تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 3.05 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی محصول پاک کننده ارایش
سلام به همه بچه ها راستش حسابی دنبال یه محصول خوب برا پاک کردن ارایشم بجه ها اگه میشه بگین از چه مارکی استفاده میکنید و قیمتشم چنده خیلی ممنون
فک کنم جاش درسته برا مطرح کردن سوالم ؟
پاسخ }
سلام ماریا جان
من شیر پاک کن ساویز و گاهی هم دستمال مرطوب استفاده میکنم. هرچند روز یه بار هم صابون میزنم، صابون Dove خیار ....
رو پوست من اینا عالی جواب دادن...
پاسخ }
سلام ماریا جان من هم شیر پا ک کن مای استفاده میکنم 5تومنه بعضی وقتا هم دستمال مر طوب استفاده میکنم اونم خوبه
کاش جوانی هم المثنی داشتangelic0
پاسخ }
من خودم از روتنبلی بیشتر اوقات دستمال مرطوب استفاده میکنم اما شنیدم دستمال مرطوب خوب نیست میخوام یه چیز خوب باشه که پوست اسیب نبینهFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
همون شیر پاک کن از همه بهتره .... Flowerysmile
پاسخ }
اخه دیدم بعضیا واسه چشم یه چیز مخصوص استفاده میکنن و واسه پوست جدا
پاسخ }
آره. دلیلش اینه که وسایل آرایش چشم پایه چربی دارن و باید با شیر پاک کنی که پایه چربی داره پاک کنی .... شیر پاک کنای پوست پایه آب دارن معمولا
پاسخ }
Xeyes 
عزیزم من برای چشم و لب پاک کننده ی جدا استفاده میکنم و برای پوستم شیرپاکن
این یکی واسه چشم و لبم هست
[عکس: 20120218105215_flormar-eye-make-up-remov...112345.jpg]
اینم مال پوستم
[عکس: 20120218105321_milkhydroderm.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام منم از پاک کنندهی سینره استفاده می کنم به نظرم خیلی عالیه قیمتشم منا سبه به جز پاک کننده فوایددیگه ای هم داره
پوستو شفاف می کنه و لطیف و منافذ پوست رو هم تنگ می کنه
پاسخ }
(۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  عزیزم من برای چشم و لب پاک کننده ی جدا استفاده میکنم و برای پوستم شیرپاکن
این یکی واسه چشم و لبم هست
[عکس: 20120218105215_flormar-eye-make-up-remov...112345.jpg]
اینم مال پوستم
[عکس: 20120218105321_milkhydroderm.jpg]

سلام این پا ک کننده ها رو پزشک واست تجویز کرده یا خودت انتخاب کردی بعد میشه پوستتو تعریف کنی که چWavesmileر به یا خشک ؟بعد قیمت ها شو هم بگی ممنون می شم
پاسخ }