تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی ارایشگاه در کرمان
Ksmiletris 
خانوم گلا میشه آرایشگاه عالی در کرمان معرفی کنید؟ارایش صورت برام خیلی مهمه.Heartshape2Veiledsmile2
پاسخ }
سلام خانومای گل. من خرداد ماه عروس ارایشگاه رومی بودم. بلایی به سرم اورد که هر شب نفرینش میکنم. گند زد به صورتم. اخلاق ندارن کار بلد نیستن فقط حرص پول دارن. اومدم اینجا که دیگه هیچ دختری قربانی این ارایشگاه نشه.
پاسخ }
سلام به دوستای عزیز......نازگل..منم با شما موافقم ما هر عروسی دیدیم رفته رومی ...سوفیا و قصر سپیذ ...بالا شهری ها ...فقط پول گرفتند....من شخصا عروسهای آرایشگاه تکتم...مژه...نقره ...قبول دارم....آرایشگاه نقره دختر همسایه خودمون هست که الان ماشاله هزار ویکشب کار میکنه...
برای آرایش صورت فکر کنم شما بهتره..آرایشگاههای تمیز مثل همین هایی گفتم برید...یا آرایشگاههایی که خانمهای اهالی محله شما تعریف می کنند...قطعا تو هر محله ای یه آرایشگاه بهتره...که همه میدونند...
[عکس: 20160823172356_.jpg]
پاسخ }
سلام خانمی آرایشگاه عروس شهر بلوار پارادیس هم کارش خوبه من چند تا از عروسهاش رو قبل و بعد از آرایش دیدم واقعا کارش عالیه قیمتهاش هم منصفانه است
دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من خودم با این که خونمون هم نزدیک به شفا هست ولی عروس آرایشگاه عروس شهر بودم و واقعا راضیم عالی بود
پاسخ }
سلام دوستان من عروسیم 8 مهر بود آرایشگاهم بتی رز توی خیابون هزارویکشب بود واقعا راضیم از کارش
پاسخ }
(۲۶-۰۹-۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ق.ظ)258 نوشته:  خانوم گلا میشه آرایشگاه عالی در کرمان معرفی کنید؟ارایش صورت برام خیلی مهمه.Heartshape2Veiledsmile2

سلام عزیزم، بهترین آرایشگاه کرمان رومی کارشون عااااااالی من عروسشون بودم واقعا خوب شدم سالنش هم که مثل قصر می مونه حس خوبی به ادم میده الهام خانم هم که واقعاااااا عاالی غیر از رومی تو کرمان جایی نرو
پاسخ }
سلام عزیزم، بهترین آرایشگاه کرمان رومی کارشون عااااااالی من عروسشون بودم واقعا خوب شدم سالنش هم که مثل قصر می مونه حس خوبی به ادم میده الهام خانم هم که واقعاااااا عاالی غیر از رومی تو کرمان جایی نرو
[/quote]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...