تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخوام ترازوی وزن کشی(نفر کش) بخرم.چه مارکی بهتره؟راهماییم کنید
میخوام برا خونه برا وزن کردن خودم ترازو بخرم(آخه قصد رژیم دارم) به نظرتون چه مارکی بهتره؟حدود قیمتشم اگه میدونید بگید.ممنون میشم
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
ینی واقعا کسی در این مورد اطلاعاتی نداره در اختیارم بزارهfak
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
سلام خانمي WavesmileWavesmile من ترازوي ديجيتال TOP FORM
دارم راضيم قيمتش 18000تومان بود (البته فروردين)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
عزیزم دیجیتالیه یا معمولی؟به نظرتون دیجیتالی بهتره یا این معمولیا؟ازکجا خریدی؟از لوازم خانگی یا لوازم پزشکی؟کدوم معتبرتر و بهتره؟میخوام درس حسابی برام کارکنه
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من یه ترازو بیورر خریدم سال گذشته به قیمت 45000 تومان خیلی دقیقه ولی در عین حال ظریفه من واسه باشگام خریدم بعد ۴،۵ ماه خراب شد
برای عشق مبارزه کن ولی هرگز گدایی نکن.
پاسخ }
ینی میگید دیجیتالی خوب نیس یا اون مار خوب نیس؟آخا beurer مارک قشنگیه؟چطو از کار میفته؟بس از این ممولیا بخرم؟از کجا خریدین اینار؟
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
عزیزم یه سر به این سایت بزن من از اینجا ترازو خریدم خیلی راضیم
http://www.banisport.com/
Flowerysmile
[عکس: emo127.jpg]
عشــق !
همین خنــــده های ساده ی توست !
وقتی با تمام غصه هایت می خـــندی تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .
http://www.khanoomgol.com/uploadcenter/
پاسخ }
(۰۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ)feriha نوشته:  ینی میگید دیجیتالی خوب نیس یا اون مار خوب نیس؟آخا beurer مارک قشنگیه؟چطو از کار میفته؟بس از این ممولیا بخرم؟از کجا خریدین اینار؟

عزیزم نمی گم مارک خوبی نیست خیلی ظریفه تو باشگاه چون امکان ضربه خوردنش زیاده خراب شد به نظر من دیجیتال خیلی بهتر و دقیق تره ما تو مسابقات همیشه از دیجیتال استفاده می کردیمFlowerysmile
برای عشق مبارزه کن ولی هرگز گدایی نکن.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزم من یه پیشنهاد دارم بررو منیریه مرکز لوازم ورزشی این سایت و مارکو ول کن اونجا بهترین و پیدا میکنی منم چند سال پیش مشکل تورو داشتم رفتم از منیریه خریدم باور کن یه نوه دارم باهاش کشتی میگیره ولی هنوز کار میکنه دقیق و بی عیب(1782)
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
پاسخ }
(۰۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ)مارال جون نوشته:  عزیزم من یه پیشنهاد دارم بررو منیریه مرکز لوازم ورزشی این سایت و مارکو ول کن اونجا بهترین و پیدا میکنی منم چند سال پیش مشکل تورو داشتم رفتم از منیریه خریدم باور کن یه نوه دارم باهاش کشتی میگیره ولی هنوز کار میکنه دقیق و بی عیب(1782)

آخه خانومی من ساکن ارومیه هستم نمیدونم جایی که شما میگید کجاس؟حتما تهرانه که من اهل ارومیه ام.مارکش چیه؟دیجیتالیه؟
خدايا دلم گرفته
پاسخ }