطح موهات اغشته بشه و بعد روي سر يك پلاستيك بزار مثل كلاه پلاستيكي و بعد ابكشي كن و شامپو بزن چند بار اين كار و بكني شوره ي سر ميره من اين كار و امتحان كردم. مشكلي پيش نيومده.
پاسخ }
سلام دوستان
یکی دیگه از فواید سرکه سیب برای کم کردن موخوره است البته بیشتر حالت پیشگیری داره اما خوب درمان هم میکنه من خودو چند سالی میشه که از این روش استفاده میکنم قبل از حموم انتهای موهامو با سرکه سیب خونگی ماساژ میدم و میذارم یک ربع بمونه بعد میشورم اگه تنبلی نکنم و هفتهای یکدفعه هم انجام بدم موهام موخوره نمیگیره البته اگر آخرش دستتونو که اغشته به سرکه سیبه به جلوی موهاتون بکشید به براق شده مو هم کمک میکنه
پاسخ }