امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 2.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* مکان گشنی*
#1


…مطلب امروز برای دوستان متاهلی که روابط ج ن س ی سردی دارند و یا به عبارتی دیگر از یکنواخت و تکراری شدن گشنی با همسرشون در عذاب هستند،مفید خواهد بود.

(گشنی لغت اصیل فارسی به معنای هم بستر شدن است ) .

یقینا میدونید که همه ی ما انسانها دارای حس تنوع طلبی هستیم که البته این حس درمقادیر!مختلف در انسانها موجود است.متاسفانه بی توجهی به وجود این نیروی غریزی و سیرنشدنی باعث از هم پاشیدگی خانواده‌های زیادی شده.

برای ارضاء و مقابله با این حس(ارضاء با تغییرات مشروع و مقابله با زیاده خواهی نامشروع و یا دردسرساز این حس)همیشه باید چند نکته رو در نظر داشت.از جمله اون نکات:

لباس پوشیدن متفاوت خانومها و آقایون در مواقع گشنی و یا در سایر مواقع،آرایش کردن متفاوت و جذاب و جدید خانومها،متفاوت شروع کردن گشنی(تغییر در نوع تحریک،تغییر در کلام قبل از شروع،تغییر در زمان گشنی،تغییر در حالات گشنی و …)،تغییر در مکان گشنی و…توجه داشته باشید که در انتخاب مکان گشنی درست مثل انتخاب زمان باید دقت بسیار زیادی داشت.توجه به این مسئله ی به ظاهر ساده خصوصا تاثیر بسیار زیادی را برای خانومها به همراه داره.به این منظور باید چند نکته رو همیشه در نظر داشته باشیم:

1) در انتخاب محل از گزینه‌های مختلف استفاده کنید.یعنی همیشه خودتون رو محدود به اتاق خواب نکرده و از سایر مکان‌های خونه مثل آشپزخانه،پذیرایی،حمام(البته با رعایت نکات بهداشتی چون گشنی در این مکان ممکنه غیربهداشتی باشه)،هال و …استفاده کنید.حتی مکان‌های روباز با رعایت تمام مسایل از جمله پوشیدگی میتونه بسیار جدید و لذت بخش باشه(البته دقت زیادی در پیداکردن همچین مکانهایی باید داشت-چه از لحاظ مخفی بودن از چشم انسانها و چه از لحاظ چشم غیر انسانها و حیوانات -با توجه به کراهت گشنی در زیر آسمان باید از یه جای مناسب استفاده کرد).

شاید توصیه ی آخر کمی‌جسورانه و غیرقابل انجام به نظر برسه اما نشدنی نیست و در مقابل شیرینی عجیبی را همراه با تغییر برای شما خواهد داشت.مثلا اگر منزل حضرت عالی حیاط داره و قرار توی حیاط مرتکب همچین جنایتی بشوید،باید یه جای کوچکی رو برای خودتون با چادر یا هر چیز دیگه درست کنید و رعایت وقت این کار رو هم بکنید تا صدای در زدن یک مهمان که پشت در منتظره،باعث ضد حال نشه!

اگر چادر مسافرتی دارید،خیلی راحت تر می‌تونید چنین کارهایی رو انجام بدید.به طور کل با رعایت تمام نکات و مسایل این تنوع بسیار شیرین و غیر قابل وصف است.مواظب باشید که کسی بویی از این کار نبره.حالا ببینید این قدر ما سفارش کردیم بقیه اش پای خودتون.

2) نکته دوم می‌تونه استفاده از وسایل مختلف برای این کار باشه. رایجترین وسیله تخت خواب است اما استفاده ی همیشگی از این وسیله خسته کننده خواهد بود.شما می‌تونید از سایر وسایل موجود در خونه مثل:کاناپه،رویه‌های مبل(بجای تشک)،وسایل بادی(از قبیل صندلی‌های بادی و یا حیوانات بادی بزرگ و یا تشک‌های پلاستیکی رنگی استفاده کنید.تغییر دادن محیط لزوما به این معنی نیست که تا آخر کار روی کاناپه باشید بلکه مثلا برای شروع از این تجربه ی جدید استفاده می‌کنید و در ادامه می‌تونید به رختخواب برگردید.برای انجام موفق ..... لازمه که توجه کافی به مدلهای مناسب برای هر کدام از این موقعیت‌ها هم داشته باشید.

