تبلیغات

نوار بهداشتی

نظرسنجی:
این نظرسنجی بسته شده است.
مجموع 0 رای 0%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی انتخاب مدل برای سومین کارگاه قلاب بافی
سلام . همراهان کارگاه موارد تایید شده توسط استاد گرامی "رویا صادقی" رو به نظر سنجی میزارم تا موردی که اول میشه آموزشش آغاز بشه... باز هم بهتره فقط کسانی که قراره در این کلاس مهارت شرکت کنند نظر بدن نه کاربران دیگر .
به 1 مورد رای بدید لطفا.در صورت مساوی بودن تعداد ارا بین 2 یا 3 مورد انتخاب توسط خود رویا جون انجام میشه.

شماره 1

[عکس: 20130916212641_1.jpg]

شماره 2

[عکس: 20130916212742_2.jpg]

شماره 3

[عکس: 20130916212812_3.jpg]

شماره 4

[عکس: 20130916212859_4.jpg]

شماره 5

[عکس: 20130916212934_5.jpg]

شماره 6

[عکس: 20130916213013_6.jpg]

}
(۲۵-۰۶-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ)قله نوشته:  با سلام من قله هستم مدتی بود که به سایت خانم گل نیامده بودم حج بودم بعدشم کارهای زیادی داشتم بحر حال اگر قرار هست که اموزشی روشروع بفرمایید عنایت بفرمایید مجدا اطلاع رسانی کنید واگر چیزی قرار هست همگی با هم ببافیم بگید من هم با شما شروع کنم من اصلا در جریان نیستم که چه اتفاقی افتاده ایا همگی دارید چیزی رو با هم میبا فید وبا هم تمام میکنید بفرمایید من هم تمایل زیادی دارم که البته اگر اشکال ندارد با شما ها چیزی رو شروع وبپایان برسانم انگیزه بسیار جالب و زیبایی است که به ادم پشتکار میده ممنون میشم من رو هم درجریان بگذارید تشکر درضمن بافتنی های بسیار زیبا یی رو گذاشتید اگر هدف این است که همه اینها رو یا حداقل چند تایی رو با همیه اعضا ببافید خواهش میکنم به من هم بفرمایید تا وسایلشو زود تر بگیرم

سلام خانمی حجتون قبولFlowerysmile
این سومین کارگاه قلاب بافیه و شما میتونید به یکی رای بدید هر بافتی که رای بیشتری بیاره به صورت گام به گام آموزش داده میشه
برای اطلاعات بیشتر لطفا به این لینک مراجعه کنید.
http://www.khanoomgol.com/Forum-%DA%A9%D...9%81%DB%8C
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
}
(۲۵-۰۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ)shani نوشته:  سلام میشه شماره یک رو اموزش بدینFlowerysmile

1Flowerysmile

سلام خانمی شما فقط رای بدید هر کدوم رای بیشتری بیاره انتخاب میشهFlowerysmile
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
}
Flowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۶-۰۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ق.ظ)elbanoo نوشته:  سلام و عرض تشکر، ببخشید چندتا سوال؛ چطور میشه ما هم در این کارگاه شرکت کنیم؟ بعدیشم اینکه چطوری به یه موردی رای بدیم؟
ممنون
سلام خانمی
بالای مدلهای 6 تا گزینه هست کافیه به یکی رای بدید فقط یکی رو تیک بزنید از هر مدلی که خوشتون اومده.

در مورد شرکت توی کارگاه هم آزاد هست و هر خانم گلی که بخواد میتونه شرکت کنه.
توی دو کارگاه قبلی هم یک زیرلیوانی و اشارپ بافته شده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارگاههای قبلی به این لینکها مراجعه کنید.Flowerysmile
کارگاه بافت اشارپ آموزش

کارگاه بافت اشارپ
کارگاه بافت زیرلیوانی
}
با اجازه رویا خانم ببخشید من جواب میدم
elbanoo عزیز گزینه ها های بالا یکی رو انتخاب کن و رای بده و ایشاله رویا جون وسایل لازمو که گفت تهیه کن خانمی و فکرکنم از شنبه شروع میکنن
متاسفانه منم فقط تونستم تو کارگاه اول شرکت کنم ولی ایشاله کارای عقب افتادمو انجام میدم و منم میامDreamyeyesf
ممنون از لطفتون رویا جان که زحمت آموزشو میکشین(1782)
}
شماره 1
}
شماره1 خیلی قشنگه ولی حیف من دختر ندارمcryingcrying
[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
}
گوناگون از وب
loading...
خب یه چیزم واسه ما پسردارها بزارین دیجه
crying
}
Flowerysmile
}