امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 3.1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی نرم افزار
معرفی یک نرم افزار قدرتمند تبدیل فرمت های صوتی، ویدئویی و عکس به یکدیگر
دیگر احتیاج نیست برای این کار از نرم افزار های مختلف استفاده کنید، این نرم افزار همه ی این کارها را انجام می دهد!
نرم افزار Adapter علاوه بر اینکه طیف وسیعی از فرمت های ویدئویی و صوتی را به هم تبدیل می کند، قالب های آماده ی ویدئوهای موبایل های مختلف، امکان تبدیل یکباره ی فایل ها، استخراج تصویر از فایل های ویدئویی، ساخت رینگتون برای موبایل و برش قسمت هایی از فایل های صوتی نیز از دیگر قابلیت های آن است.

لینک دانلود
http://www.macroplant.com/adapter
پاسخ }
به کمک این نرم افزار چک کنید که چه کسانی به WiFi شما وصل هستند Flowerysmile

http://www.whoisonmywifi.com/download/
پاسخ }
(۲۴-۰۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ)Alisa نوشته:  آیین نامه راهنمایی و رانندگی

لینک دانلود

[عکس: 20120926174504_1341749561_11.jpg]

سلام مرسی اینو گذاشتید اما کار نمیکنه میشه درستش کنیدFlowerysmile
وقتی نصبش میکنم به جای نوشته هاش همش علامت سواله ینجوری میشه
؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
hih
پاسخ }
(۱۵-۰۷-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ)shiiima نوشته:  
(۲۴-۰۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ)Alisa نوشته:  آیین نامه راهنمایی و رانندگی

سلام مرسی اینو گذاشتید اما کار نمیکنه میشه درستش کنیدFlowerysmile
وقتی نصبش میکنم به جای نوشته هاش همش علامت سواله ینجوری میشه
؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
hih

سلام

مشکل از نرم افزار نیست، مشکل از تنظیمات زبان ویندوز شماست. در کنترل پنل ، بخشی هست به نام Region and Language ؛ در این بخش چک کنید که در تب Administrative قسمت Language for non-unicode Programs بر روی Persian تنظیم شده باشه وگرنه در نرم افزارهای فارسی زبان تمام علامت سوال به جای حروف نمایش داده میشه
پاسخ }
من نمی فهمیدم کجا مشکلمو مطرح کنم دوستان کسی کار با برنامه C-free5بلده؟
پاسخ }
حذف رمز فایلهای PDF با نرم افزار BeCyPDFMetaEdit

وارد کردن رمز برای هر فایل PDF برای بسیاری از کاربران کامپیوتر کمی مشکل است! برای حل این مشکل نرم افزاری به نام BeCyPDFMetaEdit ارایه شده است.

BeCyPDFMetaEdit یک نرم افزار رایگان برای کامپیوتر های تحت ویندوز است که به حذف پسورد فایلهای رمزشده ی PDF بدون ایجاد هیچ تغییر دیگری کمک می کند.

بعد از نصب BeCyPDFMetaEdit، فایل PDF را با آن باز کرده و گزینه ی “Complete rewrite” را انتخاب می کنید.

پس از آن رمز فایل مذبور را وارد نموده و از تب Security رمزنگاری فایل را حذف نمایید.

اکنون با ذخیره فایل PDF رمز فایل را بدون هیچ تغییری در سایر اطلاعات آن عوض کرده اید.

دانلود
پاسخ }
سلام دوستم خوبین؟
جسارتا یه نرم افزار بلک لیست میخوام ک هم شماره مورد نظرمو بلاک کنه و بجای بوق اشغال بگه دستگاه خاموشه و هم پیام ها رو بلاک کنه گوشیمم جی ال ایکس مدل z1 { زد وان }هست خواهش میکنم راهنماییم کنین.
ممنون
پاسخ }