تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 2.39 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی آرایشگاه خوب در تهران
منطقه11 کجا میشه؟
[عکس: 10yLp4.png]
پاسخ }
سلام میشه برای انتخاب ارایگاهم کمک کنید
مردد موندم بین:
شیوا
گل آرا
گلها
الهه شرقی
نیکیا
مریم گلی
بهار
هزینه اشم برام مهمه
ممنونFlowerysmile
خدایا شکرت بالاخره بعد از چهارسال مهرماه میریم زیره یه سقفFlowerysmile

پاسخ }
دوستای گلم بنظرم اول باید کار یک ارایشگاهو ببینید و بعد بتونید زیباترین شب زندگیتونو ریسک کنید.
قیمت مهمه
کار و زیبا شدنتون هم مهمه
من از طریقی یکی از اشناهامون رفتم آرایشگاه پریچهر تو نازی اباد . اولش ترسیدم چون جنوب تهران بود ولی واقعا ساختمان شیکی داشت و داخلش اصلا به جنوب تهران نمیخوره. هر طبقه برای یک کاره. یک طبقه مجزا برای عروس داشت که استرسم خیلی کم شد .
مهمترین چیزش رفتار خوب شیرین خانم و پرسنلشونه و اینکه اجازه نظر دادن بهم دادن.
عروساشونم اونجا از نزدیک دیدم موقع تحقیق و البومای بسیار قویشونو. مدلای توی البوم کمتر از خانومای مدلینگ استفاده شده تا کیفیت کار مشخص تر بشه .
پیشنهاد میدم برین و کاراشونو ببینید با چون قیمتشون نسبت به کارشون مفته!
فکر کنم اینم شمارشونه 55081006 اگر اشتباه نکنم ولی باز تحقیق کنید حتما
پاسخ }
سلام،من پارسال برا مراسم بله برونم رفتم ارایشگاه سحر تا کارشو رو صورت خودم ببینم،اومدم خونه همه تعریف کردن،برا مراسم عقدمم رفتم همونجا انقد خوب شدم هرکس دید خوشش اومد،انقد خوب شدم که برا عروسیم همه میخان بیان اونجا از خاله و زن داییم تا خواهر شوهرم،الان عروسیمه نمیدونم همونجا برم یاجای دیگه همم میخان بیان سحر دلم نمیخاد کسی بیاد هم منو ببینه هم خیلی شلوغ بشه،چیکا کنم جای خوب کسی سراغ داره تو پیروزی؟سحر تو خ 8نیرو هواییه،هم فضاش مناسبه هم جلوی همه ارایش میکنه هم لوازمشو میچینه جلوت که فک نکنی لوازمش بده حتی میزاره دیگران موقع ارایش وایسن نگاه کنن،مثل ارایشگاها دیگه نیست که ببره پشت پرده لوازماشونم نشون نمیدن که چه اشغالایی استفاده میکنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تو پیروزی ارایشگاه مونا و مایده کاراشون خیلی خوبه ،،ارایشگاه ساحل هم توی نبرد اونم بد نیست خوبه پ
[عکس: 20141119103800_images-6.jpeg]
پاسخ }
سلام من ارایشگاه رویاراپیشنهادمیدم خانم رضایی
پاسخ }
سلام دوستان عزیز
من می خوام یک آرایشگاه تو محدوده میدان هروی و پاسداران یا بلوار بیژن برم،مجیدیه جنوبی و شمالی هم باشه خوبه
آرایشگاه طرفه تو مجیدیه جنوبی رو رفتم دیدم کار میکاپشون خوب بود ولی شینیون معمولی بود
شما کجا رو بهم پیشنهاد میدید؟؟؟
ممنون میشم بهم کمک کنید
پاسخ }
دوستان تهران و کرج فرقی ندا هم یه سالن خوب بهم معرفی کنید ممنون
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...