تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 2.39 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی آرایشگاه خوب در تهران
سلام دوستان خوبم
Flowerysmile
من شهریور عروسیم یه آرایشگاه خوب( مثل چهره هاcrying) و هماهنگ با بوجم که (500-:angelic700 )میخواهم تو تهران میشه راهنمایی کن؟Hanghead
پاسخ }
(۱۳-۰۴-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ)hamida نوشته:  تو را خدا کمکم کنید خیلی کیجمDash2

عزیزم فکر کنم بتونی ،گلها، تو تهرانپارس یا ،گلرخ، تو فلکه اول تهرانپارس بری...من چندتا از عروساشونو دیدم.. با توجه به قیمتشون (گلها 500)کارشون خوب بودFlowerysmile
با عشق، زمان فراموش میشود وبا زمان، عشق
پاسخ }
قیمتشو دقیقا در جریان نیستم عزیزم
ستاره ها-ولنجک
افجه-میرداماد
من کارا شونو دیدم به خصوص با موی بسته و تاج(1782)

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
پاسخ }
'گل ارا تو خ رشید تهران پارسم کارش خوبه یه سر بزن هم خودم هم زن داداشم اونجا رفتیم به نسبت بقیشون بهتر بود
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۴-۰۴-۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ)khanumi نوشته:  'گل ارا تو خ رشید تهران پارسم کارش خوبه یه سر بزن هم خودم هم زن داداشم اونجا رفتیم به نسبت بقیشون بهتر بود

قیمتش چند بود دوستم؟
پاسخ }
Flowerysmileعزیزم ارایشگاه فهیمه توی جردن کارش برای عروس ونامزدی خوبهFlowerysmile
88775890
قیمتش هم بسیار مناسبه
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
پاسخ }
(۱۴-۰۴-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ)hamida نوشته:  
(۱۳-۰۴-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ)گلپونه نوشته:  
(۱۳-۰۴-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ)hamida نوشته:  تو را خدا کمکم کنید خیلی کیجمDash2

عزیزم فکر کنم بتونی ،گلها، تو تهرانپارس یا ،گلرخ، تو فلکه اول تهرانپارس بری...من چندتا از عروساشونو دیدم.. با توجه به قیمتشون (گلها 500)کارشون خوب بودFlowerysmile
مرسی عزیزم گلها رو ندیدم به نظرت خوبه؟

بله اونجا من تو یه روز 5تا عروس دیدم..غیر از یکیشون که خودشع خواسته بود شلوغ و غلیظ آرایشش کنن بقیه خوب بودن...البته من خودم شخصا با آرایشگاههی که تو یه روز چندتا عروسو باهم درست کنه موافق نیستمDunnof
با عشق، زمان فراموش میشود وبا زمان، عشق
پاسخ }
من پارسال گل سرخ رفتم کارش عالی بود 500 قیمت ویژه بود و 450 معمولی که معمولی فقط رنگ مو نداشت بقیه کاراش یکی بود
1 (49)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۳-۰۴-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ)hamida نوشته:  سلام دوستان خوبم
Flowerysmile
من شهریور عروسیم یه آرایشگاه خوب( مثل چهره هاcrying) و هماهنگ با بوجم که (500-:angelic700 )میخواهم تو تهران میشه راهنمایی کن؟Hanghead

سلام عزیزم
من 8 تیر عروسیم بود. آرایشگاه هم گل سرخ تهران پارس بود. خیلی شلوغه ولی کارشون خیلی خوبه. هر کسی که من و دید گفت خیلی خوب شدم ( البته خوشگل هستم و خوشگل تر شده بودم ) Flowerysmile
پاسخ }
(۱۷-۰۴-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ق.ظ)leili نوشته:  Flowerysmileعزیزم ارایشگاه فهیمه توی جردن کارش برای عروس ونامزدی خوبهFlowerysmile
88775890
قیمتش هم بسیار مناسبه

منم برای عروسیم رفتم فهیمه سه سال پیش با همراه شد 200 تومان باور نکردنیه!!! کارشون واقعا عالیه من آرایش اروپایی و موهای باز داشتم هرکسی عکسهام رو میبینه میره اونجا تا حالا کلی مشتری واسش فرستادم!!!! البته اینم بگم که همیشه سرشون خیلی شلوغه و زود باید وقت بگیری روز عروسی من با اینکه تعطیلی نبود و 4شنبه بود 9 تا عروس بودیم!! hih
پاسخ }