خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موفقیت و مثبت اندیشی- آنتونی رابینز

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1333

Personal موفقیت و مثبت اندیشی- آنتونی رابینز
**مثبت اندیشی فرآیندی است که از خود سؤالات مثبت بکنیم. رمز موفقیت این است که هرگز از خود سؤال منفی نکرده و به جای آن از سؤالاتی نیروبخش استفاده کنیم. اگر کسی از خود سؤالات صحیح و دقیقی کرده باشد شکست غیرممکن است.

**زندگی یک هدیه است ׃ به ما حق ویژه، فرصت و مسئولیت می دهد، باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن خود اصلاح شده ی ماست.

**افکاری که درباره ی آینده ی خود داریم، به منزله ی تیشه ای است که سنگ بنای زندگی آتی ما را می تراشد و شکل می دهد.

**ایمان،دری است به سوی بهروزی. دقیقا به این علت که چیزی ایستا و انتزاعی نیست.

**اگر شور و حال هنگام تفریح را در هنگام کار کردن داشته باشید، دنیا و کار شما پربارتر و پرسودتر می شود.
امضای Darya
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ عصر، توسط Darya.)
۲۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ عصر
یافتن
مدیر بازنشسته

مدال ها

RE: موفقیت و مثبت اندیشی- آنتونی رابینز
**برای دستیابی به موفقیت، آنقدر به فکر اصلاح خود باشید که وقتی برای انتقاد از دیگران نداشته باشید.

**کلید موفقیت در زندگی آن است که راه های بیشتری را به روی خود باز کنیم تا به موفقیت دست یابیم.

**راه رسیدن به موفقیت و پیروزی، داشتن رویی شاد است. پس به هر موجود زنده ای که می رسید لبخند بزنید.

**نیروی خارق العاده ای که بزرگترین رویاها و آرزوهای ما را تحقق می بخشد، در درون همه ی ما نهفته است، وقت آن فرا رسیده که این نیرو را آزاد سازیم.

**اگر افکاری مثبت و لحنی مردد داشته باشید، این ناهماهنگی و پیام ضد و نقیض که به خود می دهید انسان را سست می کند.
امضای Darya
زندگی میکنم ...

حتی زندگی را !!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ عصر، توسط Darya.)
۲۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ عصر
یافتن
مدیر بازنشسته

مدال ها

RE: موفقیت و مثبت اندیشی- آنتونی رابینز
**تا می توانید رویای پولدار بودن و در اوج مکنت بودن را تجسم کنید و با تمام وجود به این رویا شاخ و برگ دهید و از آن لذت ببرید.

**تنها انسان است که می تواند مسائل را آن گونه با هم تجسم کند که دردهای جسمانی در نظرش لذت بخش بیاید.

**کسانی که دنیا را تکان داده و به حرکت واداشته اند، همان کسانی هستند که به شکل حرفه ای از دیگران الگوبرداری کرده اند. کسانی که بر هنر یادگیری غلبه کرده و با استفاده از تجربه ی دیگران، نه تجربه ی شخصی خودشان همه چیز را آموخته اند.

**اولین کلید برای کنترل حالت های خود و ایجاد همان نتایجی که در زندگی می خواهید این است که طریقه ی کنترل ذهن و مغزتان را یاد بگیرید.

**اگر در زندگی دائما به چیزهای بد یا چیزهایی که خواهانش نیستید و یا همه ی مشکلات ممکن فکر کنید در خود حالتی ایجاد می کنید که از این افکار حمایت می کند.
امضای Darya
زندگی میکنم ...

حتی زندگی را !!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ عصر، توسط Darya.)
۲۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ عصر
یافتن
1 کاربر از Darya به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد