تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موهای لخت و کم پشت
سلام

موهایی که لخت و کم پشت هستن...رو چه مدلی کوتاه کنیم ...که پربه نظر بیاد ..خصوصا قسمت هایی که ریزش مو داشته ....ایا فر زدن..باعث میشه مو بیشتر بریزه یا نه؟مرسی
پاسخ }
سلام عزیزم.موهای من دقیقاً همینطوره.Wavesmile
بنظرم خرد کردن موها به روش لیر موها رو پرتر نشون میده.من یه بار موهامو فر متوسط کردم خیلی خوشگل و پر شد اما فوق العاده میریخت.بلندتر هم که شد رسیدگی بهش سخت شد و کلی هم موخوره گرفت.crying
راستی تا وقتی هم که موی فرشده رو کوتاه نکنی نمیشه دکلره و هایلایت کرد!
کوچولوی ما مهبد
[عکس: c669cc94d7.png]
پاسخ }
موهای منم لخت وبلندهستش
مدل تیکه ای کوتاه کردم خیلی بهترشدن وپرترنشون میده
خواستم فرشش ماهه کنم گفتن ریشه مو میسوزه
من گاهی برای تنوع ویو میکنم هم خوشگله هم پر نشون میده
نیمکت های با هم بودنمان تنهاست
من دل نشستن ندارم
تو دلیل نشستنم باش
پاسخ }
سلام عزیزم
منم موهام لختو کم پشت تمام مدلهای تکه ای رو امتهان کردم مدل لیر رو بهت پیشنهاد میکنم اگه دوست داری موهات حالت وحجم داشته باشه میتونی گاهی اوقات از اتوی موی فر استفاده کنی چون استفادمکرر از اتوی مو برای مو ضررداره.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مرسی...
ویو چی یه ؟
پاسخ }
موهای منم لخت و کم پشت و چربه موهامو خرد کردم اما چون جلوی موهام کم پشته پوست سرم دیده میشه و راضی نیستم خب چاره چیه چربم میشه دیگه بدتر!
دانی از زندگی چه می خواهم
من تو باشم...تو...پای تا سر تو
زندگی گر هزارباره بود
بار دیگر تو... بار دیگر تو
پاسخ }
زریاس جون مال منم دقیق همین طور..دیونم کرده دیگه..کوتاه کردم..ولی تاثیری نداشت ....نمی دونم چه باید کرد
پاسخ }
عزیزم مدل ویو یکی از شونه های اتوی مو هست... من فقط صافش رو دارم...من خودم موهام کم پشته... پایینش فره گاهی برای صاف کردنش از اتو استفاده میکنن ولی موها رو داغون میکنه... به نظر من موهاتو ریز بباف وقتی خیسه بعد باز کن فرش قشنگ میشه... من که از حموم در میام اگه بخوام موهام فر شه... اول یه شونه میکنم که مرتب باشه همون در حالت خیس... صاف میشه... بعد انگشتام رو میکنم توش تکون میدم کاهی برای اینکه بمونه موس میزنم بهش... اگه موهات کم پشته فر نکن... ریزش مو میاره شدید
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام
منم همین مشکلو دارم
موهام خیلی کم پشت و لخته ، مجبورم همیشه کوتاهش کنم ، یه ذره که بلند میشه حسابی کم پشت بودنش میزنه تو ذقcrying

ویو چیه راستی؟
پاسخ }
(۱۰-۰۴-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ)mamanbahar نوشته:  سلام
منم همین مشکلو دارم
موهام خیلی کم پشت و لخته ، مجبورم همیشه کوتاهش کنم ، یه ذره که بلند میشه حسابی کم پشت بودنش میزنه تو ذقcrying

ویو چیه راستی؟

wave یعنی موج، موج دادن، فر مو... اتو های مو بعضی هاشون فقط سر ثابت برای صاف کردن دارن... بعضیاشون سراشون قابل جدا شدنه... و مدلای مختلف مثلثی ...مربعی و غیره داره... البته اینا اگه زیاد استفده شه موها رو داغون میکنه... با اون سر مستطیلی و مثلثی میتونی موها رو موج دار کنی و پرپشت نشون بدی
[عکس: 9795586ae4a4486.jpg]
پاسخ }