تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 3.07 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميوه خشك كن
Bell 
سلام دوستان من قصد خريد ميوه خشك كن دارم ولي نمي دونم چه ماركي خوبه ميشه منو راهنمايي كنيد
در ضمن من تازه عضو شدم اگه مبحثي كه باز كردم اشتباه هست لطفا مديران محترم زحمتش رو بكشنFlowerysmile.
زندگی باید کرد گاه با یک گل سرخ، گاه با یک دل تنگ، گاه باید رویید، در پس این باران. گاه باید خندید، بر غمی بی پایان...
زندگی را با همین غم ها خوش است، با همین بیش و همین کم ها خوش است
زندگی را خوب باید آزمود...

پاسخ }
ما میوه خشک کن پارس خزر داریم.1 (49) 4سالی میشه کلی هم استفاده کردیم. خوبه. برای میوه و سبزیhihKhosh
A new moon, a new tune, another song is coming soon,
New moon, new day, another love is coming my
پاسخ }
سلام عزیزم مارک میوه خشک کن من clatronic هست، خیلی استفاده نکردم اما راضیم.
گفتی دوستت دارم
و من به خیابان رفتم !
فضای اتاق برای پرواز کافی نبود....

"گروس عبدالملکیان"
پاسخ }
منم از clatronic راضیم توش سبزی به خصوص نعنا که خشک میکنم خیلی خوبه
دل دنیا رو خون کردی ، که اینجوری تو رفتی...
تمام دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی...
مثل حس یه عشق تازه بودی ...
مثل افسانه بی اندازه بودی....

یکی هست، که دیگه نیست. روحش شاد و خانه جاودانه اش بهشت.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ق.ظ)anahita.m نوشته:  منم از clatronic راضیم توش سبزی به خصوص نعنا که خشک میکنم خیلی خوبه

سلام
مدت زمانی که میوه یا سبزی داخلش میمونه تا خشک بشه چند دقیقه هست مادر شوهر مارک ویداس خرید از قشم ولی 4 ساعت گذاشتیم فایده ای نداشت Dunnof
Dreamyeyesf
پاسخ }
من میوه خشک کن پارس خزر دارم ازش راضیم
البته برای میوه های خیلی گوشتی یه ذره زیاد وقت میبرهHanghead

یه تجربه:Flowerysmile
قسمتهای نزدیک به موتورشو باید حواستون باشه چون زیاد طول بکشه اونا میسوزن
من به این تجربه رسیدم که از مرکز به پایین و اطراف باید میوه های کم گوشتتر گذاشت چون اونایی که به مرکز نزدیکترن زودتر خشک میشن اگه نازک باشن میسوزن
پاسخ }
سلام.مارک میوه خشک کن مامان من severin هست.آلمانیه.مامانم که راضیه.گفتن به اندازه لامپ مهتابی برق مصرف میکنه.
[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
پاسخ }
منم میوه خسک کن سوزوکی دارم.همه چی باهاش خشک میکنم مثل میوه ها -سبزیهایی مثل شوید ونعنا توش عالی میشه -حتی گوجه وبادمجون باسه زمستون خشک کردم.کلا ازش راضیم.FlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ببخشیدا خانوما این قضیه میوه خشک کن چیه؟اصلا کارش چیه و واسه چی استفاده میشه؟عکسشو ندارین بذارین؟
پاسخ }
مامان من یک میوه خشک کن از قشم خرید توش پرتقال کیوی سیب گذاشتم ساعت 10 صبح تا 10 شب هیچ اتفاقی نیفتاد منم دیگه نخریدم در ضمن با این گرونی فک نکنم بصرفه میوه خشک کردن
خدایا هیچ وقت به حال خودمون وامگذارمون31
پاسخ }