امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ممكن است اينترنت شما هم از 19 تير قطع شود!!!
#1
جدال بين هكران با كارشناسان امنيت شبكه تمامي ندارد و حالا كار به ساخت بد افزاري رسيده به نام DNS changer كه دسترسي شما به اينترنت را مختل ميكند.
اين بد افزار كه از تاريخ 19 تير (9جولاي)اقدام مخربانه خود را شروع خواهد كرد باعث ميشود كاربري كه رايانه اش به آن مبتلا شده به جاي مواجهه با پايگاههاي متعارف (مثل گوگل) با سايت هاي غير عرف و مستهجن مواجه شود.اين در حالي است كه نام پايگاه اينترنتي در خط آدرس مرورگر همان چيزي است كه شما ميخواهيد و وارد كرده ايد ولي سايتي كه ديده ميشود چيز ديگري است و روانه ناكجا آباد ميشويد.

پاكسازي در چند حركت:

براي اينكه پيش از 19 تير از ابتلاي رايانه ي خود به اين ويروس آگاه شويد پيشنهاد ميشود سري به بخش شناسايي در پايگاه حفاظت و نظارت سرورها به نشاني :www.dcwg.org/detect بزنيد.در آنجا اطلاعات مناسبي براي مقابله با اين بدافزار وجود دارد.
اگر ميخواهيد فقط دريابيد كه رايانه شما آلوده شده يا نه به سراغ http://www.dns-ok.us برويدو در همان لحظه ورود نتيجه را مشاهده كنيد.
(منبع:روزنامه هفت صبح)

خدایا

در ۲ راهی زندگی ام

تابلوی راهت را محکم قرار بده

نکند که با نسیمی راهم را کج کنم . . .
}
#2
ادرس رو اصلاح میکنم :
http://www.dns-ok.us
به جای خط تیره دوستمون اندرلاین گذاشته تو ادرس بالا.
}
#3
(۰۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ)ایریکا نوشته:  سلام دوستان . وقتی توی سایت http://www.dns-ok.us
میری چطور متوجه بشیم ویروسی شده یا نه . اطلاعاتم کمه ببخشید

عزیزم اگه سیستمت آلوده نباشه نتیجه میشه : GREEN
}
#4
در همین رابطه PandaLabs لابراتوارهای امنیتی شرکت پاندا اعلام کرده است که برای پاکسازی ویروس DNSChanger، می توانید از انواع نرم افزارهای قدرتمند ضدویروس مانند Cloud Antivirus و یا ابزار مکمل ضدبدافزار مانند Panda ActiveScan که با هر نوع ضدویروس فعلی نصب شده در سیستم شما سازگار هستند، استفاده کنید و صحت تنظیمات دسترسی خود به اینترنت را از طریق تماس با شرکت های سرویس دهنده اینترنت،‌بررسی کنید.
اما به هر حال، متأسفانه در برخی موارد به علت شدت آلودگی، برخی از کاربران ناچار به تعویض سیستم های عامل خود می باشند.


به نقل از سایت قطره
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی