خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقاشی با کاردک ( سرعتی و ....)

مدیر ارشد

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #1
Ksmiletris نقاشی با کاردک ( سرعتی و ....)
دیدم جای نقاشی با کاردک خالیه گفتم بهتره در موردش صحبت کنیم .فعلا چند تا عکس کلی براتون میذارم تا بعد کارهای خودمو اسکن کنم و بذارم.اگر کسی دستی بر آتش داره همراهی کنه لطفا.کار بسیار لذت بخشیه

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ صبح، توسط mamane kiana.)
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Galaxy, Linda, sara jon joni, maryam.n.g, Atefe joon
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #2
RE: نقاشی سرعتی با کاردک
بله.برای شروع کار به کاغذ عکس . روزنامه . چسب کاغذی . رنگ روغن با تنوع رنگ زیاد.کاردک نقاشی .کیسه فریزر و وازلین نیازمندیم.البته بعضی از کاغذ های فیلم کارایی خوبی ندارن .اکثر لوازم تحریری ها این کاغذ هارو تکی هم میفروشن پس بهتره ابتدا 2 یا 3 کاغذ بگیرید در صورتی که مناسب بار نقاشی بود تعداد بیشتری خریداری کنید.تنوع مارک این کاغذها خیلی زیاده و اگر من مارک خاصی رو بگم شاید مجبور باشید خیلی دنبالش بگردید بهتره از نزدیکترین مکان خریداری و امتحان کنید
امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ عصر، توسط mamane kiana.)
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, sara jon joni, Atefe joon
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #3
(۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ عصر)mis gold نوشته شده توسط:  lمرسي مامان كيانا ي عزيز من يك بار اين نقاشي رو كشيدم خيلي قشنگ شده بود
فقط يادم براي اين كار بايد از مقواهايي كه براي عكاسي استفاده ميشه استفاده كرد يعني سطح كار ليز وبراق بايد باشه من ازپشت عكسهايي كه خراب شده بود استفاده كردم Wavesmile

شما به نکته خیلی خوبی اشاره کردی و اون اینک از پشت کاغذ عکس استفاده میکنیم که کمی مات تر هست.نه از روی کاغذ.کاغذی خوبه که وقتی رنگ روغن روی آن میمالیم به راحتی قابل حرکت و لغزش باشه و کاردک روی اون خیلی خوب و روان حرکت کنه اگر کاردک بریده بریده جلو بره اون کاغذ مناسب نیست در ضمن چون 3 تا 4 روز طول میکشه تا کار ما خشک بشه (کاری که در مدت 5 دقیقه کشیدیم)برای تمرین در 1 روز میتوونیم بارها سطح کاغذ رو تمیز کنیم .یعنی با کاردک رنگهارو جمع میکنیم و با دستمال کاغذی کاملا سطح کارو تمیز میکنیم و کاغذ برای تمرین بعدی قابل استفاده میشه.رنگهای جمع شده هم همینطور.
امضای mamane kiana
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, sh61ha, sima, Atefe joon
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #4
این هم چند تا از کارهای خودم[تصویر:  20120223234906_img020.jpg]

[تصویر:  20120223235110_kardak2.jpg]

[تصویر:  20120223235227_img019.jpg]

[تصویر:  20120223235330_kardak3.jpg]

[تصویر:  20120223235440_kardek1.jpg]

[تصویر:  20120223235657_kardak4.jpg]

البته وقتی اسکنشون کردم 1 کم شفافیت خودشونو از دست دادن شاید من بلد نبودم شاید هم چون برجسته هست بعضی جاهاش...Dunnof
امضای mamane kiana
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, sara jon joni, maryam.n.g, sima, Atefe joon, Galaxy
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #5
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ صبح)saviya نوشته شده توسط:  من نقاشی با کاردک کار کردم ولی روی بوم که رنگ روغنی روش کشیده شده..میشه بگین پلاستیک و وازلین برای کجا و چه جوری استفاده می شه .ممنون

(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ عصر)marya2011 نوشته شده توسط:  کاراتون خیلی قشنگه می شه دقیقا بگین از چه رنگی و کاغذی استفاده کردین و آیا کتابی یا جایی هست که بتونیم آموزش ببینیم

وازلین: وقتی با انگشت رنگها رو روی کاغذ پخش و ینکواخت میکنید رنگ به سختی از روی دستتون پاک میشه اما وقتی قبلش دستتونو با وازلین چرب کنید دیگه اثری از اثار رنگ نمیمونه (برای کسانی که مثل من نمیتوونن از دست کش استفاده کنن)
کیسه : وقتی رنگو روی کاغذ یکنواخت کردید و خواستید روی آن 1 بافت ایجاد کنید مثلا زمینه ای مثل فضای پشت 1 درخت کیسه نایلون نازک رو روی کار پهن کنید و با دست چند ضربه ملایم بزنید و بردارید و اگر هم خواستید بیشتر زمینه شلوغ بشه 1 کم با دست کیسه رو آروم روی کار چروک کنید و از گوشه بگیرید و بلند کنید

از رنگ روغن وستا و کاغذ عکاسی
من کتاب ندیدم شاید باشه اما چون دنبالش نبودم ندیدم .از انتشارات سبز در انقلاب سئوال کنید که فقط کتابهای هنری داره
امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۱-۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ عصر، توسط ninaz.)
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, Atefe joon

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #6
آموزش قدم به قدم نقاشی رنگ روغن.همراه با پرسش و پاسخ
کل این نقاشی های که تو جهان هم اول شده با کاردک کشیده شده الان دقیقا اسم نقاش یادم نیست اما این تابلوها رو راحت رو بوم یا تخته سه لا میشه کشید و حالت دکوراتیو داره یعنی با مبل و تخت و .... میشه ست کرد و دکور قشنگی درست کرد hih

[تصویر:  20120621090451_Copy2ofphoca_thumb_l_ran202.jpg]

[تصویر:  20120621090623_Copy2ofphoca_thumb_l_ran2010.jpg]

[تصویر:  20120621090658_Copy2ofphoca_thumb_l_ran204.jpg]

[تصویر:  20120621091124_Copy2ofphoca_thumb_l_ran205.jpg]
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ عصر، توسط mamane kiana.)
۱-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, sima, Linda, Atefe joon, Galaxy, negin.diamond

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد