امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون درمورد لایه بردار کترل چیه؟
خواهش میکنم عزیزم .
راستش من 1 هفته پیش کترلو 24500 خریدم
این داروخانه ای که ازش خریدم با دکتر پوستم کار میکنه و دکترمم انقد آدم با شرافتیه که فقط هدفش درمان واقعیه مریضشه و مطمئنم همچین کسی نمیتونه داروی تقلبی دست مردم بده . کترلم تا همین چند ماه پیش 8000 تومن بود به این گرونیا که خوردیم شد 24500
در مورد صابون نو باکترم باید بگم با تورمی که بوجود امده و روی همه چی ام تاثیر گذاشته طبیعیه قیمتش از 7000 تومن به 11000 تومن برسه من این صابونو پارسال 7000 تومن تهیه میکردم ولی 3.4 ماه پیش 11000 تومن خریدم .قیمتش تو همین رنجه فکر نمیکنم ارزش اینو داشته باشه که تقلبیشو بدن بیرون (ولی صابون خوبیه)

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام
خانوما خواهرم از لایه بردار کترل 1هفته میشه داره استفاده میکنه

روی گونه هاش و دور لباش (ولی بیشتر گونه ها ) قرمز شده و سوزش داره (اینگار که سوخته)

البته با تجویز دکترش استفاده میکنه

درضمن ضد آفتاب استفاده نمیکنه و در تاریکی هم نمیزنه

حالا به نظر شما چکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(1782)

*دنیا ارزش پاکوبیدن به شکمت را نداشت...
*...ببـــــخش مــرا مــــادر...!

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم چند سال پیش برای جوش هام و جاشون رفتم دکتر
اولش یه سری قرص و دارو دادش که جوشام برطرف شه و بعد از داروهای لایه بردار بهم تجویز کرد که کترل هم جزو اونها بود نتیجه شم عالی بود
بعد از کترل یه پماد لوک اسید داد که خیلی قوی تر از کترل بود منم دانشجو بودم و حوصله شو نداشتم با پوست قرمز برم دانشگاه، گذاشتمش کنار
ولی اثرش عالی بود

در هر صورت بهتره با نظر پزشک استفاده شون کنید نه سر خودVahidrk
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۶-۰۳-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ)تنهاامید نوشته:  ممنون میشم زودتر جواب منو بدین.........

سلام عزيزم منم كترل است كردم البته خيلي سال پيش
اما كلا داروهاي صورت اول پوستو ملتهب و بعد پوست پوست ميكنه
بايد صبور بود چون دوره درمانش يه كم طولانيه
اما اگه داروييرو دكتر گفته تو نور نبايد زد نزنين
چون بعضي داروهاي پوست اگه بهش نور بخوره به پوست اسيب ميزنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام

دکتر گفت که:این دارو باید حتما تو تاریکی استفاده بشه
هنگام درمان با این پماد اصلا اصلاح نکنه و هر دوساعت یک بار ضدآفتاب رنگی استفاده کنه

Flowerysmile

*دنیا ارزش پاکوبیدن به شکمت را نداشت...
*...ببـــــخش مــرا مــــادر...!

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان منم ازین کرم استفاده میکنم دکترم گفته هر شب بزن ولی بیشتر از یک ساعت نزاز رو پوستت بمونه جون صورتت میسوزه داغون میشه. منم همین کارو کردم تا یک هفته خوب بود یکم پوست پوست شد ولی بعد از یک هفته دیگه اثری از اون قرمزی و خشکی پوست و سوزش پوست نبود!! پوستم انگار مقاوم شده در برابر این کرم دکترمم نیست شب عیده دیگه رفت تا بعد از عید??
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام میشه عکس کرم کترل رو برام بفرستین
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من تازه دو شبه که دارم استفاده میکنم نمیدونم واقعا تاثیره برای جوشای ریزی که زدم داره؟؟
لطفا راهنماییم کنین
قیمتشم ۱۹۵۰۰ تومنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام خانما من الان از داروخونه سوال کردم گفت لایه بردار کترل مجوزدار نیست ما نمیتونیم بیاریم 10
انتهای شب ، نگرانی هایت را به خدا بسپارو آسوده بخواب ....
خدا بیداراست
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۶-۰۳-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ)تنهاامید نوشته:  سلام
خانوما خواهرم از لایه بردار کترل 1هفته میشه داره استفاده میکنه

روی گونه هاش و دور لباش (ولی بیشتر گونه ها ) قرمز شده و سوزش داره  (اینگار که سوخته)

البته با تجویز دکترش استفاده میکنه

درضمن ضد آفتاب استفاده نمیکنه و در تاریکی هم نمیزنه

حالا به نظر شما چکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(kiss):

سلام خانوم عزيز كرم كترل رو نبايد بيشتر از نيم تا يكساعت روي پوست نگه دارين .ونكته دوم ممكن هست با همين زمان كم باز حساسيت به هر دليلي مثل حساس ونازك بودن پوست يا الرژي به مواد دارو باشد .با توجه به بوجود امدن اين مشكل براي دوتا سه روز از پماد هيدروكورتيزون وپماد آ چشمي روي محل بمالن وبعد از دوهفته دولاره شروع كنن استفاده ولي قبل از استفاده مججد ابتدا روي كشاله داخلي پوست بازو بمالند بع از ده دقيقه اگه خارش والتهاب پيدا نكذد استفاده كنن.با تشكر
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...