امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر آقایون در مورد لباس پوشیدن خانم ها چیست؟!
#1
Package_favorite 


آقایان درمورد لباس خانم هاچه نظری دارند؟همه ما میدانیم که برخورد زن ها و مردها نسبت به مد چگونه است .آنچه ما خانمها میپسندیم مردها از آن بدشان میاید. آنها مدگرایی را درک نکرده و فکر میکنند ما بیش از حد تسخیر مدگرایی شده ایم.احتمالا حق با انهاست اما آیا آنها نیز به همان اندازه مسخ انواع ماشین و فوتبال نشده اند؟ بنابراین آنها نمیتوانند بدرستی درمورد ما قضاوت کنند. اما با این وجود ما همچنان مشتاقیم بدانیم آنها در مورد ظاهر ما چه فکر میکنند و میخواهیم بدانیم چه دوست دارند. ..

به دنبال تحقیقات اخیر که توسط مجله"سلامت مردان" انجام شده است، مردها وقتی خانمها دامن ، پیراهن و کفش پاشنه بلند میپوشند خوششان میاید درحالیکه نسبت به تونیک و شلوار و زیورالات بی تفاوت هستند. خب بیایید به جزییات بپردازیم.


دامن:
بیش از 75 درصد مردان عقیده دارند که زنان باید بیش از هر ایتم دیگری در پوشاک دامن و پیراهن بپوشند و دامن هایشان نیز نباید خیلی کوتاه باشد واگر چاک دارد چاک ان باید در طرفین باشد.

شلوار:
مردان عقیده دارند که پوشیدن شلوار مناسب محل کار و یا تردد در اطراف شهر میباشد.اما آنها واقعا میخواهند که همسرشان برایشان دامن بپوشد نه شلوار و تیپ مردانه.و اما وقتی زن ها شلوار کشی و کفش پاشنه بلند میپوشند خیلی خوششان میاید.پیراهن:

100 درصد از مردان زن ها را در پیراهن بیشتر دوست دارند.زیرا پیراهن برای زن ها در هر سنی چذابیت زنانه دارد.پیراهن های مشکی نیمه کوتاه بهترین انتخاب هستند.تنها 25 درصد از مردان از پیراهن های ماکسی خوششان میایدمیدانم کمی عجیب بنظر میرسه اما تعداد معدودی از مردان از تونیک خوششان میاید.اکثریت فکر میکنن که تونیک گشاد بوده و زیبایی زن را به خوبی نشان نمیدهد.رنگ لباس:
مردها پارچه های تک رنگ را ترجیح میدهند.عکس ها و رنگ های گوناگون به آنها اجازه تمرکز بر خانم ها را نمیدهد.کفش:
65درصد از مردها دوست دارند که خانم همراهشان کفش پاشنه بلند بپوشد و تنها 20 درصد گفته اند که کفش کتانی یا بدون پاشنه نیز برایشان فرقی نمیکند.


جواهرالات:

اگر تعداد کمی جواهرالات استفاده کنید مردها از آن خوششان میاید اما آنها نمیخواهند بدانند که جنس آن چیست و چقدر ارزش دارد.این حقایق جالب هستند اما اغلب ما بخاطر مردان همراهمان لباس نمیپوشیم. ما برای خودمان و دوستانمان لباس میپوشیم(باید اقرار کرد!). علاوه بر این میبایست هر زن سبک خاص خودش را که وابسته به نظر فرد دیگری نیست را داشته باشد. فقط خودتان باشید و مردتان از ان خوشش خواهد آمد!
__________________
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Package_favorite ایده هایی برای پوشیدن لباس زیر با لباسهای دکلته،یقه باز یا پشت باز Galaxy 6 8,746 ۱۳-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nahid24
  راهنمای لباس پوشیدن برای دختر خانمهای چاق t@manna 0 510 ۰۷-۰۸-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: t@manna
Ksmiletris خطای شایع در لباس پوشیدن tannaz.m 0 598 ۰۴-۰۸-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tannaz.m
Package_favorite مضرات پوشیدن لباس تنگ وکفش های پاشنه دارونوک تیز الهه ناز 0 441 ۱۶-۰۳-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: الهه ناز
Ksmiletris چرا دکمه لباس خانم ها بر خلاف آقایان سمت چپ است؟ nosa 0 466 ۱۱-۰۲-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nosa
  آداب لباس پوشیدن در خانه Darya 1 849 ۲۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: *nazanin*
  خانم های قد بلند چگونه باید لباس بپوشند؟ paria 0 825 ۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: paria
Restart-1 چند نکته درباره پوشیدن لباس سفید Darya 0 750 ۱۷-۰۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Darya