امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه چیدمان جهیزیه در آپارتمان های مدرن
#1
نحوه چیدمان جهیزیه در آپارتمان های مدرن 


برای مشاهده نمونه های دکوراسیون آپارتمان های مدرن شرکت دکوراسیون داخلی آرین پاراکس روی کلمه آرین پاراکس کلیک کنید.

این آپارتمان شهری، “بهار” نام دارد که باتوجه به طراحی شاد و رنگی و منحصر به فردش، کاملا برازنده است. کل فضای خانه، مثل یک غنچه بهاری در حال شکفتن است. پر از رنگ و نور و طراوت. سفیدی سقف و دیوارها، نور طبیعی را چند برابر کرده و تیرگی مبلمان سفارشی را جبران می کند. پارکت چوب بلوط که حرارت را به خانه آورده، قاب های مشکی و دیگر جزئیات تاکیدی، زیبایی این مجموعه را تکمیل کرده اند.


[عکس: spring-project-all-in-studio-11-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-15-parax.jpg]
جزئیات هوشمندانه مانند تورفتگی دنج داخل یکی از اتاق خواب ها، قرنیز سفیدی که از راهرو تا اتا پذیرایی ادامه پیدا کرده و نوعی پیوستگی هنری به خانه بخشیده، چراغ ها، آباژورهای مخصوصی که در همه اتاق ها به کار رفته و خیلی موارد دیگر، هویتی خاص و منحصر به فرد به این خانه داده اند.

[عکس: spring-project-all-in-studio-12-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-8-parax.jpg]
دیوارهای مشکی آشپزخانه و اتاق پذیرایی، عناصر امروزی و مدرنی هستند که جدیت خاصی به خانه بخشیده اند. این سطوح مشکی در سرتاسر خانه تکرار شده و ظاهری مدرن به وجود آورده اند. درواقع رنگ مشکی در همه جای آپارتمان (دیوارها، مبلمان، لوازم دکوری و دیوار تلویزیون که با پنل های چوب گردو تزئین شده) به چشم می خورد و خصوصیتی است که یکپارچگی را به این خانه در نمونه های دکوراسیون آپارتمان های مدرن هدیه داده.

[عکس: spring-project-all-in-studio-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-13-parax.jpg]
نمونه های دکوراسیون آپارتمان های مدرن که در این خانه به کار رفته عبارت هستند از مرمر، چوب بلوط، کتان و فلزات مشکی. این مواد در کنار مبلمان مدرن و شکل عجیب و غریب وسایل، ظاهری کاملا خاص به وجود آورده. این خانه ترکیبی از عناصر لوکس و مدرن، مواد طبیعی، تکنولوژی پیشرفته، تصمیمات بازیگوشانه طراح و … است. باید با نهایت دقت در این خانه کاوش کنید و جزئیات پنهانش را کشف کنید.

[عکس: spring-project-all-in-studio-16-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-19-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-1-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-18-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-17-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-4-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-3-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-2-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-6-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-5-parax.jpg][عکس: spring-project-all-in-studio-9-parax.jpg]

منبع:
https://www.arianparax.com/
آرین پاراکس
شرکت مهندسی
پاسخ }
#2
حتما نمونه کار شرکت دکوراسیون داخلی آرین پاراکس رو نگاه کنید. کارهاشون بی نظیر هست.
https://www.arianparax.com/
پاسخ }