تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 2.79 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معجزه ی دستهایتان را جدی بگیرید
تا به حال به عملکرد دستهایتان دقت کرده اید به انرژی که در دستها انگشتان و سرانگشتان شما جریان دارد و چه بسا که از کاربرد آنها غافلید.
اگر دقت کرده باشید به هنگام سر درد دستها ناخوداگاه به سمت سر میروند و آنها را روی پیشانی یا سر خود می گذارید و این علتی ندارد جز انرژی نهفته در دستانتان که بدنتان خود به این امر آگاه است اما ما خودمان!!؟؟
همیشه فکرمی کنیم که زنها عاشق ناز و نوازشند غافل از اینکه مردها چیزی فراتر از زنها به این عمر نیازمندند. مردها شیفته ی نوازش شدن هستند.
هنگامی که همسرتان روی مبل آرامیده یا دراز کشیده و در حال استراحت است کنار او قرار بگیرید و به آرامی انگشتان خود را بین موهای همسرتان به حرکت در آورید با موهایش بازی کنید و با سر انگشتانتان پوست سرش را لمس کنید.از پیشانی پشت گردن و گوشهایش غافل نشوید. همین حالا به معجزه ی دستهایتان ایمان بیاوریدو امتحان کنید نتایجش را به خوبی خواهید دید.

هرگز و هرگز بلافاصله بعد از نوازش همسرتان از او در خواستی نداشته باشید. مثلا فلان چیز را برایم می خری!!؟؟
بگذارید این آرامش و عشقی که نثارش کرده اید حقیقی باشد نه تصنعی. البته می توانید از او در خواست داشته باشید اما بگذارید حداقل یک ساعت از این امر بگذرد.

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
دوستان در این زمینه تجربه یا صحبتی دارید بیان کنید.

پاسخ }
من اگه یه جای از بدنم درد بگیره مامانم دستشو روی اون ناحیه که میزاره بعد چند دقیقه دردش ساکت میشه.
حالا شوهرم نسبت به من اینطریه،میگه دستتو که میکشی دردم آروم میشه خوابم میبره.
کلا مامانم میگه دستای توام مثل دستای من انرژی داره.
[عکس: sunflower3.gif]
پاسخ }
منم خیلی اعتقاد دارم من حتی با تمرکز و انرژی دستهام روی فکر طرف یه کارایی میکنمHanghead
دوستام واسه تقلب سر جلسه ازم سواستفاده میکردنHanghead
این هم میگذرد.....Hanghead
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام اگر سوالی داشته باشم میتونم مطرح کنم؟ یه مشکلی دارم ونیازمند کمکم؟
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
پاسخ }
منم به اينكه دستها انرژي دارن معتقدم
يه بار تو يه كتاب خوندم وقتي ناراحت باشين دستها انرژي منفي ميدن واسه همين وقتي ناراحتين كوچولوها رو بغل نكنين يا حتي وقتي خوشحال باشين يا به موضوع خوبي فكر ميكنين دستها و مخصوصا چشمها اون احساس رو منتقل ميكننhih
ديدين وقتي يكي رو واسه دفعه اول ميبينين ناخودآگاه احساس خوبي بهش دارين يا بلعكس واسه همين انتقال انرژي از چشمها يا دستاشهuhumuhum
خنده بهترين اسلحه جنگ با زندگيست
پاسخ }
درست می گی . یه بار من خیلی استرس داشتم . ناراحت بودم . بچه خواهرم رو بغل کردم . انقدر گریه کرد که اگر کسی نمی دونست فکر می کرد یه بلایی سر جیگر آورده بودم
پاسخ }
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ)Linda نوشته:  من اگه یه جای از بدنم درد بگیره مامانم دستشو روی اون ناحیه که میزاره بعد چند دقیقه دردش ساکت میشه.
حالا شوهرم نسبت به من اینطریه،میگه دستتو که میکشی دردم آروم میشه خوابم میبره.
کلا مامانم میگه دستای توام مثل دستای من انرژی داره.

منم اینجوریم
از بچگی عادت کردم مامانم دستشو بذاره رو پیشونی و صورتم تا بخوابم یا دردم آروم بشه
واقعاً معجزه میکنه

الانم حالم خوب نباشه همسرم این کارو انجام میده
هرچند دست مادر یه چیز دیگه س

سایه همه مامانای دنیا بالای سر فرزنداشون پایدار
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من هم معتقدم دیدین وقتی بچه ها ناارومند یا خواب پریشون میبینند اگه دست مامانشون رو بگیرند یا مامان اونارو نوازش کنه راحت میخوابند من فکر میکنم ارامش از دستها منتقل میشه یا وقتی میترسیم اول دستامون یخ میکنه یا اینکه دخترو پسرها اول ازدواجشون علاقه عجیبی دارن که همیشه دستشون تو دست هم باشه احتمالا حتی اگر چشمها دروغ بگه حس دست وضربان نبض کار خودش رو میکنه تازه جریان اون دختری که بیماری لاعلاجی داشت وابن سینا از طریق نبض دستش پی به بیماریش میبره واون رو درمان میکنه پس موضوع فراتر از اینهاستha
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
پاسخ }
(۲۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ ب.ظ)فاطمه خانوم نوشته:  سلام اگر سوالی داشته باشم میتونم مطرح کنم؟ یه مشکلی دارم ونیازمند کمکم؟
سلام عزیزم
البته ، منتظرم .uhum

پاسخ }