خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نحوه آشنایی با همسرتان

sarashpaz-sepideh

وضعیت :

ارسال: #19
RE: نحوه آشنایی با همسرتان
خب حالا نوبت منه
اردیبهشت 84 بود که طبق یه نقشه زیرکانه که خودم اول از همه بو برده بودم مارو دعوت کردن مهمونی مثلا نگو میخوان منو نشو ن خونواده شوشو بدن خاله شوهرم دعوتید ماهم رفتیم بیو گرافی این خاله شوشو رو بخونید
هفته بعد24 ساله میشم 20 روز مونده بود که 18 ساله بشم تلفن بابام زنگیدیعنی تو تاریخ1384/4/23
بعله خواستگار بود شوهر خاله همسری با بابای من دوست بودن دوست قدیمی بودن خیلی قدیمی(حالا چرا میگم بودن؟بیچاره پارسال فوت کرد)بگذریم مامان منم با خانوم ایشون دوست بودن این بود که این فیروزه خانوم سالی یه بار میزنگید و منو واسه یکی از فک و فامیلاش میخواست ما هم هی میگفتیم نه تا اینکه همون 23 تیر 84 پدرشوهر امروزی زنگید به بابام و خواستگاری و این حرفا......نگو کار کار فیروزه است همون خاله شوشو که دعوتمون کرده بود
بعد از اونجایی که بابی منم با بابی شوشو از قدیم الایام همدیگه رو میشناختن گفتش واستا تا بعد منو و شوشو هم بچه که بودیم با هم بازی کرده بودیم خونه همون فیروزه خاله مارو پله رو هم تازه از اون یاد گرفته بودم ثانیه به ثانیه اش تو ذهنمه شوشو یادش نمیاد ولیcrying
بعد از یه سری قرار مدارهای خصوصی بابی من و شوشو بابی گفت پسرخوبیه و.......
بعد از چندین جلسه خواستگاری و این چیزا 6/5/84عقدکردیم و سال8/1/87هم عروسی گزفتیم و رفتیم تو لونه خودمونDan
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ عصر
نقل قول
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 166

ارسال: #20
سلام
چه تاپیک جالبی، خوشم آمد LoveshowerLoveshower
من و روزبه همکار بودیم، یک سال از همکار بودنمون می گذشت که اون با یه واسطه خواستگاری کرد laflaf و .... باقی قضایا !!!!!
الان هم 2 ماهه نامزد هستیم و آبان عروسیمونه
:congratualtions:Confetti
امضای فرنیا
[تصویر:  1a98fd0t2ye2a.png][/img]
۲۶-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1544

ارسال: #21
(۲۸-۱۰-۱۳۸۹ ۱۱:۲۳ صبح)رها... نوشته شده توسط:  من تو یک سایت اجتماعی عضو بودم
و همسرم به من ایمیل داد در مورد موضوعی و عقایدم رو پرسید همین باعث شد که ما با هم ایمیل بازی داشته باشیم و عقاید هم رو بدونیم و اندیشه های هم رو به چالش بکشیم
بعد از یک بازه ی دو سه ماهه فکر کنم
برای اولین بار همسرم (که اون موقع یه آقای غریبه بود ) به من زنگ زد و در حین صحبت گفت که دو تا از دوستاش که ازدواج مدرن داشتن دارن جدا میشن و حالا اون نمی دونه که اشکالاتی که ازدواج مدرن تو جامعه سنتی ایجاد می کنه هضم کردنش براش سخت تره یا برخلاف عقایدش اگر ازدواج سنتی در یک جامعه سنتی انجام بده می تونه با موضوع کنار بیاد یا نه
همین جا بود که من اصلا ازش خوشم نیومد
و گفتم به نظرم انقدر افکارتون بسته است و ترسو هستید که من ترجیح میدم ما دیگه با هم گفتگویی نداشته باشیم Swear

بعد از یک ماه این آقای همسر باز ایمیل پشت ایمیل داد
و چون من بهش در مورد حقوق زنان و حق طلاق و ... گفته بودم قرار شد هم رو ببینیم و اون هم بیشتر در مورد ک م پ ی ن یک میلیون ا م ض ا بدونه

فکر کن
اولین قرار ما در مورد حق طلاق و حضانت و ... بود laf
من که دفعه اول همسری رو دیدم از منطقش خوشم اومد
و دیدار بعدی رو قبول کردم
خلاصه که این ماجرا با پستی بلندیهاش 9 ماه طول کشید
یک دفعه هم اواخر دوستیمون خیلی جدی تصمیم گرفتم رابطه مون رو قطع کنم
چون اختلاف فرهنگی وحشتناکی با خونواده شوشو داشتیم و خودش باعث دردسر شده بود

اما به هرحال بعد از 9 ماه و با وجود مخالفت خونواده من عقد کردیم :heart:

الانم از خود شوشو راضیم Dan

رها جان سلام
دوستان کل به شماهم سلام
من و همسریم که میخوایم چند روز دیه نازمد کنیم هم مثل شما تو یه سایت با هم آشنا شدیم ..... شهر هامون مختلفه و اختلاف فرهنگگگگگگگی ....واقعا پسر خوبیه و اخلاق خوبی داره.... منتها خانوادش عمیقا شدیدا و عجیبا مذهبین:
hanghead::hanghead
این شده مشکل و من هنوز نمیدونم چه کنمha
از ازدواجت راضی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(چون تازه اینجا عضو شدم لطف میکنی جوابتو تو خصوصی بهم بدی؟؟)
امضای *heliya joon*
[img] [تصویر:  yv5my7hppo9.png] [/img]
۱۰-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1237

ارسال: #22
من و میلاد جون تو کوه با هم آشنا شدیمhih یعنی رفته بودیم کوه با گروه که میلاد جونم با یه گروه دیگه اومده بودن. اونجا همو دیدیم. همش هوامو داشت که نیوفتم چند بارم گفت دستتو بده منha منم گیج بعدش فهمیدم جریان از چه قراره. یه شب اس ام اس داد و ازم خواستگاری کرد منم هول شدم و تا اومدم جواب بدم آنتن ایرانسل رفت.ahh(این ایرانسل کشته ما رو). تا دو ساعت نتونستم جوابشو بدم اون بیچارم ترسید فکر کرد من ناراحت شدم و جواب نمیدم. خلاصه بعد بهش گفتم که منم دوسش دارمLoveshower
اما مامانمینا مخالف بودن:sad: ما 6 سال با هم موندیم (0در واقع با هم بزرگ شدیمhih)
تو این مدت 6 سال هیچوقت از هم خسته نشدیم و با اینکه شرایطمون سخت بود اما با هم جلو رفتیم. تا اینکه مامانمینا راضی شدن و ما امسال بعد از 6 سال روز 10 فروردین با هم عقد کردیم و 4 ماه دیگم عروسیمونه. مامان و بابامم از دومادشون کاملا راضین و دوسش دارن مخصوصا مامانم که الان هرچی میلاد جون بگه میگه چشمClap
امضای arezou
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۱۱-۷-۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

سلام من و همسرم تو اتوبوس با هم آشنا شدیم و رابطه 6 ساله ما به ازدواج ختم شد من دانشجو بودم مشکلات زیاد بود ولی شیرین خدا رو شکر می کنم به خاطر این لطفش امیدوارم همیشه دنیا عاشق همسراتون باشید LoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshower
۳۰-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 729

من و همسرم بر پایه سنت ازدواج کردیم. اولش مامان و خاله اش اومدن خواستگاریم . چند روز بعدش هم خودش اومد. همین. کاملا مثبت مثبتangelic0
۳۰-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد