تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیران جدید + دعوت به همکاری بعنوان مدیریار
خانوم گل درود Flowerysmile

طی چند ماه اخیر ما تونستیم از کمک های برخی از کاربرای خوب مون تحت عنوان مدیریار بهره مند بشیم و طبق برنامه ای که داشتیم امشب می خوام مدیریارای عزیزی رو که از این به بعد بعنوان مدیر در کنارمون باشن رو معرفی کنم. طبق بررسی هایی که انجام دادیم 5 خانوم گل زیر رو ارتقا دادیم به مدیر انجمن :

رويا صادقي

ایران دخت

niloofar00

mozhgan57

1368Sheri

امیدوارم از این به بعد هم تا روزی که خانوم گل پایدار هست در کنار خانوم گل حضور گرم و فعال شون رو تداوم ببخشن. Flowerysmile

ضمنا در همین تاپیک از تمام کاربرای عزیزمون که توانایی و تمایل به فعالیت در کنار تیم مدیریت خانوم گل بعنوان مدیریار دارن ، دعوت می کنم با پیام خصوصی، به من انجمنی که مد نظر دارن رو اعلام کنن تا بررسی کنیم .
ما در تمامی انجمن ها به کمک شما دوستان نیاز داریم و چنانچه دانش و تجربه مرتبط و زمان کافی برای فعالیت در انجمن خاصی رو دارین خوشحال میشیم از کمک شما بهره مند شیم. مانند دوستانی که بالا اعلام کردیم هم مدیریارایی که توانایی شون اثبات بشه بعد از مدتی به مدیر انجمن ارتقا داده میشن.

وقت همه تون بخیر
[ FlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
سلام امیدوارم همین طور باشه..حق این عزیزان بود..مدیرخانم گل باشند..FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
حیف وقتمون پره والا دوست داشتیم کمک کنیم...
(1782)برای همه کسانی که دوستشان داریم..خواه مجازی یا واقعی
پاسخ }
رويا صادقي

ایران دخت

niloofar00

mozhgan57

1368Sheri

دوستای گلم خیلی خیلی از اینکه مدیر شدید خوشحالم

دوستون دارم یه عالمه

(1782)(1782)(1782)
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
پاسخ }
تبریک به مدیران جدید امیدوارم موفق وموید باشید دوستان
آرزویی بکن... گوشهای خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه...

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش، بزرگترین آرزوی تو باشد!!!
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من از اقای ادمین عزیز و گیسو جان تشکر میکنم انشالله بتونیم برا خانوم گل عزیزمون مفید باشیمFlowerysmile
به همه ی دوستان عزیزم هم تبریک میگم (1782)Flowerysmile
[عکس: 20160413164628__DSC0183.jpg]
پاسخ }
سلام تبریـــــــــــــــک میگم به دوستای گلم انصافا هر 5تاشون تو پاسخ دهی فوق العادن (1782)(1782)
امیدوارم همه در کنار هم یه انجمن بینظیرو مثال زدنی داشته باشیم FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
[عکس: 20151006172726_pic307_www.jahaniha.com_54.jpg]
پاسخ }
سلااااااااااااااااااام، الحق و الانصاف بهترین گزینه ها رو انتخاب کردید، تبریک به رفقای هنرمند خودم:رويا خانم صادقي(1782)،ایران دخت عزیز(1782)،نیلوفر جونم(1782)) ،مژگان جون و آقا پسرش(1782)(1782)، شهرزاد خانم(1782)

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

به افتخار مدیریت کل خانوم گل که ظرافتهای مدیریتی رو خیــــــــــــــلی قشنگ رعایت میکنن،مدیریت برازنده شماست
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
سلام .دوستای گلم
روياجونم، ایران دخت عزیز،مژگان خانومی و شهرزادجون سمت جدیدتون رو بهتون تبریک میگم موفق باشین.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام سلام

منم به همه دوستای گلم تبریک می گم(1782)

موفق باشید
لیاقتش رو داشتید Flowerysmile
[عکس: 20170105220709_IMG_201701056400.jpg]
پاسخ }
WavesmileWavesmile(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmile

باتشکر از مدیریت کل گیسوجون عزیزم وآقای ادمین عزیز

وتبریک به
رويا خانم عزیز . ایران دخت خانم عزیز. نیلوفرخانم عزیز . مژگان خانم عزیز و آقا پسرش. .شهرزاد خانم عزیز

آرزومند آرزوهایتان

زندگی مجذور آیینه است:
زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست
زندگی هندسه ی ساده و یکسان نفسهاست

Boredsmiley
.
پاسخ }