• 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهاجرت به کانادا
منم بهتون تبریک میگم. امیدوارم همه چیز خوب پیش بره...
[تصویر:  tt140ff0.aspx]
  پاسخ
ثبت نام از 13 مهر شروع میشه تا 13 ابان البته اگر واقعا قصد مهاجرت دارید چون اگر بخواید شانستون رو امتحان کنید جای یه نفر که واقعا دلش میخواد بره رو پر کردید.
بزرگترین اشتباهی که ما ادما میکنیم:
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
و دوبرابر واکنش نشون می دیم ... !!!
  پاسخ
(۵-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ عصر)m_241259 نوشته است: اول از خودم شروع میکنم.
تقریبا یک سال و نیم هست که درگیر این موضوع هستم و حالا حالاها هم ادامه داره.
دو تا پرونده دارم. هم نیروی متخصص کبک و هم کارآفرینی.
خیلی فکرم درگیر هست.
Wavesmile
از همه مهمتر: یک عالمه هم مخالف دارم.
ولی کماکان پرانرژی دارم ادامه میدم.
Flowerysmile

سلام اگه ممکنه کمی بیشتر درمورد نوع ویزا ومراحل کاری تون توضیح بدین چون من خیلی دوست دارم اقدام بکنم البته به همراه همسرم
دوست عزیز سبزترین وهمیشگی ترین بهارها را برایت آرزو مندم
  پاسخ
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ صبح)aramdokht نوشته است: ثبت نام از 13 مهر شروع میشه تا 13 ابان البته اگر واقعا قصد مهاجرت دارید چون اگر بخواید شانستون رو امتحان کنید جای یه نفر که واقعا دلش میخواد بره رو پر کردید.

می شه لطفا آدرس سایتو برام بذاری یکی از دوستای من هم از طریق لاتاری رفت وخوش شانسی دیگش این بود که بچشون هم همون جا به دنیا اومد خوش حال می شم اگه اطلاعات بیشتری بدین
  پاسخ
اول یه توضیح کلی بدم خدمتتون که کل کانادا به دو بخش برای مهاجرت تقسیم میشه، فدرال - کبک
فدرال: شامل تمام کانادا میشه که زبان رسمیشون انگلیسی هست.
کبک: شامل استان کبک میشه که زبان رسمیشون فرانسوی هست.
و هر کدام از این دو بخش هم روشهای مختلف و مشترک مهاجرتی دارند. که شاخص ترین و رایج ترینشون: نیروی متخصص - سرمایه گذاری و کارآفرینی هست.
در پروسه نیروی متخصص: به مدرک تحصیلیتون - رشته تحصیلیتون و نمره آیلتس و تاقل (برای فدرال) و نمره تِف (برای کبک) تاکید میشه. (البته از ماه گذشته تا اول ژانویه 2013 برنامه نیروی متخصص بسته شده و مهاجر جدیدی پذیرفته نمیشه و فقط پرونده های قبلی بررسی میشه).
در پروسه سرمایه گذاری و کارآفرینی: همه چیز به داشتن پول زیاد ختم میشود ولاغیر.
Flowerysmile
  پاسخ
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ عصر)فران نوشته است:
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ صبح)aramdokht نوشته است: ثبت نام از 13 مهر شروع میشه تا 13 ابان البته اگر واقعا قصد مهاجرت دارید چون اگر بخواید شانستون رو امتحان کنید جای یه نفر که واقعا دلش میخواد بره رو پر کردید.

می شه لطفا آدرس سایتو برام بذاری یکی از دوستای من هم از طریق لاتاری رفت وخوش شانسی دیگش این بود که بچشون هم همون جا به دنیا اومد خوش حال می شم اگه اطلاعات بیشتری بدین

چه خوب هر بار که میشنوم یکی از این طریق رفته کلی خ.شحال میشم و دل گرم میشم اره عزیزم اینم سایتشhttp://www.dvlottery.state.gov/ این سایت مستقیم هست پس اگر جایی شنیدید که پول میگیرن و ثبت نام میکنن غیر قانونی است . زمان ثبت نام اطلاعاتتون رو کاملا صحیح وارد کنید.
بزرگترین اشتباهی که ما ادما میکنیم:
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
و دوبرابر واکنش نشون می دیم ... !!!
  پاسخ
m_241259 عزیز شما چرا واسه استرالیا اقدام نمیکنید به نظرم الان بهتر از کاناداست
  پاسخ
عموی من در کانادا زندگی میکنن.
شاید یکی از دلایل انتخاب این کشور برای من باشن.
Flowerysmile
.
من اسمم مریم هست.
  پاسخ
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر)aramdokht نوشته است:
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ عصر)فران نوشته است:

چه خوب هر بار که میشنوم یکی از این طریق رفته کلی خ.شحال میشم و دل گرم میشم اره عزیزم اینم سایتشhttp://www.dvlottery.state.gov/ این سایت مستقیم هست پس اگر جایی شنیدید که پول میگیرن و ثبت نام میکنن غیر قانونی است . زمان ثبت نام اطلاعاتتون رو کاملا صحیح وارد کنید.

ممنون از راهنمائی هاتون حتما روز 13مهر که گفتین شانسمو امتحان می کنم جدا یه سوالی برام پیش اومد اگر یکی از دونفر منظورم یکی از زن وشوهر هر کدو م به تنهائی برنده بشن اون یکی نمی تونه بره؟
  پاسخ
خوشبختم مریم جان امیدوارم موفق باشی و در ضمن به نظرم تا کارات درست شده زیاد با کسی (فامیل و خانواده) راجع بهش صحبت نکن کلی انرژی منفی میدن
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهاجرت از طریق کارآفرینی یاسی 0 1,580 ۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: یاسی
  مهاجرت به گرجستان یاسی 0 1,677 ۱-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ صبح
  تحصیل و مهاجرت به آلمان یاسی 0 1,523 ۷-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ عصر