تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون درباره حمام توی اتاق خواب چیه؟
سلام خانوم گلا.
میخوایم خونه بسازیم.میخواستم شمایی که دارین بخارش اذیت نمیکنه.به نظرتون بگذاریم.
خونه 2 تا حمام داشته باشه.یکی تو اتاق خواب یکی هم بیرون از اتاق
مرسی خانوما
}
منظورتون اینکه یه در حمام از اتاق خواب باز شه؟
اگه اینجوری مدنظرتونه خونه مامانم و داییم اینجوریه هیچ مشکلی هم ندارن . به این صورته که جدا از در اصلی حمام یه در از اتاق خواب به رختکن میگیرن. بخار هم اذیت نمی کنه.

حذف عکس به علت سایز بالا
مدیر ارشد
}
عزیزم من اگه جای شما بودم حماممو تو اتاق خواب درست نمیکردم درسته خیلی راحته ولی چون حمام رطوبت داره از نظر بهداشت درست نیست بعدشم بعد حمام باید درشو باز بزاری تا رطوبت خارج شه فضا زشت میشه کنارش بساز خشکل تره
وقتی تنهاییم دنبال دوست میگردیم
پیدایش که کردیم
دنبال عیب هایش میگردیم
وقتی که از دستش دادیم
در تنهایی دنبال خاطراتش میگردیم
مراقب قلبها باشیم
هیچ چیز آسانتر از قلب نمیشکندDreamyeyesf
}
سلام گلم باران جوینده عزیز راست میگه جدا از اون که بهداشتی نیست بخار حموم میزنه تختتو داغون میکنه و اگر یه مهمون داشته باشین که چند روز بخواد بمونه زشته بیاد تو اتاق خوابت.من با نظر گوهرناز عزیز موافقم اینجوری که دوتا در بزاری خیلی بهتر و راحت تره.
}
گوناگون از وب
loading...
اونجوری که من تو خونه بعضی افراد فامیل دیدم یه حموم با توالت فرنگی تو اتاق خواب پدر و مادر برا راحتیشون میذارنangelic و یه حمام دیگه که با دستشویی معمولی مشترکه (یه دوش گوشه دستشویی) برا بچه ها و احیانا مهمونا
پیامبر اکرم(ص): هر کس آخرین کلام او لااله الا الله باشد وارد بهشت می شود.
}
به نظر منم حمام توی اتاق خواب اصلا بهداشتی نیست من که خودم چند سال در عذابم بوی رطوبت بخار خیلی غیر بهداشتیDash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
}
ما دو تا حموم داریم یه بزرگ با وان جکوزی تو راهرو اتاق خوابا یکی تو اتاق خوابمون با توالت فرنگی اما در سایز کوچیک.من که مشکلی ندارم یه هواکش قوی رو سقفش داره که بخارو میکشه.من که راضی هستم.اینجوری خیلی بهتره
Flowerysmile
}
masterتو اتاق خواب خیلی خوبه بیشتر جهت یه دوش گرفتنه پس چرا میگین بخار حمام و...Dunnofحمام اصلی نیست که!(1782)ماهم یه خونه در حال ساخت داریم که مستر واسش در نظر گرفتیم.الان همه آپارتمان های تازه ساز مستر دارن گلمFlowerysmile
این روزها حجم زیادی از خدا را نفس می کشم
من مقدس شده ام
و شاید به پایان زندگی ققنوس رسیده ام
دلم برای پروانه های آبی کوچک تنگ می شود وقتی در امتداد کودکی دلتنگم
کسی مرا نخواهد فهمید
مرا زمستان با خود برده است گویا ....
}
گوناگون از وب
loading...
دوستان از جهت معماری چون اتاق خواب جزء حریم خصوصی بحساب میاد, حمام(bath) اصلی باید در جای دیگه تعبیه بشه ولی یه دوش با شاید مثلا یه توالت فرنگی کوچیک و یه فضای 5/1 در 5/1 برای اتاق خواب کافیه...Flowerysmile
منم و مزه مزه کردن ثانیه های مادری... خدایا شکرت
}
خب تو اتاق خواب باشهراحت تری اما در هر صورت باید هواکش با فن بذاری بالاخره تو راهرو هم باشه بازم بوی حموم ازار دهنده است
:من بنده ان دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم
}