تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه استفاده از ریمل خشک شده

همه ی لوازم آرایشهای مایع خود از قبیل ریمل یا رژ لب و کرم پودرهای مایعی که تنها برای مجالس خاص و هر از گاهی استفاده میشود را در یخچال و بخصوص قسمت بالایی آن نگهداری کنید تا همیشه تازه و قابل استفاده باقی بمانند، رژها در اثر گرمای خانه چه در زمستان و چه تابستان خراب نشوند و ریملها نیز خشک نگردند.
دوما اگر این اتفاق پس از مدتی رخ داد و دیدید که ریملتان با وجود داشتن محتویات داخلش خشک و غیر قابل استفاده شده و محتویاتش به بدنه ی آن چسبیده می توانید از چند قطره چای گرم استفاده کرده و پس از آنکه چای را داخل ریمل ریختید درب آن را بسته و خوب تکان دهید و سپس به حالت خوابیده روی میز بگذارید و برای هر بار استفاده خوب آن را تکان داده و برسش را چندین و چند بار داخل و خارج کنید تا کاملا مواد جذب برس ریمل شوند.
اگر ریملتان با این عمل باز هم زیاد خوب نشد یکی دوقطره روغن زیتون داخل آن بریزید که این بار حتما حالت خشکی آن را برطرف خواهد کرد.

کوههای عظیم پر از چشمه اند و قلبهای بزرگ پر از اشک
(ژوزف رو)
پاسخ }
سلام.من شنیدم اگه ریمل خشک شد چند دقیقه سشوار داخل مخزنش بگیریم دوباره به حالت اولییه برمیگرده.من امتحان نکردم نمیدونم چقدر صحت دارهDunnofDunnof
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }
چون چایی حاوی موادی هست که امکان داره باعث فاسد شدن ریمل یا حتی اسیب زدن به چشم هاتون بشه. من برای رمل و خط چشم خشک شده ام از اب مقطر یا همون ابهای استریلی که برای تزریق پنی سلین هست استفاده می کنم.
پاسخ }
من توي يكي از شبكه هاي تركيه شنيدم كه براي اينكه از ريمل هاي خشك دوباره استفاده كنيم يكي دو قطره نوشابه كافيه من خودم امتحان كردم روش خوبيه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من شنیدم یک قطره گلاب بریزین منم مثل شما امتحان نکردم اما شنیدم Dunnof 1 (49)
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
پاسخ }
من با آب جوشیده امتحان کردم بد نبود ولی هنوز یکم گوله اس.
راستی در مورد رژ لب های مایع نظری ندارین؟
پاسخ }
همه می دونید که هر چیزی با حلالش رقیق می شه ، همانطور که لاک ناخن های خشکتونو با استون رقیق می کردین ریملاتونو با شیر پاک کن میتونید به حالت اولیه برگردونید حالا ضرر و زیانش با خودتون.Flowerysmile
5116Mornincoffee
پاسخ }