تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مو هوهای سفید شده رنگ نمی گیرن؟چرا چیکار کنم آخه؟
سلام
مو ی سفید شده رنگ نمیگیرن چه کار باید کرد؟اکثریت رنگ ها اینطوری ان چه کار کنیم؟راهنمایی ام کنید؟؟؟؟Vahidrk
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
پاسخ }
خانومی چندتا راه کار داری
اول اینکه همه ی موهاتو دکلره کنی که خب پوست سرت میسوزه و موهاتم یکم اسیب میبینه ولی در عوض ارزش داره همه موهات که دکلره شد دو روز بعد رنگ مورد نظرتو بذاری که موهات یکدست و خوشگل رنگ میگیرن
و راه کار دوم اینکه موهاتو رنگای تیره بزنی مثلا از ان 1 تا ان 5 رنگای تیره هستن که اگر بزنی موهای سفیدت هم رنگ میگیرن عزیزم
خواستم زندگی کنم راهم را بستند
خواستم ستایش کنم گفتند خرافات است
خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است
گریستم گفتند بهانه است
خندیدم گفتند دیوانه است
دنیا را نگه دارید پیاده میشوم

پاسخ }
رنگ های شماره 6 هم سفیدی مو رو میگیره میتونی 2 یا 3 قطره اب مقطر بریزی تو رنگت اونطوری هم سفیدی هارو میگیره
[img]http://[عکس: tQAVp3.png] [/img]

عسل مامان و بابا
پاسخ }
ولی اب فایده ای نداره من امتحان کردم خانومی
خواستم زندگی کنم راهم را بستند
خواستم ستایش کنم گفتند خرافات است
خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است
گریستم گفتند بهانه است
خندیدم گفتند دیوانه است
دنیا را نگه دارید پیاده میشوم

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
عزیزم باید از یه رنگ موی خوب خارجی و ترجیحا اکسیدان خارجی استفاده کنی ، به فروشنده بگو برای موهای سفید میخوای تا اکسیدان مناسب بهت بده ، بعدشم رنگ موت باید تیره باشه چون رنگای روشن دکلره می خواد که همونطور که دوستان گفتن مورو خراب میکنه و مرتب نمیشه انجام داد .
من موهام خیلی سفید داره از رنگ موی ریتون استفاده می کنم ، عالیه با اینکه رنگی که میزنم خیلی تیره نیست بازم سفیدا خوب رنگ می گیرن .
نکته آخر از شامپوی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کن تا ماندگاری رنگت بیشتر بشه ، شامپوهای معمولی زود رنگ موهارو میبره .
موفق باشی Flowerysmile
پاسخ }
من موهای مامانم خیلی سفیده اگر رنک ایرانی باشه اب میریزم ولی بیشتر براش رنگ okeea شماره 6.65 میزنم خیلی رنگش قشنگ میشه
[img]http://[عکس: tQAVp3.png] [/img]

عسل مامان و بابا
پاسخ }
دوست عزیز سلام نیاز به دکلره نیست
یا میتونی از رنگای روشن استفاده کنی مثلا پایه 9یا10یا روشنتر
اگه الان رنگ تیره روی موهات داری میتونی به تدریج موهاتو روشن کنی مثلا اگر الان موهات پایه 4یا 5 داره از یه رنگی با پایه 7 یا 8 استفاده کن
دفعه بعد از یه رنگی با پایه 9یا 10 استفاده کن تا موهات روشن بشه
وقتی موهات روشن شد از دفعه های بعد میتونی از یه رنگ ثابت استفاده کنی و فقط به جایی رنگ بزنی که رشد ریشه داری اینطوری موهاتم کمتر آسیب میبینه
روش دوم : اگر میخوای از رنگهای تیره استفاده کنی باید از روش دانه مصنوعی استفاده کنی
به این روش که اگر تارهای موی سفیدت کمه اول رنگ خالی رو به صورت ضربه خیلی خیلی خیلی کم روی سفیدی هات بمالی در حدی که رنگ تماس مختصری با موهات داشته باشه مدت مکث 5 دقیقه هست بهد از اینکار رنگ رو با اکسیدان مخلوط کن واز پشت موها شروع به رنگ زدن کن
ولی الگر تعداد موهای سفیدت زیاده و نزدیک 70 درصده باید اکسیدان 2را خالی به موهای سفید بزنی بعداز 10-15 مین مکث با پنبه مرطوب آنها را پاک کنی و رنگ را با اکسیدان به موها بزنی
البته این کارایی که گفتم انجامش توی خونه سخته و به تنهایی مشکله چون باید بدونید شرایط مو و پوست رو برای همین بهتره به آرایشگرتون مراجعه کنید .

وقتی کسی اندازت نیست ، دست به اندازه ی خودت نزن
پاسخ }