• 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهاجرت به کانادا
(۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ عصر)(:Lilian نوشته است:
(۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ عصر)aramdokht نوشته است:
(۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ عصر)m_241259 نوشته است: ممنونم خانم از لطفتون...
چه مرحله ای از مهاجرت و رفتن به آمریکا هستید.؟
تنها میرید یا با خانواده.؟
چه مدت هست که اقدام کردید.؟
Wavesmile
عزیزم من زیاد منتظر نبودم همسرم خیلی انتظار کشید . با همسرم میریم و در حال حاشر هم منتظر مصاحبه هستیم که این ماه تاریخش مشخص میشه . hih
ضمنان ویزا لاتری جز راحت ترین ویزاهای امریکا هست اگر کسی خواست بگه تا بهش توضیح بدم .

عزیزم همونه که هرسال توی سایت ثبت نام میکنن و برنده میشن؟ لطفا توضیح بده گلم
اره عزیزم هر سال ثبت نام میکنید و در ماه may قرعه کشی میشه و برندگان اعلام میشن و خوشبختانه امسال من برنده شدم . نه نیاز به ایلتس یا تافل نیست اما اگر اونجا بخواید دانشگاه برید نیاز دارید البته هیچ کار و خونه ای مثل بعضی ویزاها ندارید و همه چی با خودتونه کلا باید از صفر شروع کنید . و اینکه مهارت هاتون رو بالا ببرید تا اونجا کار خوبی پیدا کنید . اگر تحمل کنید بعد از 5سال اگر ببینند که شهروند خوبی بودید سیتیزن میشید مثل سایر ویزاها.
بزرگترین اشتباهی که ما ادما میکنیم:
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
و دوبرابر واکنش نشون می دیم ... !!!
  پاسخ
ببخشیدها اما معیار سیتیزن شدن این نیست که شما شهروند خوبی باشید معیارش اینه که حتما باید در مدت 5 سال هر سال بیشتر از 6 ماه در آمریکا بوده باشید حتی شش ماه+یک روز
در ضمن امسال هم دوبار نتایج اعلام میشه اگر از دوستان کسی ثبت نام کرده اول اکتبر هم چک کنه
  پاسخ
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ صبح)parisa21r نوشته است: ببخشیدها اما معیار سیتیزن شدن این نیست که شما شهروند خوبی باشید معیارش اینه که حتما باید در مدت 5 سال هر سال بیشتر از 6 ماه در آمریکا بوده باشید حتی شش ماه+یک روز
در ضمن امسال هم دوبار نتایج اعلام میشه اگر از دوستان کسی ثبت نام کرده اول اکتبر هم چک کنه

بله عزیزم درسته . من کلی گفتم که البته در این مدت اگر کمتر از 6 ماه در سال اونجا بودید یا کار خلاف قانونی اونجا انجام داده باشید به مشکل میخورید . بله صحبتش هست که امسال دوبار قرعه کشی میشه امیدوارم بازم برنده داشته باشیم امسال با حذف بنگلادش سهمیه ایران بالا رفته .hih
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
  پاسخ
خانم، چه مدت بعد از اومدن نتایح لاتاری، شما میتونید برای ویزا اقدام کنید و از کشور خارج بشید.؟
[تصویر:  tt140ff0.aspx]
  پاسخ
آرامدخت تازه برنده شدین؟ امسال؟ یعنی هنوز کارنت نشدین؟
  پاسخ
m_241259 عزیز
پروسه لاتاری از زمان قبولی شما تا رفتن به آمریکا از 6 ماه تا یکسال و نیم ممکنه طول بکشه
  پاسخ
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح)m_241259 نوشته است: خانم، چه مدت بعد از اومدن نتایح لاتاری، شما میتونید برای ویزا اقدام کنید و از کشور خارج بشید.؟

عزیزم بعد از مشخص شدن برنده ها در ماه may یا همون اوایل اردیبهشت(البته امسال اینجوری بود سال های دیگه رو نمیدونم) شما باید یه سری فرم هارو که حاوی اطلاعات شخصی شماست پر کنید و از طریق پست یا ایمیل برای سفارت ا م ر ی ک ا واقع در ایالت کنتاکی بفرستید اونها بعد از بررسی کردن کیس نامبر شما( شماره ای که با اون اولویت بندی میشید مثلا از 1تا 1000000 شما برنده شماره 400 هستید ) در اواخر ماه اگوست که همون اواخر ماه مرداد هست به ترتیب شماره برای شما تاریخ مصاحبه میزارند و شما بعد از مشخص شدن با محل مصاحبه که معمولا ابوظبی یا انکاراست تشریف میبرید و اونجا مصاحبه میدید و با توجه به فرم هاتون و اطلاعات صحیحی که بهشون دادید چند سوال میپرسن و اگر دروغی نگفته باشید پذیرفته میشید در کل اگر کیس نامبر پایینی داشته باشید کمتر از 1سال طول میکشه.
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
  پاسخ
چقدر خوب عزیزم...
کار ما که حدودا دو یا سه سال طول میکشه. (البته اگر همه چیز خوب پیش بره)
1 (49)
[تصویر:  tt140ff0.aspx]
  پاسخ
اره عزیزم من برنده امسالم اره این ویزا خیلی راحته اما بستگی به شانس داره دیگه همسرم 10 ساله شرکت میکنه و تازه امسال اسم من در اومد .hih
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
  پاسخ
من که تا حالا دیدم اکثرا کسایی که سال اولیه که شرکت میکنند برنده میشن... تبریک میگم بهتون و امیدوارم از این شانس بزرگ تو زندگیتون بهترین استفاده رو بکنید(1782)
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهاجرت از طریق کارآفرینی یاسی 0 1,580 ۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: یاسی
  مهاجرت به گرجستان یاسی 0 1,677 ۱-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ صبح
  تحصیل و مهاجرت به آلمان یاسی 0 1,523 ۷-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ عصر