تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی آتلیه
Wavesmile

خانم گلا تو این تاپیک اتلیه هایی که میشناسین رو معرفی کنین تا بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن

فقط لطفا اسم اتلیه و شهره مورد نظر رو قید کنید و شماره و ادرس را به صورت خصوصی برای هم پیام بدید ممنونFlowerysmile

[عکس: 20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
پاسخ }
FlowerysmileFlowerysmileسلام من شروع میکنم اتلیه هایی که رفتم و راضی بودم و رو میگم

اتلیه میلاد _ پارت _ وفا__ ( مشهد)
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!" ...
پاسخ }
Ksmiletris 
این آتلیه مال دوستمه Flowerysmile
آتلیه ساغر (اصفهان)
اگه باز هم آتلیه خوبی دیدم معرفی میکنم...1 (49)
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }
Flowerysmileآتلیه آس(شهرود) در تبریزFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
استودیو سیوا فیلم خیابان آبکوه مشهد کارش معرکس(1782)
پاسخ }
آتلیه پارادایس در تبریزDreamyeyesf
پاسخ }
Xeyes 
آتلیه عکاسی یگانه رو فکر میکنم همه بچه های اصفهانی میشناسند...راستش هفته پیش رفتم عکس گرفتم اونجا و الآن که عکسهامو گرفتم، دیدم کارشون واقعا عالیه...قبلا فقط برای چاپ میرفتم...
به همشهریای عزیزم پیشنهاد میکنم...آتلیه عروس و داماد و کودکش هم نگاه کردم واقعا زیبا بودند...
عکاسی یگانه: فلکه احمدآباد، نبش خیابون ولیعصر Flowerysmile
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }
آتلیه نگاه وطلاوع توی شهرستان مهران استان ایلام کارشون خوبه
1 (49)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
کرج آتلیه های خوب زیاد داره، اما اون جاهایی که من کاراشونو دیدم:
آتلیه کمال،پیک،کاندید
سيبي در كار باشيد يا نه، با تو،‌در آغوش تو بهشت جاريست
پاسخ }
سلام خانوما
یه آتلیه خوب میخوام تو شاهین شهر اصفهان کار آتلیه پر خوبه ولی قیمتا بالاست.لطفا کمک کنید.crying
.

یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن

اگر ” خدا ” را یافتی هر چه باختی مهم نیست . . .

.
پاسخ }