3) استفاده از پارچه ها و تشک‌ها و محیط‌هایی که رنگ‌های گرم و انرژی بخش دارند هم توصیه میشه.استفاده از رنگ قرمز رو شدیدا به شما توصیه می‌کنم.یک نکته ساده اما کاربردی که حتما شما هم اونو می‌دونید استفاده از گلبرگهای گلهای رنگ قرمز مثل گل رز،روی رختخواب است.می‌تونید از ترکیب نور شمع (در نکته بعدی اومده)با چند تا گلبرگ گل قرمز که روی آب(مثل یه لیوان)شناور هستند،استفاده کنید.به این منظور ۲ یا چند لیوان رو که از آب نیمه پر هستند در کنار شمعها بچینید و از انعکاس نور در آب و از رنگ زیبای گلبرگهای قرمز لذت ببرید.

توجه توجه توجه:لازم نیست برای تمام نزدیکی‌ها این قدر وقت بگذاریم ولی حداقل در هر دوره یک ماه (تقریبا یک دوره ماهانه خانومها)یک بار ..... را با آب و تاب رو انجام بدهید.در سایر اوقات که خیلی حوصله و وقت ندارید میشه از بعضی قسمتها زد اما باید همیشه از این مدل نزدیکی‌های با احساسات و عشق داشته باشید.


4) توجه شدید به نور.اگر در مورد این مطلب کارشناسان علم روانشناسی رنگها بخواهند ۲ روز حرف بزنند،کمه!چه کنیم؟خیلی ساده توجه به میزان نور،رنگ نور،فاصله ی منبع نور تا شما،در دسترس بودن نور برای کم و زیاد کردن اون و یا خاموش کردن اون،جهت نور،تولید سایه،در ضمن می‌تونید با روشن کردن شمع تجربه ی جدیدی رو حس کنید.خوبی شمع اینه که هر زمان که خواستید می‌تونید اونو با یک فوت خاموش کنید.

بسته به پسند خودتون مقدار نور رو تعیین کنید.ممکنه تعویض نور چراغ خواب،با یک لامپ کوچک داخل گنجه و یا میز تلویزیون و یا یک مهتابی روشن در یک اتاق همجوار بهترین تغییرات باشه.شک نکنید که همین تغییرات به ظاهر کوچک تاثیر زیادی رو بر روابط شما خواهد داشت.

نزدیکی در نور زیاد و کم دو هنر و دو مهارت کاملا متفاوت رو می‌طلبه که شناخت خواست همسرتون در این باره از وظایف مهم هر زن و شوهریست.

تجربه این رو ثابت کرده که معمولا افراد در زیر نور زیاد(مثلا روز)کمی‌مشکل تر و طولانی تر به ارگاسم میرسند،البته این یک قانون نیست.

5) اگرحوصله ی عمل کردن به حرف‌هایی رو که زدم ندارین،حداقل از سر و ته انداختن تشک و تغییر جهت و کمی‌این طرف و اون طرف بردن جای گشنی غفلت نکنید.البته در نظر داشته باشید که گشنی چه رو به قبله و چه پشت به قبله مکروهه.
[img] [عکس: yv5my7hppo9.png] [/img]
پاسخ }
#2
ر قسمت اول ۵ نکته در انتخاب مکان مناسب جهت گشنی به عرض رسید.

لطفا به ادامه مطلب توجه بفرمایید…...
۶) انتخاب مکان نامناسب باعث خواهد شد که مدام در حین عشق بازی،حواس شما به محیط و ناامنی اون پرت شده و بالطبلع باعث به ارگاسم نرسیدن یا رسیدن با تاخیر زیاد شود.

7) اگر اتاق و یا فضای خاصی تداعی کننده یک مطلب مهم در ذهن شماست،هرگز در اون اتاق اقدام به گشنی نکنید.این نکته به خصوص بیشتر باعث آزار ذهنی خانمها حین عمل خواهد شد.مثلا:

فرض کنید همیشه در یک فضا یا محیط خاص در منزل شما مراسم مذهبی یا برنامه ی مذهبی خاصی برگزار میشه که البته گشنی در چنین جایی علاوه بر بهم زدن حالت ویژه اون مکان،ممکنه باعث پرت شدن حواس شما در حین گشنی به محیط اطراف بشه.

