• 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نكات ريز و مفيد براي صرفه جويي در منزل توسط خانوم خونه
بذارين منم بگم من با برنجايي كه اضافه مياد كوفته درست ميكنم و اگه مرغ اضافه بياد ريزشون ميكنم بعد تو روغن ميريزم و تخم مرغ ها رو هم ميزنم و ميريزم روش و ميذارم بپزه كه با برنج خيلي خوشمزه ميشه يا مثلا ظرفايي كه كفي كردن نميخواد وقتي ميخوام بشورم يه ظرف زيرش ميذارم و از آبش براي سبزي شستن يا آبياري گلدونا استفاده ميكنم
خدايا شكرت به خاطر داشتن پدر و مادر و همسر خوبم [/size]
  پاسخ
سلام
من هر قرص ماشين ظرفشويي رو ٢ قسمت مي كنم و از هر نصفه براي يه دور روشن كردن ماشين استفاده مي كنم. ظرفام هم هميشه عالي تميز مي شه hih
  پاسخ
من انگور هایی که توی خونه دارم رو بصورت نشسته از لوله گاز اویزون میکنم تا سایه خشک بشه دیگه کشمش نمیخرم در ضمن سالم تر هم هست چون تیزاب نخورده
من تکه های باقی مانده از صابونا رو نگه میدارم و به روش بن ماری ذوب کرده و کمی گلیسرین زده و در ظرفی میذارم تا خنک بشه بعد استفاد میکنم
همیشه پرده هارو با صابون بچه بشورید چون هم ارزان تره هم خیلی سفید میشه
من وقتی گوشت میخرم چرخش میکنم و با سویا و پیاز سرخ میکنم و برای ماکارونی بسته بندی میکنم میذارم توی فریزر هم تو ماکارونی میشه ریخت هم توی عدس پلو و هم لوبیا پلو تازه توی وقت و مصرف گاز هم صرفه جویی میشه توی سه صوت غذا میپزی
  پاسخ
برنج از شب مونده رو با ماست و زعفران مخلوط می کنم و به عنوان ته دیگ ماستی استفاده می کنم عالی میشه
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چی کار کنم تا بتونم همیشه خونه رو مرتب نگه دارم؟ ratina 35 29,386 ۲۲-۱۰-۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: maryam567
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 61,816 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys
  تجربه های خونه داری خودمون Galaxy 337 152,813 ۷-۹-۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: golnaz1393
  عکس و ایده هایی برای خانوم خونه و خانه داری tanha28 44 54,287 ۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Galaxy
  نكات ريز خانه داري sima 73 28,855 ۱۰-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: مونا 18