خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

( موهای زائد)

وضعیت : آفلاین
مدال ها

( موهای زائد)
روغن رازیانه برای موهای زائد صورت
مواد لازم : پودر تخم رازیانه 1 ق غ - روغن مایع خوراکی 1 استکان ( مثل روغن زیتون ، آفتابگردان ، کنجد ( که این روغن بهتر از بقیه است) و روغن ذرت
طرز تهیه :
تخم پودر رازیانه را به همراه 1 استکان روغن مایع خوراکی در یک شیشه در بسته بریزید ، خوب تکان دهید ( به مدت 10 دقیقه ) و بعد در دمای محیط البته در جای تاریک به مدت یک هفته بماند در طی این یک هفته هر روز 2 الی 3 بار این مایع تکان داده شود . بعد از طی شدن یک هفته این مایع از طریق یک پارچه توری نازک صاف شود . شما در نهایت یک روغن سبز خوشرنگ خواهید داشت که باید این روغن را در ظرف درب دار شیشه ای در یخچال نگهداری کنید . ( مدت زمان ماندگاری هم خیلی طولانی است )
نحوه استفاده : برای از بین بردن موهای زائد صورت می توان استفاده کرد البته به غیر از ناحیه دور چشم که باید حتماً در این خصوص دقت شود .
برای از بین بردن موهای زائد بقیه جاهای بدن هم می شود استفاده کرد در طول شبانه روز دو بار در محل مورد نظر ماساژ داده شود البته به صورت دورانی .

منبع جام جم
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۱۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از سیندرلا22 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
uona
خانوم گل هنرمند

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 343

RE: ( موهای زائد)
(۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ صبح)الهه ناز نوشته شده توسط:  سیندرلای عزیز نگفتین باید موها درچه وضعیتی باشن(ازریشه کنده شده،کوتاه شده،یا...)یعنی فرقی نداره.

با اجازه سیندرلا جون من به این دوستمون جواب میدم
دوست خوب من شنیده ام که بهتره موها از ریشه کنده شده باشه چون تا زمانی که منفذ پوست در موقع اصلاح باز مواد بیشتر نفوذ میکنه مدت درمان هم از سه تا 6 ماه است که بستگی به زیادی وکمی موها وهمچنین ضخامت مو داره در ضمن اگه از روغن کنجد با رازیانه استفاده می کنید پوست را روشن ومهتابی میکند
امضای کارن
آرزویی بکن... گوشهای خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه...

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش، بزرگترین آرزوی تو باشد!!!
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 18

ارسال: #3
اينو يه جا خوندم گفتم اينجا بگم

كرم رازيانه: رازیانه با توجه به داشتن هورمون جنسی استروژن، میتواند در رفع موهای زائد که به علت عدم تعادل هورمونی ایجاد میشود موثر باشد.
اثر این کرم زمانی در رفع موهای زائد موثر خواهد بود که موهای زائد با دستگاه از ریشه کنده شود و بلا فاصله این کرم در محل ماساژ داده شود. (روزی 2 بار)
امضای ms88
Pillowfight
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 431

ارسال: #4
من این کرم رازیانه رو امتحان نکردم
ولی روغن مورچه رو امتحان کردمو خیلی خوب بوده
اونم به همین شیوه استفاده می شه
یعنی باید موهارو از ریشه کند و بعد به مدت 5 روز و روزی 3 بار به مدت 3 ساعت ازش استفاده کرد
بستگی به نوع مو داره
برای بعضی ها رشدشو خیلی کم می کنه و برای بعضی ها مثل من کاملا قطع می کنه
hih
امضای samanta3000
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره
مي توان قلب خريد،ولي عشق را نه
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از samanta3000 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
نفیسه خانوم گل
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 431

ارسال: #5
(۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ عصر)daryayenaz نوشته شده توسط:  سلام سامانتای عزیز
می شه بگی از کجا می تونم روغن مورچه تهیه کنم؟
قربانتFlowerysmile

از عطاری ها میشه تهیه کرد عزیزم

Flowerysmile
امضای samanta3000
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره
مي توان قلب خريد،ولي عشق را نه
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

مدال ها

توی داروخونه هم می فروشن روغن مورچه رو با مومک های اماده هم میشه روش گذاشت و کشید موها ازبین می ره از ریشه کنده می شه اما درد داره
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد