تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون راجع به جایزه بردن اصغر فرهادی(جدایی نادر از سیمین) در گلدن گلوب چیه؟
بچه ها بیاین و نظرتونو راجع به این مطلب بنویسید
من که خیلی خوشحال شدم...Clap

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: 20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
}
سلام مرسی از این پستClap
منم خیلی خوشحال شدم به نظر من که واقعاً حقش بود
من که فیلمو خیلی دوست داشتمClapClapClap
[عکس: 20140407164734_946090_232018066979752_66...n-Copy.jpg]
}
این یعنی طلاست؟؟؟
ClapClapClapClapClapClapClap
خیلی فیلم خوبی بود ...احساساتت رو درگیر میکرد...خوش ساخت بود و البته بازیگران خوبی هم داشت که فوق العاده بودن از جمله شهاب حسینیClap
پیمان معادی هم جایزه برد؟؟؟ کاندید بود آخه..
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

}
نمیدونم طلاست یانه؟پیمان...نمیدونم جایزه برد یانه؟؟هرکی میدونه بیاد بگه لطفاCheerleader
[عکس: 20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
}
گوناگون از وب
loading...
من که به ایرانی بودنه خودم افتخار کردم .
دستشون درد نکنه ClapClapClap

[عکس: 20120116162324_photo_1326683263436-1-0.jpg]
[عکس: hRvvp3.png]
}
جایزه گولدن گلوب (به انگلیسی: Golden Globe Award) نام مجموعه جوایزی است که هرساله در ایالات متحده آمریکا توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی اهدا می‌گردد. این جایزه برای اولین بار در سال ۱۹۴۴ به فیلم‌های تولیدی و محصولات تلویزیونی تعلق گرفت. مهم‌ترین جایزه آکادمی با نام «بهترین فیلم» یکی از مهم‌ترین رقابت‌های فیلم‌سازان محسوب می‌شود. همچنین جایزه «یک عمر فعالیت هنری» یکی از مهم‌ترین جوایز گولدن گلوب است که هرسال به یکی از بزرگان عرصه سینما و تلویزیون آمریکا داده می‌شود. جوایز گولدن گلوب معمولاً معیار خوبی برای پیش‌بینی فیلم‌های راه‌یافتنی به جوایز اسکار است. اما امسال گلدن گلوب برای ایرانی ها نگرشی دیگر داشت. امسال ، فیلم فاخر "جدایی نادر از سیمین" به کارگردانی اصغر فرهادی ، جایزه بهترین فیلم خارجی در گلدن گلوب را از آن خود کرد. او این جایزه را متعلق به مردم سرزمین خود ، ایران ، می داند و به همه ی هموطنان خود آن را اهدا کرد.

مراسم اهدای جایزه رو هم از این لینک دانلود کنید

http://www.downloadha.com/tag/%D8%AF%D8%...B1-%D8%A7/

ClapClap

}
جدايي نادر از سيمين جایزه گلدن گلوب بهترين فيلم خارجي را گرفت

اصغر فرهادي جايزه گلدن گلوب بهترين فيلم خارجي زبان را از شصت و نهمين مراسم گلدن گلوب دريافت كرد. اين خبر سينماي ايران و علاقمندان اين سينماي دوست‌داشتني را غرق شادي كرد. درست لحظاتي قبل از ارسال اين خبر، فرهادي همراه پيمان معادي روي صحنه رفت و از مدونا بازيگر و كارگردان و خواننده آمريكايي جايزه‌اش را گرفت و به زبان انگليسي نطق كوتاهي كرد. فرهادي از مدير سوني پيكچرز تشكر كرد كه به گفته او ظاهراً «جدايي نادر از سيمين» را از خودش هم بيش‌تر دوست دارد. فرهادي در ادامه چنين گفت:

وقتي داشتم روي صحنه مي‌آمدم فكر مي‌كردم چه بايد بگويم؟ از چه كسي تشكر كنم؟ از مادر و پدرم؟ از همسر مهربان و دخترانم؟ از دوستان و همكاران دوست‌داشتني‌ام در فيلم؟ اما فقط مي‌خواهم از مردم سرزمينم حرف بزنم ، مردمي كه فكر مي‌كنم حقيقتاً دوست‌داشتني هستند.

فرهادي اين جايزه را در رقابت با فيلم‌هاي زير گرفت:

در مملكت خون و عسل (In the Land of Blood and Honey) ساخته آنجلينا جولي - بوسني

گل‌های جنگ (The Flowers of War) ساخته ژانگ ييمو - چین

پوستی که در آن زندگی می‌کنم (The Skin I Live In) ساخته پدرو المادوار - اسپانیا

پسری با دوچرخه (The Kid with a Bike) ساخته برادران داردن - بلژیک

Cancan

به افتخار فرهادی :yohoo:
}
من که واقعا خوشحال شدم.شانسش واسه بردن جایزه اسکار هم زیاده.ایشالا اونم میبره.ClapClapClapClap
زندگی را تو بساز.نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف...
}
گوناگون از وب
loading...
باعث افتخاره hih
جاودان باد سایه دوستانی که شادی را علتند نه شریک....وغم را شریکند نه دلیل ...:bighug:
}
من که خیلی خوشحال شدم و و از ته دل تبریک میگم بهشون بابت فیلم قشنگ و تاثیر گزارشونClapآرزوی موفقیت بیشتر واسه ایشون و همه ایرونیاClap
[عکس: VEn6p3.png]

گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد! اما افسوس که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
}