امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهریه عروس خانومهای خانم گل (2)
سلام مهریه منم 144 سکه با 3 دانگ خونه ولی خوشی و خوشبختی از هرچیز مهم تره Flowerysmile
پاسخ }
مهريه من كلام الله آيينه وشمعدان 200 سكه بهارآزادي 20ساله ازدواج كردم حتي يه سكه هم نگرفتم طلاهامم براي خونه فروختم ولي خيلي خوشبختم وسه فرزند سالم دارم وهمسري مهربون خداجون ممنونم
[عکس: 20140108213106_friend-1.jpg]
پاسخ }
مهریه منم : یک جلد کلام الله مجید ، یک دست آئینه و شمعدان ، 110 تا سکه و 1365 شاخه گل رز
دقیقا نه ماه و 16 روزه که با عشقم ازدواج کردم و خدارو هزاران مرتبه شکر میکنم بخاطر همسرمهربان و فداکارم و زندگی خوشی که در کنار هم داریم .
پاسخ }
سلام خانوم گلاWavesmile
مهریه من یک جلد کلام ا.. مجید، یک آیینه و شمعدان ،414 سکه تمام طرح قدیم و 114 شاخه گل رز..تازه هم زمین خریدیم شوهری قول داده نصفشو میزنه به نامم.چون خوش قوله خیالم راحتهhih
پاسخ }
سلام
مهریه منم 114 سکه است که خانواده شوهرم پیشنهاد دادن و پدر و مادر منم بدون هیچ اعتراضی قبول کردن تنها دلهره من و همسرم این بود خانواده ها سر مهریه توافق نکنن و عروسیمون جور نشه که خدا رو شکر نه خانواده شوهرم دست پایین گفتن نه خانواده من بالاتر مدنظرشون بودgag
پاسخ }
سلامWavesmile
مهریه منم یک جلد کلام ا... مجید و یک سفر حج با 500 تا سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم.Heartshape2
just 4 todayFlowerysmile
پاسخ }
مهريه من عشق و صداقت و آرامش همسر گلم كه هنوز بعد از 12 سال هيچ تغيير نكرده(1782) روز به روز هم بيشتر همديگرو دوست داريم و تا حالا با هم صداقت داشتيم و زندگيمون رو ساختيم.Flowerysmile
يه چيز بگم من اصلا يادم نيست مهريه كه گفتن چي بود hihبرام هم مهم نيستangelic
فقط هفته پيش مهربرون داداش كوچيكه شوشوي عزيز 14 سكه تمام بهارآزادي رو يادآور شدنhih
خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن.
کوروش کبیر
پاسخ }
باهمه موافقم مهریه ضامن خوشبختی نیست وقتی با هم تفاهم نداشته باشین مهریه به درد چی میخوره منم دوست داشتم به یگانگی خدا 1 دانه باشه ولی قبول نکردن 114سکه سال 87
(1782)این نیزبگذرد
پاسخ }
مهر منم دویست تا سکه و دویست شاخه گل سرخهFlowerysmile
پاسخ }
Ksmiletris 
من 1ماه پیش عقد کردم .مهریه ام 914 سکه بود .ایشالا همه عروس و دومادا خوشبخت بشن.Cheerleader
پاسخ }