تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 1.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی پزشک زنان و زایمان و بیمارستان های خوب
سلام خانوم گلاFlowerysmile
برای اینکه مامان های باردار و اونایی که قصد باردار شدنو دارن استرس محل زایمانReading و داشتن یه دکتر خوب رو haنداشته باشن مامانایی که حالا یه کوچولوی ناز دارن(87) بیان اطلاعات دکتر و محل زایمانشونو که از اون راضی بودن برای بقیه هم بگن
مرسی از همه ی کسانی که همکاری میکنن(1782)(1782)(1782)
[عکس: 1_oldsaheb.gif]
پاسخ }
سلام
من دکترم خانم بود. تو برنامه ی به خانه برمی گردیم هم چند جلسه مهمان برنامه بود. خانم دکتر شراره صدری نایینی. بیمارستان میلاد زایمان کردم (طبیعی) و به جز رفتار چند تا از ماماها که متاسفانه خیلی بد اخلاق بودن ، از همه چیز رضایت کامل داشتم .البته ماماها فقط تا قبل از زایمان بد خلقی میکردن و میگفتن اگه این کارو نکنیم خانم ها خودشونو لوس میکنن!!!
پاسخ }
سلام من دكترم مرد بود و تا بعد از زايمانم حتي يه بارم معاينه نداشتم . كارش حرف نداره ! آخه من دوبار سقط داشتم و به لطف يه دوستي دكتر بهم معرفي شد ومن زيرنظرش رفتم و خداروشكر الان يه دختر ٨ ساله دارم ( البته الانم بدون برنامه باردارم) و به خاطر خونريزي هام دوباره تحت نظر همون دكترم. دكتر ملك منصور اقصي توي بيمارستان دي سزارين شدم و واقعا از همه چيز راضي بودم وهستم. خدا بهش عمر طولاني و جزاي نيك بده انشااله Flowerysmile
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
پاسخ }
دوستان عزیز
لطفا فقط نام دکتر،آدرس و محل زایمان رو لطف کنین
جوریکه کاربری میاد اینجا این بحث بدردش بخوره نه اینکه میون صحبتها بگرده دنبال یه پست مرتبط مفید
از صحبت اضافی که باعث بشه تاپیک به گفتگوی روزانه تبدیل بشه خودداری کنین چون باعث بسته شدن تاپیک توسط مدیرا میشه
سپاس
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
بله حتما گفتم شايد تبليغ باشه. دكتر ملك منصور اقصي - شماره مطب ٨٨٨٨٤٨٤٤ و ٨٨٨٨٤٨٤٦ بغير از دوشنبه وپنج شنبه ها از ساعت ٣ به بعد- آدرسشم: تهران - خيابان وليصر- بالاترازپارك ساعي- روبروي خيابان توانير- كوچه دوم كلينيك دي..... كار دكتر نازايي و بارداريهاي پر خطر هست. واقعا كارش عاليه اما يه خورده دير وقت ميده ولي ارزشش رو داره - درضمن اگر باردار باشي همون روز پذيرش ميشي ! اميدوارم بدرد دوستان بخوره. براي همه آرزوي موفقيت وسلامتي دارم .Flowerysmile
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
پاسخ }
خانم دکتر سیمین تقوی - تبریز -چهارراه باغ شمال ساختمان قائم...
البته خیلی سخت وقت میده....مگر اینکه باردار باشی اونم زیره 3 ماه...Flowerysmile
بیمارستان عمومی الزهرا و خصوصی شمس زایمان انجاممیدن.
پاسخ }
خانم دکتر نازیلا تسبیحی- خرم آباد- شهدا- روبروی فاطمیه
بیمارستان تخصصی شفا
خواهرم بعد از چندتا دکتر گشتن برای نازایی پیشش رفت و خیلیم زود جواب گرفت
[عکس: 20120609172119_love29_078.jpg]
پاسخ }
دکتر جمیلی که هر روز توی بیمارستان ولی الله کار میکنه و زایمان رو فقط در بیمارستان سیدالشهدا انجام میده
خیلی مهربونه
دوتا از خواهرام و دختر داییم پیشش زایمان کردن قیمتش هم خیلی مناسبهFlowerysmile
[عکس: 1_oldsaheb.gif]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
گلناز کیانی و شکیبافر 2 دکتر عالی بیمارستان بازرگانان زیرپل ری
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
پاسخ }
دکتر داوود آریا .بیمارستان جم تهران( تلفنشو بیمارستان داره متاسفانه پیدا نکردم)Flowerysmile
پاسخ }