امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی آرایشگاه خوب در اصفهان
سلام خانوما ارایشگاه خوب با قیمت مناسب تو اصفهان معرفی کنین لطفا.
من برای عقدم میخوام ؛متاسفانه ارایشگاها قیمتای نامعقول دارن
چون مراسم عقدم زیاد بزرگ نیست نمیخوام زیاد برای ارایشگاه هزینه کنم
پاسخ }
(۱۰-۰۹-۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ق.ظ)neda2017 نوشته:  سلام خانوما ارایشگاه خوب با قیمت مناسب تو اصفهان معرفی کنین لطفا.
من برای عقدم میخوام ؛متاسفانه ارایشگاها قیمتای نامعقول دارن
چون مراسم عقدم زیاد بزرگ نیست نمیخوام زیاد برای ارایشگاه هزینه کنم

من سالهاست مشتری خانم طیبی هستم و وقتی قرار بود عروس بشم با خیال راحت پیش خودشون رفتم چون میدونستم امکان نداره تا یه چیزی صد در صد عالی نباشه ، دست از تلاش نمیکشن و الحق که فوق العاده درستم کرده بودن. میکاپم از همه لحاظ پرفکت بود.
وقتی آرایشگرت پرفکشنیست باشه و وسواس داشته باشه همه چیز قرینه و مرتب باشه میتونه خیالت راحت باشه که با شیک ترین و تمیز ترین میکاپ مطمئن میری جشنت.
پاسخ }
خانمی من نمیدانم دقیق چه جور آرایشگاهی میخوای و در چه سطحی؟!!!!
اما خانمی هست توی محله خاله من که خیلی خیلی مناسب میگیره ونسبت به قیمتش خوب درست میکنه ...عروس دایی من برای عروسیش رفت اونجا 250 داد ولی خوب بود قشنگ شده بود،همه پسندیدند...منم برای حنابندان رفته بودم خیل خوب درست کرد...همه دوست داشتن70 تومن هم بیشتر ندادم.با 70 تومن رنگ موهای قشنگی هم در میاره....تعطیلات هم که میشه که عروسییها زیاد میشه معمولا ماشین عروس را درب سالنش میبینیم...یعنی مشتری خوب داره....شمارشو ندارم ولی بیا آ|لبومش را ببین...آدرس میذارم...
خ جی خیابان کنگاز....داخل خیابان کهد 700-800 نتر بیای جلو سمت راست میتونی ببینی که بنرش روی یک درب پارکینگ زده...
آرایشگاه ماهان...از هر کس بپرسی بهت ادرس میده...
ریحانه خانم....
پاسخ }
راستی اگر واقعا جشن بزرگی نیست و هزینه زیادی نمیخوای بکنی بهش بگو محفلی میخوام...در ح مثلا 100-150
چون اگر بگی عروسم یهو قیمت را میخواد ببره بالای 250...محفلیهاشم خیلی عالی درست میکنه....برای محفلیکی خیلی خیلی مشتری داره...با توجه به مکان و بزرگی جشنتون تصمیم بگیر...
پاسخ }