• 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهاجرت به کانادا
شما درست میگی خانم. انقدر انرژی منفی گرفتم که داره برام عادت میشه.
ولی هنوز کلی قدرت تحمل دارم... Wavesmile
منم خوشبختم از آشناییتون عزیزم.
ممنونم parisa21r گلم...
[تصویر:  tt140ff0.aspx]
  پاسخ
مریم جان اهوازی؟ فکر کنم خوزستانی ها حساس ترن رو بچه هاشون و همش میخوان از کنارشون جایی نرن ... hih
  پاسخ
نه عزیزم، من ماهشهر زندگی میکنم.
البته اصلیتمون مال اراک هست.
درست میفرمایید، مامانم حسابی مخالف هست. بابا هم جیزی نمیگه ولی معلومه که موافق نیست.
hih
[تصویر:  tt140ff0.aspx]
  پاسخ
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ عصر)فران نوشته است:
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر)aramdokht نوشته است:
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ عصر)فران نوشته است:
(۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ صبح)aramdokht نوشته است: ثبت نام از 13 مهر شروع میشه تا 13 ابان البته اگر واقعا قصد مهاجرت دارید چون اگر بخواید شانستون رو امتحان کنید جای یه نفر که واقعا دلش میخواد بره رو پر کردید.

می شه لطفا آدرس سایتو برام بذاری یکی از دوستای من هم از طریق لاتاری رفت وخوش شانسی دیگش این بود که بچشون هم همون جا به دنیا اومد خوش حال می شم اگه اطلاعات بیشتری بدین

چه خوب هر بار که میشنوم یکی از این طریق رفته کلی خ.شحال میشم و دل گرم میشم اره عزیزم اینم سایتشhttp://www.dvlottery.state.gov/ این سایت مستقیم هست پس اگر جایی شنیدید که پول میگیرن و ثبت نام میکنن غیر قانونی است . زمان ثبت نام اطلاعاتتون رو کاملا صحیح وارد کنید.

ممنون از راهنمائی هاتون حتما روز 13مهر که گفتین شانسمو امتحان می کنم جدا یه سوالی برام پیش اومد اگر یکی از دونفر منظورم یکی از زن وشوهر هر کدو م به تنهائی برنده بشن اون یکی نمی تونه بره؟
چرا عزیزم زمانی که شما ثبت نام میکنید باید دقت کنید که حتما اسم همسر و فرزد زیر 21 سالتون رو بنویسید چون اگر ننویسید یه اشتباه محسوب میشه و نمیتونید ویزا بگیرید . من اسم همسرم رو در زیر مشخصاتم نوشته بودم و حالا اون جز همراهیان من هست.
بزرگترین اشتباهی که ما ادما میکنیم:
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
و دوبرابر واکنش نشون می دیم ... !!!
  پاسخ
اره منم انقدر انرژی منفی گرفتم که نگو همه میگن میخواید برید اونجا چیکار کنید مامانم که کافیه ی خبربد تو تلوزیون بشنوه همش میگه اونجا روتون تف میندازن جواب سلامتونم نمیدن ........ البته هرچی هم بهش میگیم که اینطور نیست تو کتش نمیره.
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
  پاسخ
سلام خانوم ها کسانی که امسال در لاتری ا م ری ک ا ثبت نام کردن از امشب ساعت 8 یا نه با کانفرمیشن هاشون سایت رو دوباره چک کنند شاید برنده شده باشند .
و دیگر اینکه از 3 اکتبر دوباره ثبت نام های 2014 شروع میشه
نیمه می‌شنویم ؛
یک چهارم می‌فهمیم ،
هیچی فکر نمی‌کنیم !
  پاسخ
سلام بچه ها...
تورو خدا منو هم راهنمایی کنید...من خیلی دلم میخواد مهاجرت کنم ولی هیچی از این کار نمیدونم .مثلا چقدر پول میخواد؟وضعیت کارشوهرم اونجا چه طوری میشه؟وخیلی سوال دیگه از کجا میتونم اطلاعات کامل و جامع رو به زبان فارسی بگیرم... آخه زبانو در حد دانشگاه میدونم...لیسانس کامپوتر دارم و زبانم در حد اصطلاحات رشته ام است.شوهرم فوق لیسانس مدیریت داره و دیپلم زبان هم داره...کارمند رسمی شرکت نفته به نظرتون با این شرایط ما میتونیم مهاجرت کنیم؟؟؟لدفا کمکم کنید.....
خدایا امیدم تویی...
فقط تو رو دارم از همه دنیا...
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهاجرت از طریق کارآفرینی یاسی 0 1,580 ۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: یاسی
  مهاجرت به گرجستان یاسی 0 1,677 ۱-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ صبح
  تحصیل و مهاجرت به آلمان یاسی 0 1,523 ۷-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ عصر