یا مثلا فرض کنید در یک مکان خاصی از منزل،خدای نکرده عزیزی رو به علت فوت از دست داده باشید،واضح است که دور این مکان رو باید برای همیشه خط بکشید.

8) در رابطه با گشنی در حمام لازم است چند نکته را به عرض برسانم.

اشکالات گشنی در حمام:

الف)به دلیل مستعد بودن واژن برای جذب میکروبها و باکتریها و احتمال بروز عفونت ادراری و یا عفونت رحم،گشنی در این مکان توصیه نمیشود.(گشنی در این مکان مکروهه)

ب)هرچند برای شروع گشنی وجود مقدار کمی‌رطوبت و یا آب،کمک خوبی برای دخول خواهد بود اما در ادامه وجود آب باعث رقیق شدن و در نهایت از بین رفتن مایع لغزنده ترشح شده از واژن و یا آلت شده و باعث ایجاد اشکال در حرکت آلت خواهد شد.

ج)یکی دیگه از آفت‌های گشنی توی حموم اینه که قدرت انتخاب شما رو برای مدلهای گوناگون محدود می‌کنه به عبارتی دیگه به دلیل اینکه اغلب ما از خوابیدن کف حموم حس خوبی نداریم،مجبوریم فقط از مدلهای ایستاده استفاده کنیم که این به نوبه خود چند تا آفت داره از جمله اینکه بعد از مدتی ایستادن، بالاخره؛ خستگی ما رو مجبور به نشستن و یا نزدیکی در حالت‌های مختلف دیگه می‌کنه و این شروع آفت خوردنه.

د)از طرفی دیگه میل فطری انسان به گشنی در حالت خوابیده است و این مطلب به خصوص برای خانمها از اهمیت بسیار زیادی برخورداره.اصولا خانمها مایل هستند تا با رها کردن خود به نهایت لذت برسند.ضمن اینکه می‌دونید گشنی ایستاده ،مکروهه.

ح)به دلیل وجود رطوبت،دوستانی که با ک.ا.ن.د.و.م پیشگیری می‌کنند؛به مشکل بر خواهند خورد.
(مثل در آمدن و یا جمع شدن اون)

ط) از دیگر مشکلات گشنی در این مکان عدم امکان تعویض مکان حین گشنی ست،اگر هم خیلی جرات داشته باشید و با بدن خیس از حموم بیرون بیاین،سرما خواهید خورد!

ه)یکی از بزرگترین اشکالات گشنی در حمام،به وجود آمدن حاملگی‌های ناخواسته است.این مطلب به دلیل حرکت بهتر ا.س.پ.ر.م در مناطق مرطوب است.

با این وجود اگه خیلی مایل به کسب تجربه در این خصوص هستید حتما به این چند نکته توجه کنید.

الف)حتی المقدور جای تمیز و ترجیحا خشکی رو برای این کار انتخاب کنید.

ب)از زیر انداز مناسب برای دراز کشیدن استفاده کنید.مثلا برای این منظور از کفپوشهایی که به صورت پازل است و غالبا در اتاق بچه‌ها موجوده، استفاده کنید.

ج)هرگز در استخر،وان و جکوزی پر از آب گشنی نکنید.از عفونت رحم بترسید.

د)توصیه ی این کمترین به شما عزیزان اینه که از حموم برای تحریک قبل از گشنی و یا انجام حرکات عشقولانه استفاده کنید و پس از دوش گرفتن در کنار همسرتون،با خیال راحت بیرون آمده و جهت انجام گشنی یک جای خوب رو انتخاب کنید.
به مسلمون بودنتون افتخار کنید.چرا که اسلام۱۴۰۰سال پیش به زبون ساده و با گفتن اینکه گشنی توی حمام مکروهه،این مطلب رو بیان کرده.

[img] [عکس: yv5my7hppo9.png] [/img]
پاسخ }